Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Grzegorz B napisał:

Oj tam, gdy ja śpiewam jeżu malusieńki to choćby to lipiec,  był wszyscy czują ducha świąt niektórzy czują taki świąt stóp, że natychmiast biorą nogi za pas

Ciesz się że Ci nie odśpiewali ...Ach ubogi żłobie.....:szydera::szydera: no Twój duch świąt  byłby dowartościowany.:szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Grzegorz B napisał:

Puściłem Elce typowo polskie kolędowanie. Przy kolacji. Bo temat oczywiście świąteczny. Elka kocha muzykę, zwłaszcza niemiecką operę narodową. Więc uznałem że przetrwa.

Uwielbiam te jej ataki śmiechu.

 

Daj spokój jeszcze pomyśli że u nas tak wszyscy:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...