Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Brrrr.... Zimno się znów zrobiło. I co z tego że grudzień ? Ja bym wolała trochę ciepełka. :szydera:

Nie dziwota ,że Ci zimno ... kieckę podwiewa,d**a na wierchu , między sznurkami od stringów wiatr piździ...a tu już nie te lata :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Już jestem po konsultacji lekarskiej. O 16.00 mam USG a jutro z rana mocz do analizy. Podejrzenie kamicy nerkowej. Żeby to obesrało....jeszcze tego mi brakowało :mur:

Miłego dnia :cmok:

Obsrania z tego Ewuś nie ma ...ale ponoć jak się kamień " rodzi" to się zdarza :haha:.Porobisz badania ,zdiagnozują , będą zalecenia . Nie ma się co martwić do p:cmok:rzodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aniao napisał:

Ja jeszcze nie mam 50 :przekleństwa:, a ta mi z wiekiem wyjeżdża. Całe 16 dni jeszcze 4 z przodu :szydera:. Miłego dnia.

Wiek dla kręgosłupa liczy się od 30 roku życia. 

Wtedy już czy chudy,  czy gruby ma problemy. 

A u kobiet się zaczyna sypać wszystko po 40.

 

Powiedz banie,  że mamy wiek odpowiedni..XXI.

xd

 

Obiadek wydam zaraz i pójdę w długą. 

Pogoda jest dobra na spacery. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale którym? Bo mam dużo pierścionków:szydera:

Nie rżnij głupa . Zaręczynowym.... przecież :szydera:...No deszcz to jeszcze rozumiem , ale , żeby glapy i ich darciem się zachwycać to oznacza , że albo coś jest bardzo nie halo z Tobą ....albo bardzo pozytywnie halo . Czaisz w końcu gapciu jedna ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie rżnij głupa . Zaręczynowym.... przecież :szydera:...No deszcz to jeszcze rozumiem , ale , żeby glapy i ich darciem się zachwycać to oznacza , że albo coś jest bardzo nie halo z Tobą ....albo bardzo pozytywnie halo . Czaisz w końcu gapciu jedna ? :szydera:

O na wszystko czai , tylko zgrywa się na taką cichociemną :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie rżnij głupa . Zaręczynowym.... przecież ...No deszcz to jeszcze rozumiem , ale , żeby glapy i ich darciem się zachwycać to oznacza , że albo coś jest bardzo nie halo z Tobą ....albo bardzo pozytywnie halo . Czaisz w końcu gapciu jedna ? :szydera:

Uważam,że jest bardzo halo:szydera: Aż tak,że pozwole sobie na to ------> :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

O na wszystko czai , tylko zgrywa się na taką cichociemną 

Nieprawda! Po prostu szczęście mnie rozpiera i wyłazi kazdym porem skóry. A i sukienkę będę miała cudną jeszcze! I weź się nie smiej do wron i chmur i nawet do kałuży:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

O na wszystko czai , tylko zgrywa się na taką cichociemną :szydera:

Ciiiiii...żeby nie widziała . Musi o rękę poprosił i jeszcze sukienkę kupi ....że o botkach przecudnej urody zakupionych wcześniej nie wspomnę :szydera:....

A naszej @Maria Jolanta...doopę w przykusej kiecce podwiewa ...żadna świnia kupić nowej jej nie chce . To już zakrawa na  restwo  pierwszego sortu . Trafi i M+J na swojego ....Jeszcze @fioletowa.mysz...oczęta z orbit wylezą ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Się troszkę ubrałam. :szydera:

A Fioletka to na pewno kieckę fioletową obstaluje. Nick zobowiązuje. :haha:

To jesteście dziewczyny super ubrane....mniamusnie:cześć: ja muszę poczekać do Sylwestra i .....strój narciarski wdziewam a i narty muszę przymierzyć:hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...