Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Jak doobrze wstaać skoro świt:szydera:

Dzień dobry! Przyszłam na kawę! Poproszę czarną, mocną i gorącą. Szatana znaczy się. Czuję się wyśmienicie ( ku rozpaczy kilku osób, które serdecznie pozdrawiam i przepraszam, że nie mam deprechy:haha:)a świat nadal jest cudowny:szydera:.

E ...mądrala ! ...Na kawę to przychodzi się bladym świtem . Nie ma lekko ...teraz Ty ją postaw . Forumowym śpiochom i leniom piśmiennym  mówimy zdecydowane NIE ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus:, życząc miłego dnia :love:.

Spałam nawet dobrze, tylko nad ranem miałam głupi sen że koleżanka już po mnie przyjechała a ja nie spakowana. 

Tak po prawdzie to nawet nie mam koncepcji co zabrac, trza bedzie całą szafę przejrzeć bo nie pamiętam już co w domu a co tutaj mam.

Muszę to ogarnąć w tym tygodniu. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Stelomierz czas odmierza coraz szybciej. Znak że jadę do domu niedługo. :oklaski:W domu to będę zap...ła na wysokości lamperii albo i wyżej. :szydera:

Rozdziel robotę rodzinie a Ty się u mnie zadekuj.Poplotkujemy i się nie narobisz:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

E ...mądrala ! ...Na kawę to przychodzi się bladym świtem . Nie ma lekko ...teraz Ty ją postaw . Forumowym śpiochom i leniom piśmiennym  mówimy zdecydowane NIE ! :szydera:

Cały dzbanek dla Ciebie:szydera: Takiej jaką lubisz najbardziej:cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kruszynka64 napisał:

Witam serdecznie,za kilka dni wracam do kraju,mąż zachorował.O rana czeka mnie dzwonienie po prywatnych kardiologach.Takie atrakcje zafundowała nam polska służba zdrowia.Spokojnego wtorku !

95376b9aabf1c3db7b9515fa13609a78.jpeg

Zdrowia dla małżona.Jeśli chodzi o "służbę zdrowia" to trzeba mieć worek pieniędzy i koński zdrowie żeby się leczyć.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Jak doobrze wstaać skoro świt:szydera:

Dzień dobry! Przyszłam na kawę! Poproszę czarną, mocną i gorącą. Szatana znaczy się. Czuję się wyśmienicie ( ku rozpaczy kilku osób, które serdecznie pozdrawiam i przepraszam, że nie mam deprechy:haha:)a świat nadal jest cudowny:szydera:.

Fiolettko nie jesteś na topie I to całkiem!Do dobrego tonu należy mieć choćby depresję:haha:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Chciałam przypomnieć, że pogoda jest dla bogaczy, więc niech to co ja mam dzisiaj za oknem, sobie wezmą ... Ich ci to i oni mają z tego koniunkturę >:(, a ja tylko zimne stópki, które tęsknią do raju... do grubych skarpet :haha:Muszę zmienić plany na dzisiaj bo szwendanie się po mieście nie sprawi zadnej przyjemności :( Zafunduję sobie więc dzień w domciu bo od piątku może przestanę mieć czas na cokolwiek O.o

Miłego dzionka pomimo ... i cieple buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Wczoraj zaczęłam chodzić na aerobik.Bobrze.Na dół do kuchni zejść nie mogłam.Dwa razy w tygodniu tak mam zamiar.Dentysta odwołany ,bo zachorował.Ciekawe czy się w ogóle załapię.Okna umyte ,jeszcze coś tam ogarnąć i gotowe.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

@hawana Ja tu pomarańczkę wcinam na śniadanko, zapijam kawą z kardamonem, a Ty o skręcaniu makowca:szydera: Jak Cię pacnę zara w ucho to długo o mnie będziesz myślala. Zobaczysz!:szydera::grzmotnąć:

Nie wstyd ci od pomarańczy zaczynać dnia,zamiast od oberżyny? Wszak ty fioletowa jesteś ,nie?:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Teresadd napisał:

Cześć.Wczoraj zaczęłam chodzić na aerobik.

Tereso,jestem z ciebie dumna. Nic tak nie poprawia humoru jak porządne zakwasy ;). Poza tym o kondycję trzeba dbać,szczególnie w naszym siedzącym zawodzie. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ivanilia40 napisał:

Nie wstyd ci od pomarańczy zaczynać dnia,zamiast od oberżyny? Wszak ty fioletowa jesteś ,nie?:d

Nie. Nie jest mi wstyd. Wcale. Gdyż mam tak jak Ewa Bem. "Do przodu żyj, żyj kolorowo." A fioletowa jest dzisiaj bielizna. I rulez:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...