Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcies!

Zwlekłam się i ja,  bo syn szefiwej ma kasę na zakupy mi przywieźć. 

A przeca nie będę bo we w peniuarach przyjmować. 

Wyciągnęłam na środek odkurzacz,  ŻE niby sprzątam. 

A, to jeszcze  wiadro z mopem przywlekę. 

Wczoraj miałam kontrolę w postaci sąsiadki, Petra jej. 

Generalnie to bratanica szefiwej. 

Przyszła,  bo jej tata się pyta o siostrę,  czyli mogą szefową co nadal w szpitalu .

Powiedziałam zgodnie z prawdą , że nie wiem,  że syn z synową byli w szpitalu. 

Ona jeszcze  coś gadała,  a ja mówię gute nacht tschüs! Tudzież zamykam drzwi!

Nawet gdybym wiedziała,  to nie zamierzam SIĘ spowiadać , zwłaszcza,  że to NIE ona mi płaci. 

Niech se sama do kuzyna zadzwoni i o ciotkę wypyta,  nie?

Co ja jestem? INFORMATION? 

xd

Po czym zadzwoniłam do syna i pytam sie o moją szefową. 

Wszystko  dobrze :haha:- chyba nie chce opiekunki wystraszyć.

No,  kolano usztywnione i musi leżeć. 

Ale już nie wymiotuje. 

Nie wiadomo,  kiedy wróci do domu,  zatem urlopku trwaj!

Wieczór będzie upojny,  wyciągnę jakąś wystrzałową butelkę z piwnicy i fertig. 

3majcie się ludkowie,  obyśmy byli zdrowsi,  młodsi,  no i trzos doby ładnie szumiał kasą...

DO SIEGO ROKU!!

Buziole!

 

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w ostatni dzień roku  :d

Relaksujcie się.....upiększajcie....kąpiel w kozim mleku też może być....:szydera:

Przyjemności w dotyku....słodkości w przełyku....szelestu w kieszeni i słońca promieni

Oraz by rok cały po prostu był wspaniały.

Wspaniałej, sylwestrowej zabawy  :wino:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Dzień dobry w ostatni dzień roku  :d

Relaksujcie się.....upiększajcie....kąpiel w kozim mleku też może być....:szydera:

Przyjemności w dotyku....słodkości w przełyku....szelestu w kieszeni i słońca promieni

Oraz by rok cały po prostu był wspaniały.

Wspaniałej, sylwestrowej zabawy  :wino:

Vice versa Ewuniu i ....sosna :szydera::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Skoro się tu witam,to znaczy że już w pracy jestem.Sobie wymyśliłam no nie prosto na Sylwestra do De pomykać :((((

Będziecie tu dzisiaj pili? Bo chciałabym dołączyć wieczorem...

Tymczasem miłego dnia wszystkim

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Vice versa Ewuniu i ....sosna :szydera::cmok:

Basia przypomniałaś mi pewien dialog :szydera:

"Mówi Kowalski do Nowaka_Sąsiad fama po wsi mówi,że używasz słów których znaczenia nie rozumiesz.

-Tak?To powiedz Famie,że sosna jej w doopę i vice versa" :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz , dwa , trzy, ....dziewięć:oklaski:

Dzień dobry :dyskusja: w ostatni dzień poranka 2018 roku.

Kochani, jestem pewna, że jak jeden mąż cieszymy się bardzo z wielkich powrotów do DE wielkich ludzi z wielkimi śliwkami i Soplicą za towarzysza :haha:.Dosiadając się do stołu bez aprobaty@Marta B   , życzę wszystkim ,żeby przestali logicznie myśleć w 2019 roku, ponieważ  logika zaprowadzi nas tylko z punktu A do B, natomiast wyobraźnia – wszędzie. @Marta B  i Soplica znają sposób, żeby wzmocnić ten piekny stan:oklaski:

@beatrix+ nie zapracuj się tylko tam nam :haha:, wystaw jeszcze na środek pokoju pralkę , drabinę, zestaw malarski itp... nich widzą jaka z Ciebie pracowita dziewoja :haha:i premia się należy:tak2:.

@awe59 wiemy, że w Wwie trudno znaleźć krowę ,a co dopiero kozę. Dla Ciebie kurier już wiezie kanę świeżutkiego mleka cobyś kąpieli w nim zażyła jako i my w DE :haha:

Ja na ten czas jestem odzwierciedleniem osób, z którymi spędzam najwięcej czasu.  Póki co to Wy mnie motywujecie, doradzacie, dyskretnie krytykujcie:cmok:. Jest to bardzo cenne niczym sznur skradzionych pereł:d

Kiedy Soplica mnie przytuli przyjrzę się dokładniej, z kim ja przestaję:oklaski:, i już wiem, że się mnie nie pozbędziecie w całym 2019 roku:tak2:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko oraz miłego sylwestrowego dnia życzę :love:.

W końcu uczciwie mogę powiedziec że się wyspałam.

Wstałam 10 minut temu, kawka zrobiona, mogę zapalić cugaska.

Tylko mam mały problem, bo małż zniknął z domu ,może na zakupy poszedł ?

Nic to, poczekamy, delektujac sie przyjemnosciami.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Leniwy,  przedłużony do granic możliwości ostatni poranek starego roku. 

Rok się kończy, rok zaczyna, kolejny Sylwester, lecz życzenia te same, dziesięć, dziewięć... głośno liczę, a Wam Milusińscy życzę

Na scynści, na zdrowi, na tyn Nowy Rok, coby się Wom darzyło, mnożyło, bez caluśki rok :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w ten ostatni dzień roku. W domu rozleniwiłam się jeszcze bardziej , A byłam pewna, że bardziej już się nie da.:haha: Mimo wszystko kocham ten stan.

W zbliżającym się Nowym Roku życzę Wszystkim zdrowia, pogody ducha, miłości i pełnego konta w banku( w walucie jakiej kto chce):cmok:.

Buziaki dla tych ,co w pracy i tych , co na urlopach.:cmok:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ostatniego dnia tego roku.:dyskusja: Nie był zły ,:dobrze:, ale nie zaszkodzi, jak następny będzie jeszcze lepszy :hura:

Tego życzę Wam i sobie.

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku 
Z marzeniami, o które warto walczyć,
Z radościami, którymi warto się dzielić, 
Z przyjaciółmi, z którymi warto być
I z nadzieją, bez której nie da się żyć!
A do życzeń  dołączam fajerwerki. 

Wszak w niektórych częściach świata już mają Nowy Rok :zdrówko:

fajerwerki.jpg

Edytowane przez Lorelai
lapek nie rozdziela wyrazów , choć tłukę w klawiaturę
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Raz , dwa , trzy, ....dziewięć:oklaski:

Dzień dobry :dyskusja: w ostatni dzień poranka 2018 roku.

Kochani, jestem pewna, że jak jeden mąż cieszymy się bardzo z wielkich powrotów do DE wielkich ludzi z wielkimi śliwkami i Soplicą za towarzysza :haha:.Dosiadając się do stołu bez aprobaty@Marta B   , życzę wszystkim ,żeby przestali logicznie myśleć w 2019 roku, ponieważ  logika zaprowadzi nas tylko z punktu A do B, natomiast wyobraźnia – wszędzie. @Marta B  i Soplica znają sposób, żeby wzmocnić ten piekny stan:oklaski:

@beatrix+ nie zapracuj się tylko tam nam :haha:, wystaw jeszcze na środek pokoju pralkę , drabinę, zestaw malarski itp... nich widzą jaka z Ciebie pracowita dziewoja :haha:i premia się należy:tak2:.

@awe59 wiemy, że w Wwie trudno znaleźć krowę ,a co dopiero kozę. Dla Ciebie kurier już wiezie kanę świeżutkiego mleka cobyś kąpieli w nim zażyła jako i my w DE :haha:

Ja na ten czas jestem odzwierciedleniem osób, z którymi spędzam najwięcej czasu.  Póki co to Wy mnie motywujecie, doradzacie, dyskretnie krytykujcie:cmok:. Jest to bardzo cenne niczym sznur skradzionych pereł:d

Kiedy Soplica mnie przytuli przyjrzę się dokładniej, z kim ja przestaję:oklaski:, i już wiem, że się mnie nie pozbędziecie w całym 2019 roku:tak2:

xd:oklaski:Heidi jak Ty mnie zaimponowałaś:cool: takim tekstemxdjakby to Siara powiedzial, dajesz czy tam nadajesz weiter w 2019, nie inaczej, a sprobuj sie zmienic:lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Krista napisał:

xd:oklaski:Heidi jak Ty mnie zaimponowałaś:cool: takim tekstemxdjakby to Siara powiedzial, dajesz czy tam nadajesz weiter w 2019, nie inaczej, a sprobuj sie zmienic:lanie:

Dziękuję :cmok:. Jednak obiecać nie mogę, bo ostatnio to już sama ze sobą piszę :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym czekała na ten nowy roczek, co mi po nim? rok do mety bliżej? Ale przychodzi i co pan/pani zrobisz? nic nie zrobisz.

Wszystkim, mimo wszystko wesołego wieczoru, szampańskiego humoru, zacnego nagradzania za gedult i janielskość.

Utrzymania na podobnym lub lepszym poziomie formy, zajebistości, szpanu, nie uszczknąwszy rozumu i urody i zdrowia aaaa ... i pozostania w pionie qwa, a co!undefined

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.2a667487c798a2346b9a55100f494d37.png Na wypadek, gdyby już ktoś do stołu biesiadnega zasiadł, to kubek w prezencie daję.                                Ostatni prezent ode mnie dla każdego z Was w tym roku:d

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...