Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Malina 1 xd

Mimo,  że mam urlop,  jednak nie  mogę się głośno śmiać...chyba!:szydera:

 

Yyy, zadzwoniła szynowa,  że jutro jadą do Soni zum Hospital...jak jest szpital by deutsch?

No, tak czy A jak jadą do śpitala,  i czy mam jedzenie?

Ło sielpiańsko! Nie wiedziałam,  że BUNDESWERA tak dba o łopiekunki...

Poinformowałam ich,  że jutro JA jadę do kościoła. 

Ależ oczywiście,  naturalnie!

Zatem jadę na ekskursju!

Juuuhuuu!

 

Tersz kąpiele prawie we w kozim mleku,  coby Betinka się Kleopatrą stała...

 

Buziole dla Wsiech!

 

 

guggy.gif

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Wstawać śpiochy ! No i co z tego, że niedziela ? Ja już trąbię pół godziny.....:szydera: tylko @lucyna.beata ranny ptaszek no i oczywiście ja a reszta towarzystwa jakaś rozmemłana po tych Swietach....W dupach się poprzewracało z nadmiaru wolnego czy co ? :szydera:

Kolejno odlicz.....!!!

Buziaczki dla wszystkich  :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Wstawać śpiochy ! No i co z tego, że niedziela ? Ja już trąbię pół godziny.....:szydera: tylko @lucyna.beata ranny ptaszek no i oczywiście ja a reszta towarzystwa jakaś rozmemłana po tych Swietach....W dupach się poprzewracało z nadmiaru wolnego czy co ? :szydera:

Kolejno odlicz.....!!!

Buziaczki dla wszystkich  :cmok:

Dzień dobry .....

Nie poprzewracało się w dupach o nadmiaru wolnego ....skądże znowu ...tego wolnego aż tak dużo nie ma , bo to i tknąć coś tam w domu ...gwiazdkową książkę poczytać ...w tv luknąć ...z kimś , bodaj na moment się spotkać ...i urlop leci w pistuuuu . Na dzisiaj nic wielkiego nie planuję . Obiad mam podszykowany , tylko ziemniaka sobie ugotować i będzie komplet . O ile nie będzie padał deszcz to jestem umówiona z siostrą moją rodzoną i pójdziemy jeszcze raz w tym roku " do naszych " ot ..taki wdowio-matczyno niedzielny spacerek   ....Bodajże o 16 skoki - turniej czterech skoczni - i już zajęcie będę miała . Przyznaję się bez bicia ....lubię takie nudy ...chyba zaczynam się starzeć ....pomaluśku :szydera:

Miłej , spokojnej , ostatniej  niedzieli w tym roku ...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę odliczać kolejno...czemu nie :haha: Czwarta :oklaski:Dobrze, że nie godzina czwarta, bo byłabym zła :haha:A tak wstałam wyspana :oklaski: I jest mi fajnie :oklaski: I chciałbym życzyć tej "fajności" wszystkim image.png.c3e42e7cfcb55cb2ff9990e82a5668b6.png Acha....informuję, że kawusia się siorbie, a rozmemłanie jest na stanowisku i nigdzie się nie wybiera :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Nie poprzewracało się w dupach o nadmiaru wolnego ....skądże znowu ...tego wolnego aż tak dużo nie ma , bo to i tknąć coś tam w domu ...gwiazdkową książkę poczytać ...w tv luknąć ...z kimś , bodaj na moment się spotkać ...i urlop leci w pistuuuu . Na dzisiaj nic wielkiego nie planuję . Obiad mam podszykowany , tylko ziemniaka sobie ugotować i będzie komplet . O ile nie będzie padał deszcz to jestem umówiona z siostrą moją rodzoną i pójdziemy jeszcze raz w tym roku " do naszych " ot ..taki wdowio-matczyno niedzielny spacerek   ....Bodajże o 16 skoki - turniej czterech skoczni - i już zajęcie będę miała . Przyznaję się bez bicia ....lubię takie nudy ...chyba zaczynam się starzeć ....pomaluśku :szydera:

Miłej , spokojnej , ostatniej  niedzieli w tym roku ...:cmok:

Ja lubię jak się coś dzieje....nudy to mam w de  :d jakie starzenie się ? A nogi w umywalce jeszcze możesz umyć ?

Zaraz biorę się za klarownie galarety do ryby faszerowanej, której nikt nie je oprócz mnie  :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Ja lubię jak się coś dzieje....nudy to mam w de  :d jakie starzenie się ? A nogi w umywalce jeszcze możesz umyć ?

Zaraz biorę się za klarownie galarety do ryby faszerowanej, której nikt nie je oprócz mnie  :szydera:

A jużci , że jeszcze zadrę nogę na umywalkę ...ale tylko jedną ...na drugiej przecież stać muszę . Musi jeszcze nie tak źle ze mną  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mogę odliczać kolejno...czemu nie :haha: Czwarta :oklaski:Dobrze, że nie godzina czwarta, bo byłabym zła :haha:A tak wstałam wyspana :oklaski: I jest mi fajnie :oklaski: I chciałbym życzyć tej "fajności" wszystkim image.png.c3e42e7cfcb55cb2ff9990e82a5668b6.png Acha....informuję, że kawusia się siorbie, a rozmemłanie jest na stanowisku i nigdzie się nie wybiera :szydera:

Uwielbiam to domowe rozmemłanie ....takoż i teraz rozmemłana jestem . I kto nam podskoczy ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A jużci , że jeszcze zadrę nogę na umywalkę ...ale tylko jedną ...na drugiej przecież stać muszę . Musi jeszcze nie tak źle ze mną  :szydera:

A po cóż chcesz zadzierać nogę do umywalki? :haha: Mnie wygodniej jest obie moczyć w misce, wygodnie siedząc na foteliku, bez kombinowania i udowadniania sobie i innym, że PESEL jest wredny :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...