Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś katastrofalny dzień dla mnie  >:( Nie dość, że nie zrobiłam uszek do barszczu...to jeszcze nic innego konstruktywnego nie zrobiłam dzisiaj :( Rozbiera mnie...nie...nie...nie on...przeziębienie, albo jakieś coś inne :( A zaczęło się prozaicznie...Pojechałam po prezenty i nie tylko...no kupiłam wprawdzie prezent dla Córci i pożądanej wielkości blaty bezowe na tort ajerkoniakowy, ale w drodze powrotnej jak nie huknie w aucie, jak nie ryknie....a potem już tylko odgłos startującej rakiety towarzyszył mi w drodze powrotnej :szok: No to podjechałam do mechanika....ano rura wydechowa na łączeniu pękła >:( Odstałam swoje na zimnicy, mechanik obejmką przymocował wiszącą część rury i rakietą pojechałam dalej...kierunek dom. A jak już wróciłam, to już czułam dreszcze i drapanie w gardle. Nafaszerowałam się czym się dało i hyc pod kocyk. Przespałam popołudnie i nadal jest mi nie halo :smutek: Informuję zatem, że będę na podglądzie, bez udziału sił własnych :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, awe59 napisał:

Dzień dobry  :d

Wstawalam w nocy i wyjadalam bigos z gara.....:szydera: zaraz go zamrozę żeby nie wodzil....

Czyli SEZON : NIE ŻREĆ,  TO NA ŚWIĘTA już masz otwarty?

xd

 

Moja sztela jest dla mnie pierwsza. 

I pierwsza dobra. 

Dobrze miejsce,  okolica,  podopieczna,  rodzina która babki  nie  nawiedza..

 

Ale jest jedno ALE...

 

Nikt tu nie chce być..DLACZEGO?

Dwie chałupy,  dwie kozy,  cztery kury i jeden kogut. 

I das ist alles. Nuuudaaa...

JA takie nudy wśród przyrody kocham. 

Ale w dzisiejszych czasach bez netu nie uchodzi ..

 

Internet w krzakach nie działa..

Wiadomo,  że  Niemcy  dla  kogoś nie  wykupią  hiper super szybkiego,  tylko  takie dwa druty,  co dwie  zabiedzone kozy ciągną...

 

ZATEM najczęściej jestem off. 

Zgłosiłam interpelację zażalającą  do firmy. 

O ile one może i zadziałają szybciej, tak już NIE podejrzewam o prędkość niemiecką stronę. 

Mam nadzieję,  że do końca mojego kontraktu,  czyli do końca stycznia,  net będzie śmigał!

Na dziś z mężem problem,  z kochankami problem,  odcięta od świata!

Buziole dla wsiech!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, beatrix+ napisał:

Czyli SEZON : NIE ŻREĆ,  TO NA ŚWIĘTA już masz otwarty?

xd

 

Moja sztela jest dla mnie pierwsza. 

I pierwsza dobra. 

Dobrze miejsce,  okolica,  podopieczna,  rodzina która babki  nie  nawiedza..

 

Ale jest jedno ALE...

 

Nikt tu nie chce być..DLACZEGO?

Dwie chałupy,  dwie kozy,  cztery kury i jeden kogut. 

I das ist alles. Nuuudaaa...

JA takie nudy wśród przyrody kocham. 

Ale w dzisiejszych czasach bez netu nie uchodzi ..

 

Internet w krzakach nie działa..

Wiadomo,  że  Niemcy  dla  kogoś nie  wykupią  hiper super szybkiego,  tylko  takie dwa druty,  co dwie  zabiedzone kozy ciągną...

 

ZATEM najczęściej jestem off. 

Zgłosiłam interpelację zażalającą  do firmy. 

O ile one może i zadziałają szybciej, tak już NIE podejrzewam o prędkość niemiecką stronę. 

Mam nadzieję,  że do końca mojego kontraktu,  czyli do końca stycznia,  net będzie śmigał!

Na dziś z mężem problem,  z kochankami problem,  odcięta od świata!

Buziole dla wsiech!

Nie placz rybka. Masz kozy , to moze i koziol sie przypaleta:dBuziol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jakiś katastrofalny dzień dla mnie  >:( Nie dość, że nie zrobiłam uszek do barszczu...to jeszcze nic innego konstruktywnego nie zrobiłam dzisiaj :( Rozbiera mnie...nie...nie...nie on...przeziębienie, albo jakieś coś inne :( A zaczęło się prozaicznie...Pojechałam po prezenty i nie tylko...no kupiłam wprawdzie prezent dla Córci i pożądanej wielkości blaty bezowe na tort ajerkoniakowy, ale w drodze powrotnej jak nie huknie w aucie, jak nie ryknie....a potem już tylko odgłos startującej rakiety towarzyszył mi w drodze powrotnej :szok: No to podjechałam do mechanika....ano rura wydechowa na łączeniu pękła >:( Odstałam swoje na zimnicy, mechanik obejmką przymocował wiszącą część rury i rakietą pojechałam dalej...kierunek dom. A jak już wróciłam, to już czułam dreszcze i drapanie w gardle. Nafaszerowałam się czym się dało i hyc pod kocyk. Przespałam popołudnie i nadal jest mi nie halo :smutek: Informuję zatem, że będę na podglądzie, bez udziału sił własnych :haha:

Mirelka koniecznie grzańca zrób i pod kocyk :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ale jeden kogut na cztery kury ...i to tłusty . A wiadomo , że dobry kogut nigdy nie jest tłusty . Tamten miernota jakaś ...w tym deptaniu :szydera:

Juz go skreslilam, koziol jednak moze byc teges.:haha:

Na meza startowac nie musi, etat  kochanka tez obsadzony, wiec spoko.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, scarlett napisał:

Bardzo udana wizyta na dzisiejszym flohmarku xd udało mi się wypatrzeć kogoś kogo dawno chciałam mieć xd zawiśnie u mnie na balkonie ku radości wnusi, a przedtem  umili mi drogę do Pl, będzie siedział koło mnie na siedzeniu pasażera przypięty pasem, bo tył mam już zajęty na fuull :) będzie do kogo zagadać :djestem ciekawa reakcji innych kierowców na autobanie na takiego pasażera..coś czuję że będzie wesoło.xd:o:trele:

33.jpg

@scarlettposadz go na poduszce,aby byl lepiej widoczny, bedzie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybyczyłam się i wymiziałam :d Oblukałam chałupę i doszłam do strasznych wniosków , że czeka mnie full roboty . Muszę się szybko ogarnąć , bo w tych okolicznościach , nie mogę porozwieszać moich cudności . Idę sobie teraz do mojej wanienki , wymoczyć młode zmęczone kości i będę tak sobie leżeć ponad godzinkę :oklaski:Świeczuszki , muzyka , piwko i pachnąca pianka :pianino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

A nie sądzisz że sos nabierze bardziej wigilijnego smaku??? W końcu to Swieta:szydera::szydera:

Oj tam, gdy ja śpiewam jeżu malusieńki to choćby to lipiec,  był wszyscy czują ducha świąt niektórzy czują taki świąt stóp, że natychmiast biorą nogi za pas

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...