Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Lorelaia nie slyszysz czasem tupania?

To wychodza z mody niektore  ciuchy:szydera:

@sayonara 52 ,cytuję za Wikipedią: "Moda – podsystem komunikacyjny charakterystyczny dla danej epoki lub struktury macierzystej, który reguluje wewnętrzne i zewnętrzne przejawy ekspresji członków danej zbiorowości. Ze względu na presję grupy jest narzucana jednostkom, które ją bezrefleksyjnie powielają. Może mieć wpływ na identyfikację jednostek z grupą, bądź na mimikrę tych, którzy chcieliby zwiększyć swój status społeczny poprzez naśladowanie osób „modnych”."

Kachana, mnie to nie dotyczy :d:oklaski:. Moje "ciuchy" są  ZAWSZE dopasowane do mojej osobowości oraz miejsca i czasu :gazeta:. Nie podlegam żadnym wpływom . :trele:

Problem w tym, że jestem 100% kobietą - i na 365 dni rzadko zakładam 2 razy to samo :tak2::hura:, a już z pewnością -nie na "publiczny"widok ,zwany "wielkim wyjściem" :cześć3::tak2: .Ciuchów zawsze za mało , a ja śpiewam :"ja nie mam co na siebie włożyć".

No , i  co ta moja biedna  szafa ma począć ? :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

...hi,hi,hi!  może jestem wredniasta ale sprawdziło się powiedzenie,że Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.

Przed chwilą przyjechał synuś z gębą spuchniętą z jednej strony jak balon.Od zęba.Nie to,że się cieszę tylko natentychmiast przyszło mi do głowy w/w powiedzenie:haha:.

:haha::oklaski::szydera:. A było się podzielić trzeba :haha:. Też nie jestem wcale wredna, ale oni nie wiedzieli, że mają do czynienia z @BabaJagusia z lasu czarnego 

śmiech 1.gif

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja Latawica już nie lata-.-. Śpi jeszcze z nocy, aż patrzyłam spowita strachem czy żyje. Kiedy sprawdziłam ile rezerwy chleba jest w koszyczku i stan marmolady, wszystko stało sie jasne: zeżarła:haha:. Jest teraz godzina 15:54 i dzidzia ciągle śpi.

Boję się już na samą myśl o nocy,  będzie grasowanie:papieros:.  

Ja w tej udręce szukam domów na wynajem w ciepłym kraju , co by w lutym kości ogrzać w towarzystwie Krokodyla. Marzenia trzeba mieć, plany realizować, tylko kto wie czy to będzie luty 2019 roku , czy luty  w następnych latach:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

A moja Latawica już nie lata-.-. Śpi jeszcze z nocy, aż patrzyłam spowita strachem czy żyje. Kiedy sprawdziłam ile rezerwy chleba jest w koszyczku i stan marmolady, wszystko stało sie jasne: zeżarła:haha:. Jest teraz godzina 15:54 i dzidzia ciągle śpi.

Boję się już na samą myśl o nocy,  będzie grasowanie:papieros:.  

Ja w tej udręce szukam domów na wynajem w ciepłym kraju , co by w lutym kości ogrzać w towarzystwie Krokodyla. Marzenia trzeba mieć, plany realizować, tylko kto wie czy to będzie luty 2019 roku , czy luty  w następnych latach:haha:

Dudkowska ...jak ta Twoja latawica ma nie latać , skoro Ty gibiesz się bez przerwy ? Psy do swoich panów a podopieczni do opiekunów podobno się upodabniają :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Heidi to prawda:tak2:prawda.Każda z nas jest po trosze czarownicą.Tak jeszcze ze 13 lat temu byłyśmy czarodziejkami:smutek:,:haha:!

Tak, ta, masz rację . Od samego patrzenia przedmioty stawały dęba :haha:. Teraz mogę patrzeć, wytrzeszczu oczu dostać nawet , tupać nogami  i skutek marny:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latawica  już wstała !!! Biegałam za nią po całym mieszkaniu z widelcem obiadowego dania, żeby coś ciepłego zjadła w końcu. Gada jak najęta: kalt, kalt. W domu cieplutko jak u Pana Boga za piecem. Myślę sobie : nakarmię moje pisklę , to i cukier pójdzie jej w górę, tempertura trochę wzrośnie. Będzie lepiej. A ona w swym demencyjnym obłędzie wyrzuciła mi do kosza wszystkie nasze owocowo-warzywne zapasy . Grzebię teraz w śmietniku i wybieram co idzie. Nabieram wprawy, bo na emeryturze to pewnie będzie codzienność, obrządek dnia, więc pewnie i podziękować jeszcze mi przyjdzie:haha:za lekcje życia .  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Onka napisał:

Wesolych Swiat, jestem tu nowa i nie wiem gdzie mam zagladnac, aby poczytac o firmach (tych dobrych) dla opiekunek w Niemczech..... Poprosze Was o linka. Z gory dziekuje :)

Witaj Onka :) 

U góry na niebieskim pasku masz zakładkę "kluby" kliknij zobaczysz jakie kluby tutaj mamy.Jest m.in. nowy klub "opinie i rozmowy o agencjach" 

opiekunkaradzi.pl/clubs/19-opinie-i-rozmowy-o-agencjach/

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Muszę . Goni mnie czas . Pod te stronę to już tylko czas goni ...nawet zboczeńce przede mną uciekają :haha:

@Baśka powtarzająca sięa propo's zboczenca.

Zaczail sie taki na klatce schodowej,wchodzi kobieta obladowana siatami (jak to przed swietami)

a on cyk- rozchylil poly plaszcza...

Kobieta patrzy, patrzy, zmarszczyla czolo i jak nie krzyknie: o rany zapomnialam kupic jajka!!!!:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca sięa propo's zboczenca.

Zaczail sie taki na klatce schodowej,wchodzi kobieta obladowana siatami (jak to przed swietami)

a on cyk- rozchylil poly plaszcza...

Kobieta patrzy, patrzy, zmarszczyla czolo i jak nie krzyknie: o rany zapomnialam kupic jajka!!!!:haha:

Na szczescie Wielkanoc dopiero przed nami:haha:Zdazy ze spokojem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, hawana napisał:

Witajcie wieczorkiem. W Polsce cieplo, ale plucha juz mi obrzydla, a to nie koniec. Nic, trzeba sie cieszyc tym co jest, czyli ze jest czas spotkac sie bez pospiechu i  ze mozna spokojnie pogawedzic. Milego :d

Miłego ... kogo -czego ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, awe59 napisał:

Dzień dobry  :d

Uff.....już po Świętach....teraz trzeba odpocząć  :haha:

Podobnie jak @lucyna.beata czeka mnie dziś maraton po urzędach. Zjem tylko śniadanie i wyruszam w miasto. Jak pozalatwiam sprawy, muszę zrobić porządek w " papierach ". Cztery opasłe segregatory czekają żeby je odchudzić. 

Miłego dnia  :cmok:

no i tak...mimo natloku spraw urzedowych w biurach konca roku itp...mila sympatyczna pani udzielila mi informacji ale wiedza mnie dobila...coz....

rozmowa potoczyla sie wartko i sympatycznie zapewne pod wplywem paczki kawy likieru mietowego i czekoladek.....no to jakos sie nie zmienilo...bez wzgledu na ustroj...male co nie co otwiera wiele drzwi

jutro kolejne przeprawy ale zeby nie dac sie poniesc wkurwo..wi chyba jednak urzad miasta przeloze na przyszly tydzien moze biura i urzedy beda bardziej przyjazne bo jednak co wladze panstwowe to wladze panstwowe..maja  swoj swiat podobnie jak skarbowka.....

milego wieczolece_spac_dobranoc_0.gif.201db59456894da7da6189fa2edd974b.gifru zycze foremki

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no i tak...mimo natloku spraw urzedowych w biurach konca roku itp...mila sympatyczna pani udzielila mi informacji ale wiedza mnie dobila...coz....

rozmowa potoczyla sie wartko i sympatycznie zapewne pod wplywem paczki kawy likieru mietowego i czekoladek.....no to jakos sie nie zmienilo...bez wzgledu na ustroj...male co nie co otwiera wiele drzwi

jutro kolejne przeprawy ale zeby nie dac sie poniesc wkurwo..wi chyba jednak urzad miasta przeloze na przyszly tydzien moze biura i urzedy beda bardziej przyjazne bo jednak co wladze panstwowe to wladze panstwowe..maja  swoj swiat podobnie jak skarbowka.....

milego wieczolece_spac_dobranoc_0.gif.201db59456894da7da6189fa2edd974b.gifru zycze foremki

Miłego wieczoru też lecę....

I tym oto akcentem zamykamy ten ciężki dzień :haha:

48387615_1088455568001865_39310518050220

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, beatrix+ napisał:

Pierwszy miesiąc pracy mija,  a tu takie talenty człek w sobie odkrywa . 

I teraz już wiem,  dlaczego to takie drogie..

 

ba23a16afd37.jpg

 

Okulary nowe muszę sprawić!

Oślepłam!

wytnij środek, zaciągnij waćpanna w pas i zatańcz kankana. Dowiesz się, że opóćz talentu heklowania, to masz jeszcze talent tańczenia do przedstawienia 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...