Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry  :d

Uff.....już po Świętach....teraz trzeba odpocząć  :haha:

Podobnie jak @lucyna.beata czeka mnie dziś maraton po urzędach. Zjem tylko śniadanie i wyruszam w miasto. Jak pozalatwiam sprawy, muszę zrobić porządek w " papierach ". Cztery opasłe segregatory czekają żeby je odchudzić. 

Miłego dnia  :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy w ten paskudny pogodowo poświąteczny poranek :cześć2:

Cisza w domu jak makiem zasiał, Angole jak zwykle jeszcze śpią, małżon do wnuczka poszedł, pewnie się niedługo przykulają, się wczorajszy obiad przygrzeje, zieleninę świeżą dorobi i luzik, a tak na marginesie, to ma m już dość tuptania przy garach :haha:

Dobrego dzionka i pogody ducha, bo ta rzeczywista jest pod szyldem zdechłego Azorka, przynajmniej u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że tegoroczny okres świąteczny, w moim domu uważam za zamknięty :szydera: Skorupy pochowane w kredensie, w lodówce już widać szczebelki, więc na finał rozpaliliśmy w kominku, a jako podpałka służyły rachunki za kończący się rok :szydera: I tak trzymać...do następnego roku :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Niestety nie mam możliwości - czyt,finansowych- ,żeby jeżdzić po Parafiach i cmentarzach w poszukowaniu praprzodków.

@beatrix+  dzień dobry

Nigdze nie musisz jeździć i do 250 osób w drzewie genealogicznym jest za friko. Kliknij w serwis myheritage, zarejestruj się i stwórz swój dąb rodowy. Wpisz siebie, mamę, tatę, ich rodziców oraz dzieci i reszta się sama uzupełnia. Koryguj błędy w datach i miejscach. I taka rada: na początek nie rozbudowywuj o dalekich kuzynów, jedź po najbliższej linii(250 szt. osiąga się b. szybko).
Będziesz mile zaskoczona efektem.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .

Nie szalejcie za bardzo z przygotowaniami do Szaleństwa Sylwestrowej Nocy , bo potem będziecie zmęczone :d -i po co Wam to?:donos: 

Lepiej udajmy, że żaden Nowy Rok nie nadchodzi , gdyż nie chcemy mieć więcej lat :gazeta:Jeśli już MUSIMY mieć czegoś więcej - to niech to będzie ojro , co nie?:haha::oklaski:guggy.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :dyskusja:, wczoraj to miało być wysłane w świat, ale zasnęłam :szydera:

 

Smutna byłam, ale teraz wiem, że zarabiamy w pl wcale nie najgorzej w porownaniu z innymi krajami: 

Polska najniższa krajowa w porównaniu. Czy najbiedniejsi mogą być jednocześnie najbogatszymi?

100 € Ukraina 468 € Republika Czeska 480 € Słowacja 400 € Litwa 430 € Łotwa 500 € Estonia 110 € Białoruś 418 € Węgry 407 € Rumunia 260 € Bułgaria 465 € Chorwacja 503 € Polska W Polsce 525 € w 2019 ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LACH Drzewo stworzyłam już dawno,  a przt pomocy kuzyna po mieczu znaleźliśmy 7x pradziada na Litwie,  miał imię  ERKULIAN. 

Tak jakby Herkules. 

Tak,  to świetna dziedzina..

A nasze korzenie najważniejsze rzecz,.którą się siekierą nie da odciąć..

Choć pewnie czasem miałoby się chęć..

 

Moja  babcia  zachorowała  żołądkowo. 

Słaba zatem,  więc na zakupach byłam  sama. 

Cudowne uczucie!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wiaro Opiekunkowa:love:.

Po wczorajszym dniu ledwo się poruszam.

Na obiedzie miałam 6 osób, zdążyłam posprzątać, nakryć stół, o 5 nastepni goście, miało być 7 osób a było 9.

Impreza do 2 w nocy :szok:.

Ja już na takie długie impry sie nie nadaję, ja musze spac, ale jak tu gosci wygonić jak fajna muza, wszyscy tanczą , dobrze sie bawią. 

Na szczęście mąż wszystko posprzątał  i pozmywał:oklaski:.

Ja dzisiaj leżę i nic nie robiě. 

No, bede tylko musiała się ubrać na obiad do knajpy, chociaz wolałabym ten czas w łóżku spędzić.

Miłego dnia Wam zycze :serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hi,hi,hi!  może jestem wredniasta ale sprawdziło się powiedzenie,że Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.

Przed chwilą przyjechał synuś z gębą spuchniętą z jednej strony jak balon.Od zęba.Nie to,że się cieszę tylko natentychmiast przyszło mi do głowy w/w powiedzenie:haha:.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Wczoraj wieczorem  padłam jak kawka i do dźwięcznego głosu wrednego budzika dospać nie mogłam ....Kubek z kawą pomału ukazuje jej fusy ...cugaski jakieś tam zaliczone ...a ja rozglądam się po chałupie i myślę " co tu jeszcze przestawić ....co wyrzucić ...co dokupić ....a może nawet co jeszcze  spieprzyć ?" Zastanowię się ...robić mi się nie chce , ale za to jakie pomysły mam....to się w pale nie mieści  ! :haha:

Miłego dnia :cmok:

Oj @Baśka powtarzająca się Baska

Kigo licha nastawiasz budzik na urlopie?!:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@BabaJagusia ...olej to i rób swoje . Kilka lat temu byłam zmuszona ( taka praca ) pojechać z PDP-ną na przyjęcie weselne jej wnuka . W ciągu kilku godzin czułam się jakby kilka razy mnie spoliczkowano .Ulżyłam sobie tylko tym , że wygarnęłam PDP co myślę o zaistniałej sytuacji ....a była to kobitka bez cienia demencji . Po powrocie opowiedziałam to jej synowej a ta swojemu partnerowi ( syn PDP ) i tylko tyle sobie ulżyłam . Gdyby nie sztormowa pogoda , deszcz i wiatr , który łby urywał to siłą na tym przyjęciu by mnie nie zatrzymano . Siedząc obok PDP zagryzałam zęby , połykałam łzy a nie chciałam robić rozpierduchy , bo zepsułabym przyjęcie " młodym " a to był "ich dzień " i pozostałym gościom , którzy nie dość , że nie zrobili mi nic złego to byli dla mnie bardzo mili . Jedna , jedyna była synowa PDP potraktowała mnie jak śmiecia ...prawie ...Nie wymazałam tego z pamięci , bo nie potrafię wymazać ...pamiętam każdy moment ...ale staram się nie myśleć o tym a jeżeli już to obracam tamtą sytuację w śmiech ...pogardliwy śmiech . Bo to nie ja nie potrafiłam się zachować , tylko tamto paskudne babsko ....a na takie możemy trafić wszędzie i wcale nie musimy być w pracy w D. , bo i w Polsce też .

@Baśka powtarzająca się masz racje

niestety jak mowi przyslowie

,,uklon sie chamowi. to cie kopnie

kopnij chama-to ci sie ukloni,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lorelai napisał:

@Joy,te szafy - to faktycznie lubią robić psikusy :d.

Moja z kolei - nie wiem, ile bym rzeczy powiesiła- to robi jakiś hokus-pokus- i NIGDY nie mam się , w co ubrać :haha:

 

@Lorelaia nie slyszysz czasem tupania?

To wychodza z mody niektore  ciuchy:szydera:

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...