Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Opiekunkowo jak zwykle cieplutko :love:.

Miłego dnia Wam zyczę. 

Chyba te podjazdy zmienniczki nie przejdą. 

Moja szefin już raniutko przyszła sie pozegnac i distałam pięknie zapakowane czekoladki. 

I oczywiscie pytanie, Barbara którego dokladnie wracasz?

A w pokoju jak rozpakowałam czekoladki , koperta, aż takiej zawartości się nie spodziewałam :hura:

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) 

Powiem Wam,że zdecydowanie bardziej lubię Święta Wielkanocne.Po pierwsze mniej stresu i szykowania a po drugie wiosna,słoneczko zagląda do mieszkania i jakoś tak radośniej.

Uszka i pierogi zrobiłam,choinka ubrana a ja nadal nie czuję "ducha" tych świąt.Może gdyby tak trochę śniegu spadło......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) 

Powiem Wam,że zdecydowanie bardziej lubię Święta Wielkanocne.Po pierwsze mniej stresu i szykowania a po drugie wiosna,słoneczko zagląda do mieszkania i jakoś tak radośniej.

Uszka i pierogi zrobiłam,choinka ubrana a ja nadal nie czuję "ducha" tych świąt.Może gdyby tak trochę śniegu spadło......

Mogę ci oddać i śnieg i mróz :szydera: Ty znajdziesz ducha, a ja się pozbędę problemów z odśnieżaniem, a i rachunki za gaz nie będą mnie stresować  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mogę ci oddać i śnieg i mróz :szydera: Ty znajdziesz ducha, a ja się pozbędę problemów z odśnieżaniem, a i rachunki za gaz nie będą mnie stresować  :haha:

Zachłanna nie jestem :) Biorę śnieg a mróz i rachunki niech zostaną u Ciebie :cmok::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Końcówka mojej wypowiedzi kończyła się na zdaniu:

 Ateiści powinni iść do pracy w święta BN !!!

Teraz czekam ile moherowych beretów usiądzie ze mną do stołu wigilijnego z siankiem pod obrusem :haha:

Nie mam moherowej beretki:szydera: bo szkoda mi moich rozwianych  blond włosów:cześć:ale obiecuje Ci że podzielę się opłatkiem z Tobą i wszystkimi na forum.Tylko skąd weźmiemy tu siano????:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć pracy Rodacy ! 

Po wizycie u doktora ,diagnoza postawiona ,lordoza szyjna ,fizjologiczna krzywizna się wyprostowała ,jednym słowem choruję na ...siątki :haha:i to jest już raczej stan przewlekły :szydera:

Miłego popołudnia Milusińscy ,u mnie będzie miło ,bo idę złożyć życzenia pewnemu miłemu Dariuszowi :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

Nie mam moherowej beretki:szydera: bo szkoda mi moich rozwianych  blond włosów:cześć:ale obiecuje Ci że podzielę się opłatkiem z Tobą i wszystkimi na forum.Tylko skąd weźmiemy tu siano????:szydera:

Opłatkiem oczywiście  się podzielimy, a siano zarobimy i pod obrus położymy:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Afryka napisał:

Cześć pracy Rodacy ! 

Po wizycie u doktora ,diagnoza postawiona ,lordoza szyjna ,fizjologiczna krzywizna się wyprostowała ,jednym słowem choruję na ...siątki :haha:i to jest już raczej stan przewlekły :szydera:

Miłego popołudnia Milusińscy ,u mnie będzie miło ,bo idę złożyć życzenia pewnemu miłemu Dariuszowi :d

@Afryka nie przejmuj się , lordozę szyjną mamy już prawie wszyscy, a to wszystko przez to ślęczenie nad maszynkami do robienia kasy i komputerami. Młode pokolenie, to  dopiero będzie nie dość , że pokręcone, to jeszcze głuche od słuchawek z dudniącą muzyką 

Nie licząc faktu , że coś mam z garem, to najbardziej dokuczają mi zwyrodnienia stawów i kręgosłupa. Chciało by się wyć z bólu, a nie wypada , bo przecież wyjcem nie jestem, a bólu mi nikt nia zabierze. Jest mój i tylko mój :mur:.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

@Afryka nie przejmuj się , lordozę szyjną mamy już prawie wszyscy, a to wszystko przez to ślęczenie nad maszynkami do robienia kasy i komputerami. Młode pokolenie, to  dopiero będzie nie dość , że pokręcone, to jeszcze głuche od słuchawek z dudniącą muzyką 

Nie licząc faktu , że coś mam z garem, to najbardziej dokuczają mi zwyrodnienia stawów i kręgosłupa. Chciało by się wyć z bólu, a nie wypada , bo przecież wyjcem nie jestem, a bólu mi nikt nia zabierze. Jest mój i tylko mój :mur:.

Dokładnie :tak2:...Specjalnie dla @1bozka...Genau :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...