Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, ivanilia40 napisał:

Cześć Hawano,pochwal się prezentem,choć ty jedna.

Powinnam sie pochwalic juz wczoraj, bo szefo byl i dostalam takiego  najlepszego Mikolaja, czyli papierowego i szeleszczacego(takie jedno Twoje zajecze ucho z zeszlego roku;))

 Tak mocno sie zdziwilam, ze do tej milczalam:d

A dzisiaj przyjaciolka babci ominela mnie po prostu(w rozdawnictwie czekoladek), ale bylam na zakupach:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Powinnam sie pochwalic juz wczoraj, bo szefo byl i dostalam takiego  najlepszego Mikolaja, czyli papierowego i szeleszczacego(takie jedno Twoje zajecze ucho z zeszlego roku;))

 Tak mocno sie zdziwilam, ze do tej milczalam:d

Pamiętasz mojego zająca? Niestety już jest dawno bez uszu,a twój szef to jednak wyjątek,cieszę się razem z tobą. Nie lecisz na zakupy? :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie...obiad robią...albo pauzują :haha:

Á propos obiadu dziś posłuchałem Elki... Wiem, głupota, zawsze jak jej słucham to jest śmiesznie. Elka kupiła taką surową szwabską kiełbasę wczoraj na jarmarku. Niby często kupuje, ale zawsze gotowałem ją na kolację, a ta miała być z pieca. Miałem rozgrzać piec na 275 °C i wsadzić ją na 10 minut. Do tego kopytka z bekonem i taki bigosik na szybko gotowany, dwudniowy. Po 5 minutach coś w piecu się ciemno zrobiło uchyliłem rąbka tajemnicy i to ciemno z pieca uwolniłem natychmiast zaczął wyć czujnik dymu w kuchni, chwilę potem w jadalni i w korytarzu. Jeżu jakie decybele nawet Heinz jakby oprzytomniał  

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Á propos obiadu dziś posłuchałem Elki... Wiem, głupota, zawsze jak jej słucham to jest śmiesznie. Elka kupiła taką surową szwabską kiełbasę wczoraj na jarmarku. Niby często kupuje, ale zawsze gotowałem ją na kolację, a ta miała być z pieca. Miałem rozgrzać piec na 275 °C i wsadzić ją na 10 minut. Do tego kopytka z bekonem i taki bigosik na szybko gotowany, dwudniowy. Po 5 minutach coś w piecu się ciemno zrobiło uchyliłem rąbka tajemnicy i to ciemno z pieca uwolniłem natychmiast zaczął wyć czujnik dymu w kuchni, chwilę potem w jadalni i w korytarzu. Jeżu jakie decybele nawet Heinz jakby oprzytomniał  

Ja się dziwię ,ze wybuchu nie było...O.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Á propos obiadu dziś posłuchałem Elki... Wiem, głupota, zawsze jak jej słucham to jest śmiesznie. Elka kupiła taką surową szwabską kiełbasę wczoraj na jarmarku. Niby często kupuje, ale zawsze gotowałem ją na kolację, a ta miała być z pieca. Miałem rozgrzać piec na 275 °C i wsadzić ją na 10 minut. Do tego kopytka z bekonem i taki bigosik na szybko gotowany, dwudniowy. Po 5 minutach coś w piecu się ciemno zrobiło uchyliłem rąbka tajemnicy i to ciemno z pieca uwolniłem natychmiast zaczął wyć czujnik dymu w kuchni, chwilę potem w jadalni i w korytarzu. Jeżu jakie decybele nawet Heinz jakby oprzytomniał  

Nie słucha się Niemiaszków...oni na kuchni się nie znają :haha:Dobrze, że bigosik i kopytka w piekarniku nie były :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Pamiętasz mojego zająca? Niestety już jest dawno bez uszu,a twój szef to jednak wyjątek,cieszę się razem z tobą. Nie lecisz na zakupy? :szydera:

Zakupy zywnosciowe zrobilam. Ale to na potrzeby tutaj.Ucho Mikolajowe bedzie stracone w Wurzburgu;)

Corce zapowiedzialam, ze ma nie oczekiwac, bo sfinansowalam kurs na prawo jazdy.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie słucha się Niemiaszków...oni na kuchni się nie znają :haha:Dobrze, że bigosik i kopytka w piekarniku nie były :haha:

No wiem pierwszy raz w życiu takiej temperatury użyłem. Kiełbacha Ok, tłuszcz z niej tak się palił. Generalnie obiad się udał tyle że ja bym tą kiełbasę w mniejszej temperaturze, a dłużej robił ☺

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Zakupy zywnosciowe zrobilam. Ale to na potrzeby tutaj.Ucho Mikolajowe bedzie stracone w Wurzburgu;)

Corce zapowiedzialam, ze ma nie oczekiwac, bo sfinansowalam kurs na prawo jazdy.

Czyli jednak TKmaxx..... :szydera: Niech potem Fioletta nie beczy,że jej buty wykupili..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

@ivanilia40  no taka zakręcona dzisiaj jestem. Czekam na moje tabletki i ciekawam czy dojdą czy mi niemcy zahaltują O.o

Dojdą,nie ma innej opcji.Ja czekałam na paczkę około tygodnia,więc weż głęboki oddech i przyćpaj Rafaello :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...