Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Oj Basiu widzę że na przystawkach i na grze wstępnej dobrze się znasz:szydera: pozazdrościć:haha:

Będziesz miała tyle lat co ja to też będziesz się znała ....Bożka , czy Ty naprawdę jesteś taka mało co a zakonnica , czy tylko udajesz ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór z pokładu Sindbad. Ja mam jakieś zezowate szczęście. Drugi raz mam " przyjemność"  przeżywania awarii autobusu. Jest prawie pierwsza w nocy, a my kwitniemy po polskiej stronie czekając na autobus zastępczy. Dla mnie to drugi raz przez ponad pięć lat, ale to i tak wkurzające. Często się Wam zdarzają takie historie? 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry anio. Myślę ,że jesteś jeszcze w drodze ale już zmierzasz do celu. Mnie się nigdy awaria autobusu nie przydarzyła chociaż jeżdżę od kilku lat. Miałam za to inne przygody z Sindbadem i korzystam tylko , kiedy nie mam innego wyboru. Życzę  spokojnej dalszej jazdy i spokoju na szteli. Miłego dnia wszystkim forumowiczom

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

U mnie śniegu brak ale zimno jak diabli. Wiater duje i potęguje ten chłód....wstałam wcześniej żeby drzwi otworzyć panu Jankowi ( temu od łazienki ) :d. Właśnie przyszedł. Przebiera się w robocze ciuchy.

Ja z hoboczkiem w ręku czytam coście tu nawypisywali.

Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wiem,  co to jest hoboczek! Kubek!!

Ale jestem mądra! 

 

Witam i ja z rana , kawa...

No właśnie nauczyłam się tu kawy pić. 

Co prawda to jest forma lury z mleczkiem,  ale kawa. ;)

Szefowa o 10.ma być w domu. 

Zobaczymy,  w jakim stanie ją wykiprują. 

 

Kontrola Ruchu Opiekunek,  czyli sąsiadka Petra zdezorientowana. 

Ja przeszlam do Ruchu Oporu przed Wścibskimi Sąsiadami i wieczorem nie zapalam światła na holu,  a rano nie podnoszę rolet. 

Na razie cisza,  a Łopiekunka we w szlafroku sie łazi .xd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry. @aniao o rany to pech.Ja wieczorem jadę Sindbadem .

I w nowe miejsce.Znowu.Tak w ogóle ,to mam serdecznie dosyć wyjazdów.A może za długo w domu byłam.Miłego dnia życzę wam kochani.

Będzie dobrze . Może trafisz w końcu w " swoje miejsce " , czego Ci życzę z całego serca :cmok:Terenia ...czy długo , czy krótko to jeden ....ten  . Też już tak mam , że nie bardzo chce mi się jeździć , ale jeszcze trochę nie tyle , że muszę , bo chcę . Nadszedł czas na odkładanie na czarną godzinę , jakieś przyjemności , może podróże (? ) nawet... i dlatego chcę jeszcze popracować na robotach . Zdrowie na razie jako takie a w domu pewnie bym się zanudzała ...no to się jeździ na podboje Germanii ....Głowa do góry ...pierś do przodu i szczęśliwej podróży , wspaniałej szteli . Ja już w sobotę dołączę do pracującej , opiekuńczej braci :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jestem zdziwiona tym krajem..

Szefowa była w zwykłym szpitalu,  a dostała jednorazowe kosmetyki,  kubek,  szczoteczkę do zębów,  pastę..

Ło sielpiańsko!

 

Wróciła jak to po szpitalu,  zmęczona i słaba. 

Kolano było zwinięte, bo MA stelaż odciążający. 

Zupka jakaś się pyrkoli, to obiadek z głowy. 

Odpoczywa w salonie,  a ja w moim pokoju się ćwiczę w rękodziele..

Można się głośno śmiać! ;)

 

e363b44097f9.jpg

 

444f5d058baa.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, awe59 napisał:

Szefowa była w zwykłym szpitalu,  a dostała jednorazowe kosmetyki,  kubek,  szczoteczkę do zębów,  pastę..

.........zupełnie jak u nas   :szydera: :szydera: :szydera:

W kieleckich szpitalach nic nie daje,  prócz breji do żarcia na plastikowych talerzach. 

Wszystko musisz mieć wlasne z domu. I kubek i sztućce,  o rzeczach higieny nie wspomnę. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, beatrix+ napisał:

W kieleckich szpitalach nic nie daje,  prócz breji do żarcia na plastikowych talerzach. 

Wszystko musisz mieć wlasne z domu. I kubek i sztućce,  o rzeczach higieny nie wspomnę. 

Koleżanka była przed Świętami w szpitalu wojskowym w Warszawie na badaniach....była tam 4 dni. Szpital ma dobra renome ze wzgledu na lekarzy ale warunki bytowe ponizej normy. Też dostawała breje do jedzenia i zimną z zastyglym tłuszczem kaszankę na obiad. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, awe59 napisał:

Koleżanka była przed Świętami w szpitalu wojskowym w Warszawie na badaniach....była tam 4 dni. Szpital ma dobra renome ze wzgledu na lekarzy ale warunki bytowe ponizej normy. Też dostawała breje do jedzenia i zimną z zastyglym tłuszczem kaszankę na obiad. 

Kochanieńka tam na kuchni to pracuje nie byle kto, tam trzeba być kreatywnym, wpadłabyś na, że można podać na obiad rozpaćkany makaron z rozpaćkaną pasztetową!? Takie ekskluzywne dania serwują w moim powiatowym szpitalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:dyskusja: w zachmurzone południe. Chciałoby mi się rewolwer wyjąć z kabury i trochę postrzlać, ale nie ma do kogo:smutek:. Latawicę nakarmiłam w łóżku i dalej śpi:haha:. Nawet muchy nie latają , pająków brak, wróble chyba w ciepłych krajach siedzą. No waśnie.... , ja tu w ogóle wróbli nie widzę:szok:, pewnie nie chcą ćwierkać po niemiecku:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...