Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Wszystko  zalatwilam co miałam do zalatwienia :oklaski: teraz już tylko  nastrajam się duchowo na na ten piękny czas jakim są Święta....:d zamykam jadaczkę bo domownicy wzięli się do roboty i zaczynają ozdoby świąteczne wyciągać ze strychu....:oklaski: uwielbiam ten czas....:d

Miłego dnia kochani  :cmok:

P. S  kocham moja rodzinę....kocham dom....kocham wszystkich ludzi :d

A podziękowania gdzie? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bombkowej @violka...na przeszkolenie im trzeba !...Dopiero by docenili te śladowe ilości ozdób :szydera:

Sama sobie stroję i nikogo nie zmuszam do tej żmudnej pracy :p Ja tylko wymagam , żeby przez pierwsze dwa tygodnie podziwiali nieustannie , bo jak nie..... to jest wojna :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Sama sobie stroję i nikogo nie zmuszam do tej żmudnej pracy :p Ja tylko wymagam , żeby przez pierwsze dwa tygodnie podziwiali nieustannie , bo jak nie..... to jest wojna :szydera:

A widzissss...Ewcia wzięła na wstrzymanie i tylko kątem oka zerka , czy jej ozdoby zawisną , czy ....sosna . Na wypominki będzie czas po BN :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ale mnie serce zabolało choć to nie moje pieniądze. Za makrelkę wędzoną, dwa kawałki łososia i jeden kawałek rybki do smażenia zabuliłam 25 EUR. Stówka za troszkę rybki ? O.o

Jak przeliczasz ceny,  to i pensję. 

Inaczej NIE ma sensu,  bo zawału dostaniesz. 

25.poszło i tyle. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

My mamy taki szyfr słowny :haha:Wyjaśnię, że pdp Lucynki miał córkę i zięcia...przemili ludzie, ale na wszystko reagowali śmiechem przypominającym rżenie, stąd pomysł nazwania ich Kobyłka i Wałach...:haha: A że oni mają dzieci, to stąd wzięło się określenie "tabun" i "źrebię"...resztę można sobie dopowiedzieć samemu :szydera: 

a idac dalej tokiem naszego ksywowania....stalkerowa w krankenhausie znow byla i znow cisnienie...teraz dieta..minimum 20 kiloskow musi zgubic inaczej nieren przestana jako tako spulowac ..ma czas do marca..wga wyjsciowa 13

i tez cie pozdrawiaja

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ivanilia40 napisał:

Tereso,jestem z ciebie dumna. Nic tak nie poprawia humoru jak porządne zakwasy ;). Poza tym o kondycję trzeba dbać,szczególnie w naszym siedzącym zawodzie. 

no...kto siiedzi ten siedzi...ja tesknie za siedzeniem z nogami podwinietymi jak lubie....ale fakt..nic nie niastraja tak pozytywnie jak zakwasy...osobiscie wolalabym obolae miesnie z nnego powodu ale..ostatecznie moze byc i aerobic:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, hawana napisał:

Pomoglas:d ten dzien nie bedzie stracony.

 Na pieczenie ciastek nadal  nie mam ochoty. Zmienniczka bedzie musiala to przezyc.

moja zmiana w czwartek bedzie i juz mnie pyta

"co ci upiec"....

a ja na to ...

"aga jak zwykle sernik...na zimno:szydera:"

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lucyna.beata napisał:

a idac dalej tokiem naszego ksywowania....stalkerowa w krankenhausie znow byla i znow cisnienie...teraz dieta..minimum 20 kiloskow musi zgubic inaczej nieren przestana jako tako spulowac ..ma czas do marca..wga wyjsciowa 13

i tez cie pozdrawiaja

Zaraz foremkowicze szału dostaną od tego szyfru :haha: Niemniej jednak pozdrów Stalkerów serdecznie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

no...kto siiedzi ten siedzi...ja tesknie za siedzeniem z nogami podwinietymi jak lubie....ale fakt..nic nie niastraja tak pozytywnie jak zakwasy...osobiscie wolalabym obolae miesnie z nnego powodu ale..ostatecznie moze byc i aerobic:haha:

Eeeee tam...pzrelecisz się ze trzy razy na swoje 11-te piętro piechty i będziesz miała zakwasy tam gdzie potrzeba :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ale mnie serce zabolało choć to nie moje pieniądze. Za makrelkę wędzoną, dwa kawałki łososia i jeden kawałek rybki do smażenia zabuliłam 25 EUR. Stówka za troszkę rybki ? O.o

U nas teraz tyle samo byś zapłaciła...przeliczywszy złotówki na euro po aktualnym kursie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...