Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Haroszo kak wy znajetie, czto ja toże bojus lietat?

Widać to po Twojej fryzurze..:p

Poszukaj na yt Olga Kartonkowa. 

Rewelacyjne kabarety!

Ja co prawda muszę po parę razy oglądać,  żeby zrozumieć,  Ale kontekst złapiesz od razu! 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Do kina dzisiaj idę :tak2: Na komedię romantyczną o miłości...dwie słomiane wdowy sobie pójdą :haha: Jak ja nie lubię komedii romantycznych...brrr.....ale co było robić, jak Miki zostawił prezencik? :smutek: Drugi obdarowany siedzi na geldach  i  zarabia, to kuzynkę do kompanii wzięłam...:haha: Kąpiułkę odstawiłam, urodę moją powalającą odświeżyłam i teraz mogę zdobywać Gdynia by night :szydera: Jeszcze perfumka ciutkę kapnąć, butki naciągnąć na me spacerówki nader zgrabne i w drogę wyruszyć czas...:haha: Wy tu sobie pitu-pitujcie, a ja wieczorkiem zajrzę sprawdzić, czy światło zgaszone i rączki na kołderce leżą...:szydera: Bywajcie tymczasem :cześć:

Ten Miki to musi być z którąs z was spowinowacony,bo wybrał bezpieczny film. Wiadomo,że na komedie romantyczne same baby chodzą,jakby kupił bilet na film z mordobiciem,pewnie sam by z tobą poszedł.Jednym słowem pech..O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ivanilia40 napisał:

Nie martw się na zapas Grażyno,za kierownicą pewnie Janusz siedzi,więc ci pomoże upchnąć bagaż:haha:

Na to Iwuś liczę ,i jeszcze pokaże się z tej bardziej światowej strony, i jakiś napiweczek Januszkowi wcisnę ,co by mordy po januszowsku nie darł :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Tu nie ma nic do śmiacia ,tu jest tragedia w trzech aktach ...na razie :szydera:.Już wyszukałam szmaciankę ,a nawet dwie ,ale malusie :szydera:...oj będzie się działo : "Grażyna " ładuje się do busa :haha:

Ty mi Afryka wstydu nie przynoś... xd Ja tam wolałam zostawić niż w szmacianki się zabierać :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, ewa14 napisał:

Wdepnęłam jeszcze na chwilkę żeby podziękować Wam za to , że jesteście.

Jutro czasu nie starczy.

Wszystkim urlopującym życzę czasu z gumy.

Wszystkim pracującym miłych i sympatycznych seniorów.

Do popisania następnym razem.:cześć::cześć:

 

 

Szerokiej drogi Ewus i szczesliwosci na urlopie z bliskimi:cmok::cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, ewa14 napisał:

Wdepnęłam jeszcze na chwilkę żeby podziękować Wam za to , że jesteście.

Jutro czasu nie starczy.

Wszystkim urlopującym życzę czasu z gumy.

Wszystkim pracującym miłych i sympatycznych seniorów.

Do popisania następnym razem.:cześć::cześć:

 

 

guggy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...