Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się z laptopem pieprzy . Był podłączony pod ładowarkę i uśpiony . Przed chwilą zabierałam go na górkę i odłączyłam ładowarkę . Cały czas wyświetla mi się 63 % ...podłączony ...nie ładuje ....a to guzik prawda , bo teraz na baterii lecę . Próbowałam jeszcze podłączyć pod ładowarkę , ale to samo na ekranie - 63 % ...podłączony ...nie ładuje ...Kuźwa , co mogło się zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Witam wszystkich.

Witam i ja Ciebie.  O.... A u Ciebie pogodę ukradli?  Serwis meteorologiczne już sie skonczyl? Miałaś  za krótką spódniczkę, że do studia nie wypuścili ?  :haha:

Nie rycz :smutek:,  jutro tez będzie pogoda. Zdążysz nam wszystko wyśpiewać :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coś mi się z laptopem pieprzy . Był podłączony pod ładowarkę i uśpiony . Przed chwilą zabierałam go na górkę i odłączyłam ładowarkę . Cały czas wyświetla mi się 63 % ...podłączony ...nie ładuje ....a to guzik prawda , bo teraz na baterii lecę . Próbowałam jeszcze podłączyć pod ładowarkę , ale to samo na ekranie - 63 % ...podłączony ...nie ładuje ...Kuźwa , co mogło się zrobić ?

Ładowarka się zebździła?...

Sprawdź,  czy kabelek przy wejsciu się nie przetarl i zaklej taśmą albo plastrem. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ale już nie poradnie. :haha:

Kasieńka się posunęła w chorobie ale bardzo pozytywnie. Jest bardziej spokojna i uległa. Już jej się buty nie palą. Ogólnie jest spokojniejsza a mi jest jeszcze lepiej. Tylko jakoś zaczęła się bać krzesełka do kąpieli. Nie lubiła go i trochę się go bała ale teraz boi się bardziej. Muszę coś wymyślić bo sprawniejsza fizycznie już nie będzie...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, beatrix+ napisał:

Ładowarka się zebździła?...

Sprawdź,  czy kabelek przy wejsciu się nie przetarl i zaklej taśmą albo plastrem. 

Już ok. Zrobiłam jak mi @Heidiporadziła . Wziął się dziad i zaciął . Po podłączeniu na nowo od razu było , że 22 % ...Teraz mam pod ładowarką i ładuje . Tutaj nie byłoby problemu , bo mam telefon ...Elki tablet ...doktora laptop , ale co moje to moje . Drżałam o " sprawy służbowo-domowe " , bo te tylko na lapku załatwiam ...płatności , poczta i te inne wk...denerwujące bzdety ....Ze zwykłym pitoleniem dałabym sobie radę . Jednak lepiej będzie jak mój " pitolinek " sprawny będzie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam ale już nie poradnie. :haha:

Kasieńka się posunęła w chorobie ale bardzo pozytywnie. Jest bardziej spokojna i uległa. Już jej się buty nie palą. Ogólnie jest spokojniejsza a mi jest jeszcze lepiej. Tylko jakoś zaczęła się bać krzesełka do kąpieli. Nie lubiła go i trochę się go bała ale teraz boi się bardziej. Muszę coś wymyślić bo sprawniejsza fizycznie już nie będzie...

Ulala....przykre . Pewnie bukszpanowej zupy już nie popróbujesz  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ulala....przykre . Pewnie bukszpanowej zupy już nie popróbujesz  :(

Ja się podzielę wczorajszą kolacją, bo stoi jeszcze nienaruszona. A niech tam....stracę :smutek:

Z tego wynika, że dla demencyjnych woda działa jak kropidlo na diabła.  Moja Bettfrau jest myta tylko przez jedną z córek 1x w tygodniu. A zresztą od czego ma się pobudzić ? O dolne sprawy sama dba zaraz po korzystaniu z toalety, więc  nie odstępuje zbytnio od normy od innych moich PoP. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Coś mi się z laptopem pieprzy . Był podłączony pod ładowarkę i uśpiony . Przed chwilą zabierałam go na górkę i odłączyłam ładowarkę . Cały czas wyświetla mi się 63 % ...podłączony ...nie ładuje ....a to guzik prawda , bo teraz na baterii lecę . Próbowałam jeszcze podłączyć pod ładowarkę , ale to samo na ekranie - 63 % ...podłączony ...nie ładuje ...Kuźwa , co mogło się zrobić ?

Basienko jeśli jeszcze zagladniesz na FB to będę szczęśliwa:haha: @Mirelka1965tez by mogła:szydera::haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Ja się podzielę wczorajszą kolacją, bo stoi jeszcze nienaruszona. A niech tam....stracę :smutek:

Z tego wynika, że dla demencyjnych woda działa jak kropidlo na diabła.  Moja Bettfrau jest myta tylko przez jedną z córek 1x w tygodniu. A zresztą od czego ma się pobudzić ? O dolne sprawy sama dba zaraz po korzystaniu z toalety, więc  nie odstępuje zbytnio od normy od innych moich PoP. 

Różnie miewałam . Jedni chcieli się myć /umiarkowanie /inni na widok wody od razy krzyczeli " nasssss ! " , doktor to już nieraz pisałam taki nietypowy czyścioch . Myć , myłby się pięć razy na dzień pod prysznicem , ale na szczęście prysznic dwa razy w tygodniu - środa i sobota ...Z myciem problemów żadnych , ale obmirzgły jest jak jasny gwint , jeśli o wstawiane uzębienie biega . Skubany ma te wstawki stare jak on sam ...pokiereszowane ...haczyki pozostały po wypadnięciu stałych zębów i ...najczęściej podczas posiłków wyciąga je oblepione jedzeniem , nie pier....niczy się , że ja akurat do ust jedzenie wkładam , tylko podaje mi je ze szczerym , szerokim uśmiechem na facjacie swojej z hasłem " możesz umyć i kleju nałożyć ? " ...Kurde ...tego nienawidzę . Z początku próbowałam coś ugrabić z Elką , ale też widzę , że dla niej to jest zupełnie naturalne , więc zagryzam swoje . Idę do łazienki po rękawiczki ...doktorowe uzębienie w dłoń i doprowadzam do czystości . Tego nie cierpię i nie przestanę się dziwić , że facet wykształcony ( córka też ) , inteligentny , czyściutki ...a takie rzeczy odwala .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Hejka. Masz pogodę?  ( ducha:d też?)

Heidi.Pogody niet.Tzn.zawsze jest pogoda,ale + 2 ,szaro buro, słońca nie ma.I deszcz pada.Śniegu tu koło Koloni nie było.W telewizorni widziałam tylko.

No i jak większość z nas śledzę co w Gdańsku słychać i z  WOŚP.Brak słów ,żeby to opisać.Bo słowo przykro mi ,to za mało.:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

Basienko jeśli jeszcze zagladniesz na FB to będę szczęśliwa:haha: @Mirelka1965tez by mogła:szydera::haha:

Ićććććć...z tym FB :szydera:Nie odnajduję się tam . Kiedyś chciałam sobie zdjęcie profilowe zmienić i tak se klikałam ...wszystko potwierdzałam ...i kuźwa założyłam sobie drugi profil . Taka specjalistka ze mnie....a ja biedny żuczek , tylko zdjęcie chciałam sobie zmienić  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ićććććć...z tym FB :szydera:Nie odnajduję się tam . Kiedyś chciałam sobie zdjęcie profilowe zmienić i tak se klikałam ...wszystko potwierdzałam ...i kuźwa założyłam sobie drugi profil . Taka specjalistka ze mnie....a ja biedny żuczek , tylko zdjęcie chciałam sobie zmienić  :szydera:

Och uparciucha..

Spróbuj:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd oczywiście i ja oglądam i czytam te wiadomości.  I nie zabiorę zdania w tej kwestii nigdzie , bo zobacz co stało się chociazby na naszym malym forumowym  podwórku . Po co mi palpitacja serca ?  Mam jedno życie i o nie dbam.  Źle,  że takie wydarzenia mają miejsce.  Źle,  że rodzina w rozpaczy. Jeden pomyleniec, którego celem był  tylko powrót do bezpiecznej więziennej celi ze wszystkimi przywilejami zgodnie z Konwencją praw człowieka rozniecił pożar nienawiści  nie do ugaszenia.  Przykre.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Heidi napisał:

@TeresaddJeden pomyleniec, którego celem był  tylko powrót do bezpiecznej więziennej celi ze wszystkimi przywilejami zgodnie z Konwencją praw człowieka rozniecił pożar nienawiści  nie do ugaszenia.  

On rozniecił!? Jego czyn, to pokłosie pożaru, który pali się równo, podsycany cały czas >:(. Obejrzałam wczoraj Wiadomości i Ziemca, choć normalnie omijam kurwizję szerokim łukiem, chciałam zobaczyć jak to zmanipulują i niestety ... To było kures... wo w najczystszym wydaniu, nawet w stanie wojennym czegoś takiego nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

https://dofinansowanie-kujawsko-pomorskie.pl/?

Zglisilam się . Może też są inne dotacje w innych województwach? 

No i kwit będzie  dla wsparcia dostania lepszej oferty:oklaski:

Ja na to patrzę jak na wyrywanie danych osobowych od ludzi hmmmm....

Ale może moje gały są nie teges :trele:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...