Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ivanilia40 napisał:

Może nie będzie tak żle,skoro kobieta czuła się na siłach wyjechać to pewnie poradzi sobie również z pdp,a jeśli to lekka sztela to tym bardziej żle nie będzie.

To nie była łatwa stella, rotacja opiekunek (sama znam trzy), przede mną jedna przyjechała wieczorem, a rano już jej nie było :szok: , ale sama tez mam nadzieję, że nałożyło się zmęczenie podróżą, stres i też moja obecność bo ludzie lepiej się organizują będąc zdani tylko na siebie :|

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, NNNdanuta napisał:

Osoba, która jakies trzy lata temu miała wypadek komunikacyjny i leżała w śpiączce 2 miesiące... Żal, ale nie zmienia to faktu, że wydała mi się bardzo mało kontaktowa, a ja do bezskutecznego powtarzania 5 razy tego samego to jestem przyzwyczajona w innym kierunku :( Nie wiem czy nie naruszam jakiegoś prawa ujawniając tego typu informację :(

Mnie w tym szokuje jedno. Dlaczego obcej osobie opowiada się takie szczegóły z życia ?

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Mnie w tym szokuje jedno. Dlaczego obcej osobie opowiada się takie szczegóły z życia ?

 

Nie wiem, ale właśnie przy zmianach nieraz nasłuchałam się dużo dziwnych (nieraz zbyt intymnych) rzeczy z życia moich zmienniczek O.o

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

To nie była łatwa stella, rotacja opiekunek (sama znam trzy), przede mną jedna przyjechała wieczorem, a rano już jej nie było :szok: , ale sama tez mam nadzieję, że nałożyło się zmęczenie podróżą, stres i też moja obecność bo ludzie lepiej się organizują będąc zdani tylko na siebie :|

W najgorszym wypadku cały urlop przesiedzisz z telefonem w ręku,ale nie ma co zakładać najgorszego.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

@violka Szaleńcu! Bo z torbami pójdziesz!

Masz tu sklep dla normalnych ludzi. 

Fabryka istnieje hoho,  albo i dalij!

 :p

 

https://sprzedajemy.pl/temat/miechów+bombki

Te krasnoludki są prześliczne :oklaski:https://sprzedajemy.pl/7-krasnoludkow-recznie-malowane-bombka-choinkowa-miechow-3-a1d299-nr6590167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ivanilia40 napisał:

W najgorszym wypadku cały urlop przesiedzisz z telefonem w ręku,ale nie ma co zakładać najgorszego.

Nie zakładam.., prześpię się to oderwę się od tego tematu i ta sprawa pójdzie swoim torem ... To w tej chwili mam takie wątpliwości i poczucie odpowiedzialności za coś co nie należy do moich kompetencji :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Jeżeli chodzi o prezent to było jak przewidziałam :haha:czyli prezentu nie było pomimo, że na tej stelli byłam po raz czwarty co daje razem ok. 7 m-cy :haha:Ale ja tą stellę traktuję jak prezent, więc nie czuję się niedoceniona :d Zmienniczka ... :szok: w jakimś momencie przestałam wiedzieć, kto tu potrzebuje opiekunki O.o Mam nadzieję, że to zmęczenie podróżą, ale wierz mi, że musiałam ubrać na siebie wewnętrzny "kaftan bezpieczeństwa" bo krew z lekka zaczęła mi wrzeć i chyba po raz pierwszy byłam mało miła :(

No to musiało być zabawnie

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...