Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.Mąż ma wolne ,to i dzień inny będzie.Jedziemy jakieś grubsze zakupy zrobić.Ktoś to musi targać .Może potem spacer z Manią ,ale to już od pogody zależne bo pada.

@Afryka no i wreszcie do domu . Spokojnej drogi i dobrego urlopu.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Na Podkarpaciu wietrznie i deszczowo. Mimo to jedziemy na zakupy. Po miesiącu w domu widzę różnicę w w wydatkach domowych. Odkąd zaczęłam jeździć do De zarządzanie finansami przejął mąż (jestem prawie zawsze jedyną niepłacącą kobietą w kolejce do kasy :haha:), ale widzę ile więcej trzeba wydać na tzw. duże zakupy, które robimy co dwa tygodnie. Nie zmieniliśmy sposobu odżywiania, nie rozpiliśmy się nadmiernie i nie palimy, a koszyk w sklepie kosztuje duuuużo więcej. U nas dzieci na swoim, ja dorabiam w De, damy radę, ale co z rodzinami z dziećmi w naszej Polsce B? Wydaje mi się, że te słynne 500+ zostaje w spożywczym. Miłego dnia.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Kłaniam się pięknie wszystkim i buziole przesyłam  :cmok:

Ja się myszy nie boje....to bardzo miłe, malutkie stworzonka.....:d za to na widok pająka tracę wszystkie zmysły i walę na oślep :d

A poza tym pogoda jesienna, w Pl jeszcze nie wieje ale prognozy przepowiadają że wiatr będzie się wzmagał.

Ale mi to lotto...:d

Miłej soboty.  :cmok:

 

A ty co za kłamstwa powiadasz? :lanie: W Polsce jestem i duje...dyma...pizga...no jak w tym województwie dawnym, co to nazwy wypowiadać nie będę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj miałam durnowaty sen :haha: Przeprowadziłam sie z rodziną do nowego , ogromniastego domu . Miał niezliczoną ilość pokoi i różnych zakamarków . Kiedy już wszystko podotykałam i nacieszyłam się innością , to odkryłam jeszcze jeden ogromny pokój , który miał dwie ściany zewnętrzne całe w oknach aż po sufit . Rozległam  na kanapie i zaczęłam podziwiać piękny krajobraz za oknami i wtedy odwiedził mnie szwagier z prezentem w postaci kilku metrowej ślicznej choinki ....i  wpadłam w panikę , że mam za mało bombek :haha: No i obudziłam się przez ten stres :szydera:

Chyba zaczyna mi walić na dekiel :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tylko troszeczkę :szydera: Jeśli po BN zaczniesz kupować ozdoby wielkanocne , wtedy to już na stówę .A jak zaczniesz kupować w niemieckich sklepach te ugotowane , farbowane jaja i to w ilościach hurtowych ,  będzie oznaczać jedno : już po Tobie ...dziewczyno :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

Ja wiedziałam , że tak będzie..xdxd:p

Wczoraj studiowałam pochodzenie tej pięknej choinki , którą podniosłaś mi ciśnienie :haha:

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/choinka-z-kolekcja-niezwyklych-bombek-w-witrynie-kieleckiego-antykwariatu-metzgera-ma-juz-20-lat/ar/9199210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może tylko troszeczkę :szydera: Jeśli po BN zaczniesz kupować ozdoby wielkanocne , wtedy to już na stówę .A jak zaczniesz kupować w niemieckich sklepach te ugotowane , farbowane jaja i to w ilościach hurtowych ,  będzie oznaczać jedno : już po Tobie ...dziewczyno :szydera:

Spoko loko :haha: Wszelakie wielkanocne ozdoby , robię sama :d

IMG-20180720-WA0005.jpg.a93d6435055e1338006233fd9f08b5e0.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to już bezczelnie póżno się witam,ale tak to juz jest -jak się ma nocki.Zanim otworzyłam oczęta,wypiłam kawkę,zameldowałam się u Męża,przejrzałam Facebooka,zrobiłam paznokcie u.s.w.,to wybiła jedenasta.Teraz ponadrabiam zaległosci,pomyslę nad obiadem...Seniorkę:d po południu zabiera syn,wiec znowu trochę wolnego.No to bujam się dalej :333_cloud_rain::kawa:

47288741_354244771802650_6281889862291292160_n.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kruszynka64 napisał:

Dzisiaj to już bezczelnie póżno się witam,ale tak to juz jest -jak się ma nocki.Zanim otworzyłam oczęta,wypiłam kawkę,zameldowałam się u Męża,przejrzałam Facebooka,zrobiłam paznokcie u.s.w.,to wybiła jedenasta.Teraz ponadrabiam zaległosci,pomyslę nad obiadem...Seniorkę:d po południu zabiera syn,wiec znowu trochę wolnego.No to bujam się dalej :333_cloud_rain::kawa:

47288741_354244771802650_6281889862291292160_n.jpg

Prawie padłam na zawał , ale luknęłam w kalendarz i okazało się , że mamy drugi weekend grudnia :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Prawie padłam na zawał , ale luknęłam w kalendarz i okazało się , że mamy drugi weekend grudnia :haha:

Oj,tam Violka,pierwszy czy drugi-co za różnica,nie czepiajta się kobito :d,grunt,że kolejny i coraz bliżej domku undefined

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dzisiaj najeżona jestem , ale chyba od doktora na mnie przeszło . Duszowanie i cała otoczka przed i po dzisiaj pobiła rekord 1 godz. i 10 minut ! Pod koniec już musiałam go opitolić , bo zaczął sobie aparaty w uszach poprawiać i trwało to i trwało ....Powiedziałam , że to może sobie przy stole poprawiać a ja jestem mokra ...w łazience ukrop musi być . Posłuchał w końcu a przed nami było jeszcze codzienne golenie . Gładki jak doopa niemowlęcia i ...sprawdzał , gładził się ręką , głową skłaniał , czy aby pod brodą nic nie kłuje ...Powiedziałam , że wychodzę z łazienki , bo zaraz padnę na podłogę ! ...Łaskawie pozwolił do stoła się podwieźć ....Elka  wróciła z lotów no to jej naskarżyłam , ona mi wierzy , bo taki jak jest dla mnie to prawie anioł ....rogi córkom pokazuje . Bardzo cierpliwe dziewczyny ...bardzo . Zaraz zlecę do pralni , jedno pranie powinno już biec ku końcowi ...włożę do suszarki ...następne do pralki i aby do 13-tej , kiedy to Hilda na szychtę przyjedzie a ja wolne do 18.30 . Mimo paskudnej pogody pójdę na miasto , muszę się odstresować . Połażę po sklepach , po markt placu i wrócę na skoki o 16-tej ....Fajnie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak co dzień ale już czuję na plecach oddech kierowcy busika. Jak zwykle mam wrażenie że nie zdążę ze wszystkim co sobie zaplanowałam do wyjazdu. I żeby nie było że taka pracowita jestem, w planach poza porządkami jest szydełkowanie, skończenie serii filmowej, gotowanie i pieczenie. Chcę zachować równowagę między obowiązkiem a przyjemnością i odpocząć na zapas. Jak wrócę do domu to będzie straszny rejwach bo czwórka dorosłych i trójka dzieci ( co najmniej :haha:), plus dwa koty, plus remoncik, plus Święta to będzie istny hardkor. Nie wiem po co ja w ogóle chcę wracać. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...