Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, beatrix+ napisał:

Zmarł jednak...

 

(*)

Żal  człowieka...

ups @beatrix+  od tego nikt się nie wykupi. Takie życie :love:. Traumatyczne i przykre, gdy  stanie się to na naszej zmianie . To teraz zjazd, czy Agencja Ciebie przerzuci gdzieś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beatrix+ napisał:

Zmarł jednak...

 

(*)

Żal  człowieka...

Jestem w szoku od wczoraj... brak słów (*), a najbardziej wkr. mnie prawicowy hejt na fejsie, szczujnia pisowska na czele z tym... szonem Pawłowicz triumfuje. Brak słów! To jest podłość niewyobrażalna! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Barbara48 napisał:

Melduję zmianę aury, zamiast oczekiwanego słoneczka, doczekałam się zadymy :śnieżno, deszczowo, wietrznej >:(.

A w czwartek mam jechać do Lippstadt. 

Nic nie będę meldować , bo u mnie zmienia się ta aura co pół godziny :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Przykre:smutek:

Tyle świrusów chdzi po świecie, że w każdym momencie każdy może być skrzywdzony. Pam.iętacie jak posałam o moim siostrzeńcu ? Też go jakiś świrowaty kibic zaatakował i skatował , na szczęście dostał drugą szansę życia. Przykre, niestety. Więzienia są pełne takich osobników, co używają w swoim przestępstwie narzędzie: tępy łeb.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Tyle świrusów chdzi po świecie, że w każdym momencie każdy może być skrzywdzony. Pam.iętacie jak posałam o moim siostrzeńcu ? Też go jakiś świrowaty kibic zaatakował i skatował , na szczęście dostał drugą szansę życia. Przykre, niestety. Więzienia są pełne takich osobników, co używają w swoim przestępstwie narzędzie: tępy łeb.

I agresja z nienawiścią, dodaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

I agresja z nienawiścią, dodaj

Temat agresji i negatywnego nastawienia jest bardzo głęboki do zbadania.Zróbmy przegląd filmów , gier, i programów radiowo-teleizyjnych, a także gazet. Wszędzie pełno agresji. Młodzież wyrasta w przeświadczeniu, że człowiek ma 7 żyć, że można go skrzywdzić bez ponoszenia konsekwencji. Też dzieci skaczą z dachów, bo myślą, że są supermenami, bo chcą świadczyć dobro dla innych.  Brak umiejętności oszacowania rzeczywistości i możliwości życia. Do tego wszystkiego łatwość w dostępie do dopalaczy. Śwait zwariował. 

Filmy i  wszelkie tematy o niesieniu dobra są  dla wielu nudne i wywołują śmiech na ustach. W grupach środowiskowych od przedszkoli począwszy nie można okazać współczucia, bo ta cecha charakteru jest uważana za śmieszność. Większość  młodzieży jest roszczeniowa i  zorganizowana ( już mali przywódcy wiedzą, że w grupie siła). Zło się panoszy wszędzie i jest wręcz edyfikowane. Taka moda . 

ZJa modna nie jestem,  z tego wnoszę, że Czas budować arkę . 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...