Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Marta B napisał:

Dzień dobry i tak po śmierci Inge trafiłam już na nową sztele gdzie krówki się na podwórku pasą

Prawdziwy niemiecki Bauernhof a to Hamburg jest :)

Milego popołudnia zasiadamy do kawy i ciasta

I tak byle do Świąt

 

JA po sąsiedzku mam 4 kury i jednego koguta,  oraz dwie śliczne,  małe kózki!!

Meeee!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem po kolacji z całą rodziną PDP....syn,  córka ,   wprawdzie jutro to mój ostatni dzień pracy ale...hmmm baaaardzo uroczyście i mile zostałam potraktowana dziś.Nie spodziewałam się tego , zwłaszcza po ostatnich dniach, a jednak zrozumieli bo myślałam że to ja z kosmosu.Zostala mi wręczona pewna koperta oczywiście szczelnie zaklejona z dyspozycja ustna ,"otworzyć w Polsce".Tak też uczynię.Jutro ostatni dzień pracy w zasadzie wolny bo jest catering ,sprzątaczka a ja tylko dekoracja .Może tu wrócę.Hmm..chcialabym spróbować w DE ale nie mogę się dogadać z agencją w sprawie haha wiadomo jakiej.  Let's see!!

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja mam coraz lepszy humor. Co spojrzę na numer strony to jestem młodsza. :szydera: No co zrobię że mi się tak jakoś fajnie kojarzy. Piszcie więcej bo nadal mi mało tej młodości. :szydera:

Do mojej jeszcze NIE doszli...xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

chcialabym spróbować w DE ale nie mogę się dogadać z agencją w sprawie haha wiadomo jakiej.  Let's see!!

Może spróbuj bo niemiecku ...xdxd:p

Dobra...już nic nie powiem,  bo znów się na mnie obrazisz..xd:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar wczoraj myślałam o Twojej przyjaciółce i zastanawiałam się gdzie ona mieszka. 

Bo pisałaś że ma przyznaną reha w Niemczech. 

To po świętach musi znowu wsiąść w busa.

Życzę jej dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy sprzed upadku. 

A to przypadkiem nie jest Jola z tamtego forum? 

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś w Zusie.....ręce opadają po prostu....dziś pani urzędniczka się dopatrzyła, ze dwa świadectwa pracy muszę poprawić u pracodawcy.....jak byłam we wrześniu to jakoś tego nie zauważyła....mówię Wam, ręce opadają....dzwoniłam już do kadr i od ręki tego nie robią....czas oczekiwania : miesiąc !!! Drugie świadectwo jest w archiwum bo zakład pracy już nie istnieje. Też będę musiała tam pojechać....przez taką indolencję paniusi z ZUS mam teraz, przed Świętami niepotrzebne zamieszanie....ale muszę to załatwić bo jest to dla mnie bardzo ważne.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...