Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Lorelai napisał:

To jeszcze ja .:p

@Barbara48 to już pewnie w domu , tak po cichutku pojechała do tego świętego miasta , więc pozostaje tylko życzyć Ci Basiu świetnego wypoczynku i nabrania sił do dalszej :cmok:pracy 

Dziekuje pieknie wszystkim. 

Dojechałam na 21, po 12 godzinach jazdy, wszedzie korki.

Nawet nie mogę zasnąć.

Wam dobrej nocy życzę :love:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że znowu jestem :oklaski: Może nie udzielam się "pisaniowo", ale na podglądzie jestem i zaległości "czytaniowych" nie mam :szydera: Spotkania plotkowe i wyjazdówki rodzinne czas pochłaniają, ale nie zapominam o forum :tak2: I w tym właśnie celu o poranku jestem codziennie :cześć3: No i żebyście wy nie zapomnieli o mnie, jak o jakiejś swędzącej kroście na nosie  :haha:1007792177_dziedobryzajcczwartek.jpg.529d6948ea8b76d5f2ee8f6dab48c7b5.jpg  Wstajemy więc...podnosimy odwłoki i mierzymy się z nowym dniem kochani :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MeryKy napisał:

Miłego dzionka Ludziki!

Siedzę przy kawusi i zastanawiam się co dalej.

Może z rana do sklepu wyskoczę, żeby się trochę przewietrzyć?

c82065e8a56008656bd07b72c96ee675.jpg

 

Meryjko ...spokojnie . Usiądź , zastanów się co dalej ...a dalej to już zrzuć na spontan . Pójdziesz do sklepu , czy nie ...wsio rawno ...przecież go nie likwidują , więc zdążysz pójść  ...kiedyś . Teraz posiedź z nami . Porozmawiajmy na poważne tematy ...polityka ...sytuacja ekonomiczna kraju , czy tam o innym seksie ...Powolutku ...pomalutku ...zdążysz się jeszcze napracować :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Meryjko ...spokojnie . Usiądź , zastanów się co dalej ...a dalej to już zrzuć na spontan . Pójdziesz do sklepu , czy nie ...wsio rawno ...przecież go nie likwidują , więc zdążysz pójść  ...kiedyś . Teraz posiedź z nami . Porozmawiajmy na poważne tematy ...polityka ...sytuacja ekonomiczna kraju , czy tam o innym seksie ...Powolutku ...pomalutku ...zdążysz się jeszcze napracować :haha:

Proponuję odwrócić kolejność dyskusji :haha: I ciekawiej i goręcej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Proponuję odwrócić kolejność dyskusji :haha: I ciekawiej i goręcej :szydera:

Oj...to tak tylko dla zmylenia przeciwnika napisałam :szydera:...Komu by się chciało w tym pięknym , przedświątecznym czasie o polityce ...w dodatku ekonomicznej ...kraju rozmawiać ?...Wiadomo , że są przyjemniejsze , niestresujące tematy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj...to tak tylko dla zmylenia przeciwnika napisałam :szydera:...Komu by się chciało w tym pięknym , przedświątecznym czasie o polityce ...w dodatku ekonomicznej ...kraju rozmawiać ?...Wiadomo , że są przyjemniejsze , niestresujące tematy :szydera:

To nie myl przeciwnika, bo zgłupieje...jak ja w pierwszym momencie :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

To nie myl przeciwnika, bo zgłupieje...jak ja w pierwszym momencie :szydera: 

Jesteś przeciwnikiem seksu ? Musi starzejesz się ...maleńka . Za to ja wciąż młoda jak jagoda ( listopadowa , ale młoda i  sosna ! ) i o seksie teoretycznie  nie wstydzę się gadać.....gorzej z praktyką . Skąd wziąć praktykanta ?! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jesteś przeciwnikiem seksu ? Musi starzejesz się ...maleńka . Za to ja wciąż młoda jak jagoda ( listopadowa , ale młoda i  sosna ! ) i o seksie teoretycznie  nie wstydzę się gadać.....gorzej z praktyką . Skąd wziąć praktykanta ?! :haha:

Oj Jagódko młoda, listopadowa :haha:Mówią, że tego kwiatu jest pół światu :haha: Nawet wypożyczyć można praktykanta jakiegoś...takiego streaptizera na ten przykład :haha:A i dopłaty z Unii dają na praktyki wszelakie....takie ślusarskie przykładowo...coby zardzewiałe pasy cnót wszelakich otwierał :szydera: A ty mnie łatkę antyseksa przypinasz...:szydera: A ja tylko o polityce i ekonomii w dysputy nie chciałam się wdawać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...