Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżuńku najeżony ....jak sosna . Ile trzeba nagadać , natłumaczyć  się temu naszemu marudzie zanim na dobre pomożemy mu położyć się do łóżka . Umyślił sobie , że jakby w nocy czuł się wypoczęty to mam mu jedną stronę barierek w łóżku otworzyć a on sobie wstanie i posiedzi na wózku . Dostał opitol od Elki i to porządny i zapowiedziała mu , że nawet nie ma prawa przed 8 prosić mnie o wstanie , bo ona mi zabrania tego czynić . Mądra baba z niej , nie pitoli się zakazami zamykania w łóżku , bo wie czym by to groziło , gdyby barierki nie były podnoszone z dwóch stron .... Nasłuchałam się , powstrzymywałam od jawnego , głośnego  śmiechu . Dopiero jak opuściłyśmy doktorową sypialnię to żeśmy się obie pośmiały z jego " bardzo dobrych pomysłów ":haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

I juz mi lepiej, myslalam ze musze z lapusiem na zlom...:smutek:

Nie musisz . Mnie też raz wyrzuciło i nawet wyskoczył napis , że przekroczyłam  dobowy limit czasu bez logowania się ....a to nieprawda , bo ja bardzo rzadko wylogowuję się za dnia ...bo mi się nie chce za jakiś tam czas logować na nowo . Na lewiźnie , za krzakami to byłam kilka razy , kiedy mnie na jakiś tam jedno-dwudniowy czas zawieszono .Podobno za niegrzeczne zachowanie jakieś , ale już nie pamiętam jakie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie musisz . Mnie też raz wyrzuciło i nawet wyskoczył napis , że przekroczyłam  dobowy limit czasu bez logowania się ....a to nieprawda , bo ja bardzo rzadko wylogowuję się za dnia ...bo mi się nie chce za jakiś tam czas logować na nowo . Na lewiźnie , za krzakami to byłam kilka razy , kiedy mnie na jakiś tam jedno-dwudniowy czas zawieszono .Podobno za niegrzeczne zachowanie jakieś , ale już nie pamiętam jakie :szydera:

Jak fajnie czasem cos zapomniec:szydera:

Wybieram sie po nowy sprzet jak sojka za morze, ale juz naprawde nadszedl ten czas... 

Nie zainwestuje w niego juz ani zlotowki. Dziala tylko na kablu, byle do wyjazdu dozyl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hawana napisał:

Jak fajnie czasem cos zapomniec:szydera:

Wybieram sie po nowy sprzet jak sojka za morze, ale juz naprawde nadszedl ten czas... 

Nie zainwestuje w niego juz ani zlotowki. Dziala tylko na kablu, byle do wyjazdu dozyl...

Mój 3 lata skończył w maju :szydera:..To chyba jeszcze nie taki stary mocno ...no niee ? ...Jak zabieram go na górkę to  bez ładowarki wytrzymuje 8 - 9 godzin .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeżuńku najeżony ....jak sosna . Ile trzeba nagadać , natłumaczyć  się temu naszemu marudzie zanim na dobre pomożemy mu położyć się do łóżka . Umyślił sobie , że jakby w nocy czuł się wypoczęty to mam mu jedną stronę barierek w łóżku otworzyć a on sobie wstanie i posiedzi na wózku . Dostał opitol od Elki i to porządny i zapowiedziała mu , że nawet nie ma prawa przed 8 prosić mnie o wstanie , bo ona mi zabrania tego czynić . Mądra baba z niej , nie pitoli się zakazami zamykania w łóżku , bo wie czym by to groziło , gdyby barierki nie były podnoszone z dwóch stron .... Nasłuchałam się , powstrzymywałam od jawnego , głośnego  śmiechu . Dopiero jak opuściłyśmy doktorową sypialnię to żeśmy się obie pośmiały z jego " bardzo dobrych pomysłów ":haha:

@Baśka powtarzająca sięnic by nie bylo, profesor ruszyl by w miasto;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca sięnic by nie bylo, profesor ruszyl by w miasto;)

Właśnie o to " ruszenie " chodzi . On nie jest z tych co to spokojnie na wózku posiedzą . Dobrze , że Elka już nie tłumaczy sobie , że to nie demencja , tylko zmiany w mózgu po wylewie . Bo raz gadała , że demencja ..drugi raz , że nie . Dopiero jak wujek - rodzinny lekarz powiedział jej , że to demencja i to wcale nie początkowa . Owszem , nasiliła się po wylewie , ale wujcio powiedział jej , że miał ją jeszcze przed i dotarło to do niej na dobre .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nockę miałam fajną , wyspałam się . Teraz kawa , po kilku łykach następny cugasek ...bo kawa bez papierosa to jak @geronimobez aparatu fotograficznego na spacerze ...I aby do przodu ....

Miłego dnia i tygodnia :cmok:      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Kruszynka64 napisał:

Nie chce mi sie dupska podniesc !Za oknem pizga,głowa mnie boli od wczoraj,mam juz totalnie dośc tej pogody ! Zaraz ide sparzyć drugą kawę,bo po pierwszej pozostały tylko wspomnienia .

46485863_1916649248426258_8983116037377490944_n.jpg

pobrane.jpg.e7009f9fe9ebee57a74099c72f208ea0.jpgprosze bardzo i zwlekaj sie z wyrka...trza wstawac wstawac, wez pigulke jak w seksmisji onegdaj i cycki do przodu.....milego dnia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Nockę miałam fajną , wyspałam się . Teraz kawa , po kilku łykach następny cugasek ...bo kawa bez papierosa to jak @geronimobez aparatu fotograficznego na spacerze ...I aby do przodu ....

Miłego dnia i tygodnia :cmok:      

nie wyobrazam sobie...geronimo bez....aparatu:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...