Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Heidi napisał:

Hallo, przewodnik do super grupy pilnie potrzebny !!!! Zgłoszenia proszę kierować na biurko @1bozka

 

@Heidi,przecież obiecałam , że Cię nie zostawię w tym świąteczno - noworocznym czasie - wszak jestem czwarta do brydża:hura:.

A w nagrodę zabieram Was do Ameryki Południowej przez Madryt :d.

Pasuje taka wyprawa ? :dobrze:

Nawet osobisty tłumacz się znajdzie :dyskusja:

Zrobimy sobie wycieczkę życia, a co? 

A jakiś szlugasek Marysi też dla chętnych się znajdzie :haha:guggy.pngaa

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

@1bozka Ciebie widzę w roli organizatora tej niepowtarzalnej wycieczki . Piękne i seksowne panie zostają w domu i w biurze, bo my za tło robić nie chcemy-.- :p.  Zarobisz tym samym  na następny wypad :oklaski:. Wiemy, że brakuje już Tobie tylko 0,01 € , więc wykorzystamy ten silny argument na ten moment :cmok:

image.png

Ja jadę i już Właśnie spakowałam strój kąpielowy :szydera:cos jeszcze tam potrzeba???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Już @1bozka zabrała się do roboty. Zaczęła od zakupów nowych ciuchów, kosmetyczki, fryzjerki, wizażystki, masażystki itp.itd........

Jak ja się cieszę, że @1bozka z nami nie jedzie:oklaski:

 

                Takie zjawiskowe kobiety                image.png.e929bc8e9c3f6e4108815233e0ca3fbe.png 

 brać ze sobą na wakacje  to wielkie ryzyko:tak2: dla naszego szacownego wiemiem  grona  :tak2:

Właśnie że jadeeee!!!! I basta:szydera: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

@Heidi po co komu  buty na Madagaskarze, pingwiny głaskać można bez butów:szydera:

Skąd mam to wiedzieć ?Na ten przykład dla zamaskowania zapchów, może jemu nogi śmierdzą:haha: ?

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Nie martw się w kupie siła. Damy radę .Dobra motywacja i pokonamy wszystkie przeszkody. 

Teraz czekamy na zgłoszenie się  nr 4 na wycieczkę życia. Nie ma więcej chętnych ? Bilety już po złotówce .

Za złotówkę to se wolę bank kupić :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lorelai napisał:

@Heidi, no chciałam Ci dogodzić , żeby było ciepło :d, ale świat jest wielki, więc coś innego się znajdzie, @1bozkajuż coś tam wyszukuje :dobrze:.

Będą@ i pingwiny, czego jeszcze chcieć ? Słońce zapewnione:327_sunny:.Tylko:wino::drink::pianino::dyskusja::682_sleeping_accommodation:

itp itd:hura:

Nic dodać nic ująć:szydera::hura::wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...