Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,pada deszcz,zimno,rower jeszcze musi swoje w piwnicy odczekać...znalazłam piękne miejsce na wycieczkę,chyba w sobotę zrobię wypad...czwartek dzień zakupów,pierwsze miejsce,gdzie robi to rodzina,na razie robię listę i kupują wszystko wg niej,oby tak dalej...odp demencyjny,łatwo nie jest,tyle,że gdzie usiądzie to tam siedzi nawet i 3 godz,wielki problem z piciem,ale co ja mogę? 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnoszę rolety, otwieram oczy i co widzę ? Żółć wszędzie:oklaski::haha: i to nie z żalu  lecz z wielkiej radości:oklaski:. Słońce swój blask daje, a na niebie i w duszy od razu tak się cieplej zrobiło. Życzę, żeby do Was ten widok chmury przygnały

slonecznik chmury28018408.gif

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka przyjechała na obiad godzinę wcześniej. 

Na szczęście gazety JUŻ są,  to ma co robić. 

Zupa już gotowa  co prawda,  ale  nie będzie mi tu zaburzać moich posiłków,  które i tak są nadwyrężone. 

Chyba jednak pójdę na kijki. 

Słonko przesmykuje!

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszsz.....kurna.....dajcie dojść do słowa.....:szydera: taki tu ruch jak nieprzymierzajac w Hiltonie  :d

U mnie też pokazało się słoneczko ale już dało nogę. Powinnam wyjść i szare komórki dotlenić ale mi sie nie chce. Jutro polatam po sklepach to jakieś życie we mnie wstąpi....A tymczasem idę do ambasady japońskiej....W kimono  :d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.... skoro wczoraj @LACH miał poskładane ciuchy i badejki też  i o pakowaniu przebąkiwał, to mnie smutek bierze, że następna osoba kieruje się na nadwiślański brzeg , a nas tutaj  w DE osieroca i

chce mi się wołać: a.... jedź sobie w siną dal .

Nie jestem z tego względu zadowoloną, mina mi zrzedła i wygląda tak: 

 

jezyk.gif

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Noszsz.....kurna.....dajcie dojść do słowa.....:szydera: taki tu ruch jak nieprzymierzajac w Hiltonie  :d

U mnie też pokazało się słoneczko ale już dało nogę. Powinnam wyjść i szare komórki dotlenić ale mi sie nie chce. Jutro polatam po sklepach to jakieś życie we mnie wstąpi....A tymczasem idę do ambasady japońskiej....W kimono  :d

@awe59  ja już przywdziałam strój do sumo. Jednak zanim zaczną się walki na białym prześcieradle, poczęstuję Ciebie flaszką sake , choć z boleścią w sercu. Wracaj tu natychmiasta+crying+baby's+hungry+because+he+finish

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Hm.... skoro wczoraj @LACH miał poskładane ciuchy i badejki też  i o pakowaniu przebąkiwał, to mnie smutek bierze, że następna osoba kieruje się na nadwiślański brzeg , a nas tutaj  w DE osieroca i

chce mi się wołać: a.... jedź sobie w siną dal .

Nie jestem z tego względu zadowoloną, mina mi zrzedła i wygląda tak: 

 

jezyk.gif

Pomysl, ze on dopiero na roboty sie wybiera, ja tak myslalam:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, awe59 napisał:

Noszsz.....kurna.....dajcie dojść do słowa.....:szydera: taki tu ruch jak nieprzymierzajac w Hiltonie  :d

U mnie też pokazało się słoneczko ale już dało nogę. Powinnam wyjść i szare komórki dotlenić ale mi sie nie chce. Jutro polatam po sklepach to jakieś życie we mnie wstąpi....A tymczasem idę do ambasady japońskiej....W kimono  :d

Ja potrzebuje czasu na aklimatyzacje w nowym miejscu. Jak juz ogarne, to bede sie na tapczanie wylegiwac i bebnic w klawisze:haha:Ewentualnie rusze poogladac okolice. Mam ogrodek japonski niedaleko, wiec tez moze jakies komono spotkam?:haha:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, awe59 napisał:

Noszsz.....kurna.....dajcie dojść do słowa.....:szydera: taki tu ruch jak nieprzymierzajac w Hiltonie  

Masz rację . Wcześniej udałam się z tego powodu do okulisty, bo już myślałam, że coś z oczami mam :haha:main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_it  Jestem już wyleczona. Polecam systematyczne kontrole :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Rebiata... U mnie zima nie może się zdecydować, odejść czy zostać, naprzemiennie świeci słońce i zadyma śnieżna palce lizać, temperatura 0 i z tegoż tytułu łeb mnie... Boli sakramencko O.o. Miałam na jakieś przedwyjazdowe zakupy wyskoczyć, ale jutro też jest dzień i zgodnie z utartym zwyczajem, wszystko zrobię na ostatnią chwilę :haha:

Znośnego popołudnia Milusińscy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Iskierka napisał:

Dzien doberek po długiej nieobecnosci:$A to dla ciebie Baśka powtarzająca się.I ewentualnie dla chetnych przypominam sie:szydera:

A to

Niby nic trudnego, a tchu brakuje. Jaką ja mam słabą kondycję  , o matusiu...:szok::mur:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...