Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Dodzisława napisał:

Skarbusiu mój, na kabelek to ja nie żałowałam i nie żałuję, ale nowy laptop to jest ciężka kasa do wydania :d i to mi koliduje dość :d :d 

Podaje lapke. 

W moim wczoraj przegladarka nie chciala sie uruchomic, o padnietej baterii nie wspomne, ale nowego nie zorganizowalam jeszcze.

Przeciez corka studniowke bedzie miala tylko raz(tfu, zeby nie zapeszyc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Podaje lapke. 

W moim wczoraj przegladarka nie chciala sie uruchomic, o padnietej baterii nie wspomne, ale nowego nie zorganizowalam jeszcze.

Przeciez corka studniowke bedzie miala tylko raz(tfu, zeby nie zapeszyc).

Stódniowkę zawsze ma się raz. Swoją własną. Maturę mozna zdawać kilka razy :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Tu się nie ma z czego smiać Hanus. Ja widzę analogię az do wkurwu, więc........bojam się po prostu.

Ja tez widze analogie. W 1976 Jaroszewicz wycofal sie z podwyzek cen pradu, a potem...byl ktos inny.

I jeszcze prorokuje przedterminowe wybory, poki dobra zmiana ma dobra koniunkture.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Ja tez widze analogie. W 1976 Jaroszewicz wycofal sie z podwyzek cen pradu, a potem...byl ktos inny.

I jeszcze prorokuje przedterminowe wybory, poki dobra zmiana ma dobra koniunkture.

Zaczynam się zatem okopywać :d . Alternatywnie moze poszukam innego miejsca na swiecie do zycia. Normalnego! Dobra (tfu) zmiana ma fatalną koniunkturę. Kurwizja nie udzwignie tych kłamstw na dłuzszą metę. 

Edytowane przez Dodzisława
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Zaczynam się zatem okopywać :d . Alternatywnie moze poszukam innego miejsca na swiecie do zycia. Normalnego! Dobra (tfu) zmiana ma fatalną koniunkturę. Kurwizja nie udzwignie tych kłamstw na dłuzszą metę. 

Jeszcze maja poparcie i to wykorzystaja.

Budzet jest nieuchwalony i na razie o tym cicho sza. Jesli procedury nie rusza to nie zdaza., wiec  Duda rozwiaze parlament i beda wybory. To bardzo realne.

Coz,moim skromnym zdaniem  juz sie przygotowuja, premie wyplacili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, beatrix+ napisał:

@Dodzisława Kurwizja!:szydera: Rewelacyjnie to określiłaś!:szydera:

 

I tym gromkim śmiechem,  mówię dobranoc Państfoo. 

:)

To od prezesa Kurskiego. Zebys sobie nie myslała, że ja wulgarna albo cuś :d . Jak się wyspisz, to mogę Ci jeszcze duzo innych fajnych współczesnych określen podesłać. O ile cenzura przepusci :d :d :d 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

To od prezesa Kurskiego. Zebys sobie nie myslała, że ja wulgarna albo cuś :d . Jak się wyspisz, to mogę Ci jeszcze duzo innych fajnych współczesnych określen podesłać. O ile cenzura przepusci :d :d :d 

Podpinam sie pod Ciebie, ale polecam artykul do przeczytania wszystkim. To ciekawa analiza tematu .

Niedawno ogladalam  wywiad z Olga Tokarczyk(pisarka). Spytana o leki(czyli czego sie boi, sorry, nie mam polskich znakow) powiedziala, ze obawia sie kleski klimatycznej.

To naprawde realne zagrozenie, a wiaze sie z pieniedzmi i polityka.

https://opinie.wp.pl/w-polsce-prad-bedzie-od-tej-pory-juz-tylko-drozal-wystarczy-spojrzec-na-dane-6334520473385089a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, beatrix+ napisał:

W zasadzie każdą. 

Moja dzidzia to coca-colowiec. Jestem tu od maja.  I jestem minus. Ale już to pisałem a propos filmu o opiekunce, że nawyki szpitalne spowodowały, że nie wyobrażam sobie cokolwiek robić z pacjentem bez rękawiczek. Dzień dobry bardzo całuję rączki

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Dziś mija tydzień od mojego przyjazdu. Czas leci szybko, podopieczna ok, robota jak robota, za darmo nie płacą. Ciągle dzwonię po agencjach i wychodzi, że nie mam tak źle jak mi się wydawało :szydera:. Język dobry, a propozycje płacowe d***y nie urywają, a Zus od średniej bardzo rzadko. Mam czas na myślenie to myślę. Po pięciu latach wymieniłam lapka na takiego co śmiga aż miło. Przy płaceniu bolało, bo ostatni był z promocji za tysiąc złotych, ale nawet ipli nie dał rady uciągnąć. Teraz mam małą 13 calową rakietę, więc słuchawki na uszy, szydełko w łapkę i leeeeeecimy. Miłego dnia.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry...będzie...dzień :oklaski: Tak sądzę :haha: Zima wróciła, niestety :tak2: Ciemno na zewnątrz, zimno, ale kawusia rozgrzewa :dobrze: Melduję się z siorbankowego stanowiska pod kocykiem :oklaski: Oczekuję dzisiaj na speca od konserwacji pieca gazowego i po jego wizycie będzie jeszcze cieplej :haha:I tego ciepła, nie tylko w serduchach wam życzę 821359600_dziedobryczwarteczek.jpg.ce42d495c41ab5041832a232786bb1ed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Wyspałam się ....uffff ! Nie wiem , czy pomógł wczorajszy opitol , pewnie nie , tylko tak miało być ....raz tak ...raz siak . Aż takiego posłuchu u doktora to ja nie posiadam ...raczej :szydera: No to lecim dalej z tym koksem . Odliczać jeszcze nie będę , bo mam skonsultować czas wymiany ze zmienniczką ...mam nadzieję , że jeszcze w tym tygodniu dogadamy się co jak i kiedy ....Teraz nieważne ...ważna jest kawa , która smakuje jak nie wiem co ....cugasek zaliczony , za moment następny i dzień będzie uznany za rozpoczęty a i będzie można wziąć się za pracę ...

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao też mam taką popierdółkę 13 , czy tam 14 ' . Cudowna rzecz na podróże , bo kiedyś nie mając gdzie go zapakować ( zakupy przeszkadzały :szydera: ) to w normalnego rozmiaru torebkę na ramię wcisnęłam to maleństwo . Oczywiście w specjalnym " obleczeniu "  trzymam , żeby mi się nie uszkodził :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@aniao też mam taką popierdółkę 13 , czy tam 14 ' . Cudowna rzecz na podróże , bo kiedyś nie mając gdzie go zapakować ( zakupy przeszkadzały :szydera: ) to w normalnego rozmiaru torebkę na ramię wcisnęłam to maleństwo . Oczywiście w specjalnym " obleczeniu "  trzymam , żeby mi się nie uszkodził :d

Ja z dużym lapkiem jeżdżę, Nie lubię tych maleństw wielkości tableta.

I tak się tłukę z tymi tobołami od kilku lat.

Tablet i walichy ciężko to ogarnąć. 

Dobrze, że małym busem bo do Sindbada nie dałabym rady się spakować :haha: 

20538155-fashion-woman-with-lots-of-suit

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo zusamen  :d

Wstałam jak zwykle i pierwsze co robię to włączam ekspres do kawy.....jakaś lura poleciala w kolorze jasno brazowym i bez smaku.....no to sruuu do zlewu i robie od nowa i tak sobie mysle czy sie zepsuł czy ki diabel ?

Ale co sie tu mogło popsuć jak to zwykły, przelewów, prosty jak cep....za drugim razem kawa wyszła dobrze, jak zwykle i teraz siedzę i myślę co sie mogło stać ? 

Miłego dnia  :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...