Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Trochę nerwa kurwicznego z dodatkiem zazdrości , bo jedne takie maupy sie pakują .... i już nie wiesz co z nadmiarem energii robić :szydera:

Dzięki :szydera:zaraz się podładuję energetycznie.Stanę przed lustrem i popatrzę na taką jedną wredną maupę.Jak nic dostanę tego nerwa:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Jak się mylę to wytłumacz, nie strzelaj od razu z fuzji.. Ale czy to ten sam mechanizm, co u niektórych facetów, że przedłużają sobie to i owo wielką bryką z dłuuugą maską..?

Identyczny!

Na wysokich obcasach inaczej pracuje kręgosłup,  a co za tym  idzie  klatka piersiowa. 

U bab tam są  zazwyczaj cycki. 

Ale u niektórych osobniczek mogą wystąpić jako substytut takowych,  takie dwa plunięcia na deskę. 

I tu właśnie odgrywają bardzo dużą rolę wysokie obcasy,  bo z owych plunięć nagle robią się balony!:szydera:xdxd

 

Ile Grześ już jesteś bez fajek,  bo straciłam rachubę?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

Identyczny!

Na wysokich obcasach inaczej pracuje kręgosłup,  a co za tym  idzie  klatka piersiowa. 

U bab tam są  zazwyczaj cycki. 

Ale u niektórych osobniczek mogą wystąpić jako substytut takowych,  takie dwa plunięcia na deskę. 

I tu właśnie odgrywają bardzo dużą rolę wysokie obcasy,  bo z owych plunięć nagle robią się balony!:szydera:xdxd

 

Ile Grześ już jesteś bez fajek,  bo straciłam rachubę?

:oklaski: :cmok:

Dzięki Tobie , wreszcie wiem , że nie mam małych cycków , tylko buty za niskie  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

Identyczny!

Na wysokich obcasach inaczej pracuje kręgosłup,  a co za tym  idzie  klatka piersiowa. 

U bab tam są  zazwyczaj cycki. 

Ale u niektórych osobniczek mogą wystąpić jako substytut takowych,  takie dwa plunięcia na deskę. 

I tu właśnie odgrywają bardzo dużą rolę wysokie obcasy,  bo z owych plunięć nagle robią się balony!:szydera:xdxd

 

Ile Grześ już jesteś bez fajek,  bo straciłam rachubę?

A bez fajek??? wytrzymałem około 12 ... godzin.. smolę jak parowóz.  Stary osmolony parowóz, jak ta słynna lokomotywa Brzechwy, albo jak Elektrownia Bełchatów którą z okien domu widziałem, albo jak komin w Auschwitz, albo jak stary diesel. W każdym razie palę

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spacerze z Heinzem widziałem dzisiaj Alpy. W mojej Szwabii cały dzień lało i wiało, po pauzie deszcz ucichł i poszedłem z dzidzią na spacer. I nagle na południowym zachodzie zrobiło się lazurowe niebo i widać było błyszczące w słońcu góry. Uwielbiam jak jest taka przejrzystość powietrza że mogę je podziwiać. Generalnie dzisiejszy dzień zaliczam do gorszych, nie tylko na tym kontrakcie. Alpy trochę równoważyły kiepski bilans

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Na spacerze z Heinzem widziałem dzisiaj Alpy. W mojej Szwabii cały dzień lało i wiało, po pauzie deszcz ucichł i poszedłem z dzidzią na spacer. I nagle na południowym zachodzie zrobiło się lazurowe niebo i widać było błyszczące w słońcu góry. Uwielbiam jak jest taka przejrzystość powietrza że mogę je podziwiać. Generalnie dzisiejszy dzień zaliczam do gorszych, nie tylko na tym kontrakcie. Alpy trochę równoważyły kiepski bilans

Raz na wozie , raz pod wozem . 

Ja miałam wczoraj , jeden z najgorszych dni , a dzisiaj nawet ciasteczka upiekłam :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, beatrix+ napisał:

Identyczny!

Na wysokich obcasach inaczej pracuje kręgosłup,  a co za tym  idzie  klatka piersiowa. 

U bab tam są  zazwyczaj cycki. 

Ale u niektórych osobniczek mogą wystąpić jako substytut takowych,  takie dwa plunięcia na deskę. 

I tu właśnie odgrywają bardzo dużą rolę wysokie obcasy,  bo z owych plunięć nagle robią się balony!:szydera:xdxd

 

Ile Grześ już jesteś bez fajek,  bo straciłam rachubę?

Myślałam że mam inteligentniejsza koleżankę . hahahahaha .....te  dwa  Twoje plunięcia mówią same za siebie i o Tobie ...

O gustach się nie dyskutuje . Hmmmmmm   Wiesz że gust się ma.  No cóż baw się dobrze w swoim świecie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, 1bozka napisał:

Myślałam że mam inteligentniejsza koleżankę . hahahahaha .....te  dwa  Twoje plunięcia mówią same za siebie i o Tobie ...

O gustach się nie dyskutuje . Hmmmmmm   Wiesz że gust się ma.  No cóż baw się dobrze w swoim świecie.

Bożka! Zgłupiałaś!!:szydera::szydera::szydera: Mundraś  Ty??:szydera::szydera: Gniwo się!

O cycki! Ale jaja! 

Bożka,  dejże  spokój  cyckom!:szydera:

Nigniwojcies..plissuuu :trele:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...