Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Fajna sprawa, widocznie firma w porządku skoro nie obawia się spotkania opiekunek.

Pierwszy raz jestem u tej koordynatorki.Ponoć raz w miesiącu takie spotkania robi.W innych miejscach koordynatora to na oczy i na uszy nie widziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mycha napisał:

Tereska Ty to się rozwijasz :cmok: Jeszcze trochę i będziesz jędzą - jak potrzeba często, gęsto :szydera: Zartuję sobie Tereniu.

Dzień dobry.

Mysiu to było 4 lata temu.Teraz to dostałam miotły.Bez kija nie podchodż.Za ile mi płacą ,tyle mniej więcej pracuję.Nie lubię być wykorzystywana.Umowę mam .Pracuję 40 h tygodniowo,160 miesięcznie.Jeśli więcej będę pracować ,to muszę zgodę od zleceniodawcy dostać .Czyli 5 h 71 minut dziennie.He.I myślę ,że tak mniej ,więcej wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :dyskusja:.

Każdy dzień jest piękny, ale dzisiaj, to już przesada :oklaski:. Wyszło słońce :oklaski:. Niech zajrzy do Waszych okien, a potem rozgrzeje Wasze serca :oklaski: i rozjaśni umysł :oklaski:, na twarz sprowadzi uśmiech :oklaski:.  Pomadkę wytarłam żeby śladów na policzkach nie zostawiać :cmok:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I tak źle i tak niedobrze :haha:

Moja Bettfrau wstała wczoraj o 15;30, to o której mam mieć pauzę :szok: ? Jestem też niezadowolona :szydera:

Masz babo placek. Nie dogodzisz, no nie dogodzisz ....:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Teresadd napisał:

Mysiu to było 4 lata temu.Teraz to dostałam miotły.Bez kija nie podchodż.Za ile mi płacą ,tyle mniej więcej pracuję.Nie lubię być wykorzystywana.Umowę mam .Pracuję 40 h tygodniowo,160 miesięcznie.Jeśli więcej będę pracować ,to muszę zgodę od zleceniodawcy dostać .Czyli 5 h 71 minut dziennie.He.I myślę ,że tak mniej ,więcej wychodzi.

I tak trzymaj. Dbaj o siebie :d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Teresadd napisał:

W jednym miejscu tak miałam i to w listopadzie.Kobieta na chodzie ,ale chciała przed trzecią kawę.Powiedziałam ,że po nocach chodzić nie będę i przerwę miałam od obiadu do kolacji.Kawę sobie sama robiła.

Tutaj na nic nasze żądania , bo na pauzach zastępuje mnie Elka i w tym czasie szykuje obiad . Ona wyskakuje z pracy , ma wtedy " okienko " pomiędzy swoimi  pacjentami . W poniedziałki Turecka , ale też nie da rady inaczej , tylko o 12 -tej przychodzi . Ona z kolei sprząta w innych jeszcze miejscach . Teresa ...ja sobie tylko tak marudzę ( a kto mi zabroni ?! ) , bo pracowałam w miejscach , gdzie słowo pauza działało na rodzinę niczym płachta na byka . Jaka Elka jest to jest , czasem mnie strasznie wk...denerwuje , ale o wolnym dla nas  opiekunek czasie nie zapomina . Jeśli zdarzy się , że ma coś ważnego do załatwienia w dniach wolnych półdniówek to ten zabrany czas rzetelnie oddaje . Teraz , jak Hilda na podbój katolickich parafii do Indii poleciała będę miała przez 2 kolejne tygodnie lekkie zmiany w " półdniówkach " . Elka sama będzie trzymała wartę w tych dniach a ma jakieś tam swoje sprawy , więc trochę poprzestawiamy godziny itd. , ale wolne będzie .....No takie tam grymasy podstarzałej opiekunki ...pomarudzę ...potruję wam doopę i już będzie mi lepiej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Moni.r napisał:

Dzień dobry Wam.

Witam się już z demenclandii po ponad 2mcach w domu nie łatwo zatrybić !ale sztela znana miasto też to jakoś pójdzie chyba?zresztą "w kupie sila"to będę zaglądać na forum co by czas uprzyjemnić:)

Miłego dzionka.:serce:

 

Ojejciuuuuuuu....Moni :hura::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bo my stare doopy są ...a takim ciężko już dogodzić :szydera:

No jak nie dogodzisz, jak dogodzisz:trele:

Hamak, drink z palemka, słońce, Seszele, ciacho w slipkach, sfalszowany pesel.

Dałoby się jeszcze coś znaleźć no ale nie wystarczy?undefined

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem :d 

Pogoda nadal mocno zimowa, ale parametr się zmieniły i za chwilę te metry sześcienne śniegu zamienią się w strugi wody, bo breja śniegowa już" palce lizać ">:(, a tak w ogóle to czas biegnie kurcgalopkiem i za chwilę nastanie ten" wyczekiwany " dzień O.o

Dobrego dnia Mordecki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry się z Państwem :d 

Pogoda nadal mocno zimowa, ale parametr się zmieniły i za chwilę te metry sześcienne śniegu zamienią się w strugi wody, bo breja śniegowa już" palce lizać ">:(, a tak w ogóle to czas biegnie kurcgalopkiem i za chwilę nastanie ten" wyczekiwany " dzień O.o

Dobrego dnia Mordecki. 

Cierpliwie czekamy na Ciebie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się bywało ,że miałam podobnie jak ty i o 11 h szłam na przerwę.Tak pflege miało mnie w terminarzu ,więc leciałam żeby się nikt nie rozmyślił.Same wiemy gdzie można coś ugrać ,a gdzie nic się przeskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, foczka63 napisał:

Pasuje do aktualnej dyskusji.Bo jedna się postawi i powie "nie" a druga cierpi na ten właśnie syndrom.....

https://pieknoumyslu.com/syndrom-gotujacej-sie-zaby/?fbclid=IwAR32y4mazmaIlG6NCsn-KBykCGAUIB8TvfT1IPLKyngSM-kY33pm87EzqPs

a nie chce mi się pisać, piosenka wiele tłumaczy ;)

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...