Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

@awe59 a jak kolanko? 

A dziękuję Basiu....nie boli :d jeszcze raz dziś byłam u lekarza bo mnie cały czas bok lewy boli i okazuje się, że  to korzonki a nie żadna rwa kulszowa.....:szydera: nie było tego leku w aptece i dopiero ma być o 16.00 :d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:
  • E tam ...nie przejmuj się . Mnie ten " miejscowy " wk..denerwuje dziś od samego rańca . Właśnie wykonał telefon do szpitala w którym od soboty przebywa jego " wtorkowy " kolega . Jednak moc słowa " doktor " nie tylko w Pl ma znaczenie . Skubany ledwie gada i to z landrynkiem w gębie , ale postawił na swoim i dodzwonił się ...nawet lekarz z intensywnej podał telefon temu przyjacielowi , żeby sobie pogadali ...Do mnie tylko należało wystukanie numeru tel . ....Ufff...już mi lepiej , bo jeszcze kilkanaście minut temu myślałam , że w tv będą mnie pokazywać ...z takim czarnym paskiem zakrywającym oczy :szydera:

Ty uwazaj zeby tym landrynkiem sie nie udusił bo bedziesz musiala go reanimować....usta usta.....:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł. Wiaterek sobie pizga dziarsko ale nie poddaję się i jaram szluga. Gdyż lubię:szydera: Odwłok zniesłam z łóżka, kawkę zaparzyłam i przyleciałam tutaj na kolejną odsłonę poniedziałku:haha:. I fajnie. Bo chciałam wam powiedziec, że...Ludzie! Jaki ten świat jest piękny! :szydera:

...a nawet piękniejszy:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przecież ja ogólnie , nie o konkretnej osobie ...Pogrzało Cię Lycy od rańca , czy jaki sosna ?:szydera:

mnie sie ckni na swoje smieci jechac wiec bzdury mnie w lebie siedzom...odpierda...a znaczy sie..

dzisiaj do carpaccio zamiast parmezanu podalam....prazone orzeszki pinii i sos serowy....szogun dyplomatycznie spojrzal na talerz i mowi...lucy a czy u ciebie wszystko ok? zdziwiona mowie ze tak a on..wiesz ja bardzo lubie twoj sos serowy ale tu to on raczej nie pasuje....no dobra skorygowalam...a potem ponad godzine szukalam swojego telefonu...i sie znalazl...w lodowce....qwa....trza ani chybi zjezdzac juz 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marta B napisał:

Dzień dobry i tak po śmierci Inge trafiłam już na nową sztele gdzie krówki się na podwórku pasą

Prawdziwy niemiecki Bauernhof a to Hamburg jest :)

Milego popołudnia zasiadamy do kawy i ciasta

I tak byle do Świąt

 

Na Święta zjeżdżasz do domciu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , że na pauzie byłam na spacerze ...do Lidla :szydera: , bo nie wiem , czy bym dzisiaj nie wybuchła . Poniedziałki to długie dni dla mnie , Elka wraca z pracy późno . Chociaż w sumie do końca mojego , przedświątecznego pobytu będzie wracała późno , ale nie tak jak w te cholerne poniedziałki . Przyjaciel doktora ma nogę na śruby poskręcaną ...a doktora na ćwiczenia wzięło i odwala rundy przy rollatorze a ja za nim , na tyłach dla bezpieczeństwa  z wózkiem . Dywan na dywanie i dywanem pogania ...ten (dr ) potyka się o nie a ja trzęsę się , żeby gleby nie zaliczył . Za cholerę nie da sobie przetłumaczyć , że nogi ma niepewne , że lewe kolano raptownie mu fiksuje ....kuźwaaa ..znów wstaje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lucyna.beata napisał:

mnie sie ckni na swoje smieci jechac wiec bzdury mnie w lebie siedzom...odpierda...a znaczy sie..

dzisiaj do carpaccio zamiast parmezanu podalam....prazone orzeszki pinii i sos serowy....szogun dyplomatycznie spojrzal na talerz i mowi...lucy a czy u ciebie wszystko ok? zdziwiona mowie ze tak a on..wiesz ja bardzo lubie twoj sos serowy ale tu to on raczej nie pasuje....no dobra skorygowalam...a potem ponad godzine szukalam swojego telefonu...i sie znalazl...w lodowce....qwa....trza ani chybi zjezdzac juz 

Grunt że to nie demencja

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Opiekunkowo :)!

 

Buuu, ależ paskudna pogoda, u Was też?

Wracam od Joli, wypisują ją w środę, po wypisie jedziemy się pakować i przenosimy z manelami na dwa dni do mnie. Busa ma w sobotę, więc się jeszcze zdążymy nagadać i może nawet wyskoczymy do miasta :).

Ręka dochodzi powoli do formy, rekonwalescentka również, w przygotowaniach przedświątecznych będzie się musiał małżonek wykazać ;).

 

Życzę spokojnego i ciepłego wieczoru :)! Ja pewnie jeszcze jakiegoś Glühweina spożyję, bo trzeba się rozgrzać po wyprawie ;).

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...