Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@1bozka jak opisałabym ofertę, którą dostałam na początek przygody opiekunkowej jako golodup i mlekodziob w branży to nie pogardzilabys.

Opisalabym...ale, no właśnie, co? tak za darmo? Nima:trele:

Może poczekajmy do symbolicznej 13-ej i mozna polewac. Tylko szlachetne bo z dochodów ojrasowych nie jakichś pincsetplusow to się nie wykpicie czymś niewybrednym.:d

Będzie reakcja? To się nazywa sztuka zwodzenia c'nie?

Btw sztuki uwodzenia nie ogarnęłam do Tej pory, Tej, Tej pory:haha:

33 minut temu, 1bozka napisał:

Oferta???już mam jedną ,na dwie się nie pisze:szydera:

@geronimo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krista napisał:

@1bozka jak opisałabym ofertę, którą dostałam na początek przygody opiekunkowej jako golodup i mlekodziob w branży to nie pogardzilabys.

Opisalabym...ale, no właśnie, co? tak za darmo? Nima:trele:

Może poczekajmy do symbolicznej 13-ej i mozna polewac. Tylko szlachetne bo z dochodów ojrasowych nie jakichś pincsetplusow to się nie wykpicie czymś niewybrednym.:d

Będzie reakcja? To się nazywa sztuka zwodzenia c'nie?

Btw sztuki uwodzenia nie ogarnęłam do Tej pory, Tej, Tej pory:haha:

@geronimo

No ta czarodziejska 13-ta :haha:moze czasem uratować może nie życie ale Haha pomoże inaczej spojrzeć na ... złośliwość rzeczy martwych i nie tylko:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 1bozka napisał:

Tylko nie mów że siedziałaś w Singbadzie z Rzeszowa za mną:szydera: na siedzeniu wlasnie słyszałam podobną rozmowę , śmiech na zmianę że współczuciem  mnie wzburzał:szydera:zalozylam słuchawki finito

Jak jechałaś 2 do Ulm, to mogłaś to być Ty :szydera:. Ja też "zasypiam" żeby nie rozmawiać, ale współpasażerka była miła i nie z tych "zrobiłam, wprowadziłam, ulepszyłam, ale syf zastałam" to trochę porozmawiałyśmy. Ja się ludziom w poglądy nie wtrącam, ale jak mi ktoś mówi, że ja robię źle mojemu biednemu "mężu" i siedzi obok mnie w kierunku arbaitowym to się trochę dziwię. Kłótliwa nie jestem, to zostałyśmy przy swoich poglądach :szydera:. To było w drugim autobusie z Opola, bo tam się przesiadaliśmy. Dworzec ą, ę , a bagaże cza samemu przenosić :słabo:, ale może to dla walizek lepiej? ja już drugą dojeżdżam, a całkiem tania nie była.

A teraz mam pytanie do wszystkich. Ile macie sztuk i kilo bagażu DO NIEMIEC. Z wiem, za dużo :szydera:. Ja mam jedną większą walizkę 25-30 kilo do luku, małą torbę pod siedzenie, większą torebkę. To jest na dwa miesiące, w zasadzie tylko ciuchy, jakieś włóczki, lekarstwa, bo kosmetyki w ilościach homeopatycznych kupuję w De. Widziałam panie z ogromnymi walizkami, ale widziałam też panie z takimi większymi bagażami podręcznymi, a na postojach dało się słyszeć, że do roboty jadą na dwa do trzech miesięcy. I tak się zastanawiam, co one tam miały w tych małych torbach, Bieliznę???? Pytanie trochę śmieszne, ale naprawdę mnie to intryguje. może ja za dużo wożę? A teraz jak muszę sama tachać, to trzeba się dwa razy zastanowić co wkładam do walizki??????

Proszę o POWAŻNE :haha:odpowiedzi.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aniao napisał:

Jak jechałaś 2 do Ulm, to mogłaś to być Ty :szydera:. Ja też "zasypiam" żeby nie rozmawiać, ale współpasażerka była miła i nie z tych "zrobiłam, wprowadziłam, ulepszyłam, ale syf zastałam" to trochę porozmawiałyśmy. Ja się ludziom w poglądy nie wtrącam, ale jak mi ktoś mówi, że ja robię źle mojemu biednemu "mężu" i siedzi obok mnie w kierunku arbaitowym to się trochę dziwię. Kłótliwa nie jestem, to zostałyśmy przy swoich poglądach :szydera:. To było w drugim autobusie z Opola, bo tam się przesiadaliśmy. Dworzec ą, ę , a bagaże cza samemu przenosić :słabo:, ale może to dla walizek lepiej? ja już drugą dojeżdżam, a całkiem tania nie była.

A teraz mam pytanie do wszystkich. Ile macie sztuk i kilo bagażu DO NIEMIEC. Z wiem, za dużo :szydera:. Ja mam jedną większą walizkę 25-30 kilo do luku, małą torbę pod siedzenie, większą torebkę. To jest na dwa miesiące, w zasadzie tylko ciuchy, jakieś włóczki, lekarstwa, bo kosmetyki w ilościach homeopatycznych kupuję w De. Widziałam panie z ogromnymi walizkami, ale widziałam też panie z takimi większymi bagażami podręcznymi, a na postojach dało się słyszeć, że do roboty jadą na dwa do trzech miesięcy. I tak się zastanawiam, co one tam miały w tych małych torbach, Bieliznę???? Pytanie trochę śmieszne, ale naprawdę mnie to intryguje. może ja za dużo wożę? A teraz jak muszę sama tachać, to trzeba się dwa razy zastanowić co wkładam do walizki??????

Proszę o POWAŻNE :haha:odpowiedzi.

Aniu to byłaś Ty???powiesilas kurtkę na moim fotelu:szok:a ja Ci powiedziałam że mi przeszkadza hihi.....miałam czerwona koszule w czarną krate  i  czarne jeansy  siedziałam przed Tobą.Jechalam do Opola:cześć:i przesiadka To byłaś Ty?????????????

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aniao napisał:

Jak jechałaś 2 do Ulm, to mogłaś to być Ty :szydera:. Ja też "zasypiam" żeby nie rozmawiać, ale współpasażerka była miła i nie z tych "zrobiłam, wprowadziłam, ulepszyłam, ale syf zastałam" to trochę porozmawiałyśmy. Ja się ludziom w poglądy nie wtrącam, ale jak mi ktoś mówi, że ja robię źle mojemu biednemu "mężu" i siedzi obok mnie w kierunku arbaitowym to się trochę dziwię. Kłótliwa nie jestem, to zostałyśmy przy swoich poglądach :szydera:. To było w drugim autobusie z Opola, bo tam się przesiadaliśmy. Dworzec ą, ę , a bagaże cza samemu przenosić :słabo:, ale może to dla walizek lepiej? ja już drugą dojeżdżam, a całkiem tania nie była.

A teraz mam pytanie do wszystkich. Ile macie sztuk i kilo bagażu DO NIEMIEC. Z wiem, za dużo :szydera:. Ja mam jedną większą walizkę 25-30 kilo do luku, małą torbę pod siedzenie, większą torebkę. To jest na dwa miesiące, w zasadzie tylko ciuchy, jakieś włóczki, lekarstwa, bo kosmetyki w ilościach homeopatycznych kupuję w De. Widziałam panie z ogromnymi walizkami, ale widziałam też panie z takimi większymi bagażami podręcznymi, a na postojach dało się słyszeć, że do roboty jadą na dwa do trzech miesięcy. I tak się zastanawiam, co one tam miały w tych małych torbach, Bieliznę???? Pytanie trochę śmieszne, ale naprawdę mnie to intryguje. może ja za dużo wożę? A teraz jak muszę sama tachać, to trzeba się dwa razy zastanowić co wkładam do walizki??????

Proszę o POWAŻNE :haha:odpowiedzi.

Ja musiałam dopłacić q....wa za nadbagaż 10 euro w drugim Singbadzie z Opola.I też się zastanawiam czy nie kupić lżejszej walizki. :haha:Bo przecież moje rzeczy tyle nie ważą, a patrząc po bagażach innych myślałam tak jak Ty

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, 1bozka napisał:

Aniu to byłaś Ty???powiesilas kurtkę na moim fotelu:szok:a ja Ci powiedziałam że mi przeszkadza hihi.....miałam czerwona koszule w czarną krate  i  czarne jeansy  siedziałam przed Tobą.Jechalam do Opola:cześć:i przesiadka To byłaś Ty?????????????

Nie, ale sytuację widziałam. Ja miałam siedzenie numer 43. Byłam dwa fotele dalej. Ale dyskusja odbyła się w autobusie z Opola. Dosiadła się pani w Oławie :d, bardzo sympatyczna z resztą.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao

Się chcę wypowiedzieć nt walizek. 

Jako żółtodziub na wyjeździe,  ale weteranka sanatoryjna,  mogę coś się wyrazić w tej kwestii..

Zależy od pory roku,  jak też aglomeracji lub wsi..

W sanatorium codziennie inny ciuch, przynajmniej "góra ".

Tu co 2 dni zmieniam "górę ".

Piorę,  gdy 2x założę na siebie. 

Na szczęście się nie pocę. 

Latem pewnie będzie inaczej. 

Wzięłam za dużo swetrów,  skarpet,  majtek. Niepotrzebny też mi termofor. 

No, ale nagadali w agencji,  że strasznie trudne warunki .

Zatem szmat nabrałam,  jak na Sybir. 

Zmienniczka chodziła w golfach i tu i TAM. 

A dla mnie 20' ciepła to boska temp. 

Latam w krótkim rękawku,  lub w koszulce na ramiączkach. 

Każdy jest  inny. 

Jeden lubi  rybki,  drugi  akwarium. 

Uważam,  że do pracy jedna walizka spoko. 

Gorzej  z powrotem. 

Trzeba mieć w zapasie z jedną torbę podróżną. 

Takie ja mam spostrzeżenia ...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...