Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Afryka napisał:

Jakbyś Ewuś miała jaką mało używaną " śpiralę " do przetykania ,to możesz ten gówniany legacik dla mnie poczynić :haha:.Mała rzecz a może ucieszyć .:d

Mam. Nówka sztuka. Taka śpiralka do przetykania zlewu....zaraz dopisze....:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Ewcia . Zapiszemy wszystko w forumowe ręce ...przynajmniej raz kiedyś nas wspomną z łezką w oku np. podczas przepychania kibla . Niewdzięcznej , nieznającej się na modzie ewentualnie urodzie ozdobników wszelkiego kalibru ...czy tam innych przydasiów ...  rodzinie niiii sosny ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, hawana napisał:

No tak, w inne dni rozsadniej dawkowalam sobie prace:szydera:

Jak Twoja szyja?

Trochę lepiej, dalej boli ale już trochę mogę nią ruszać.

Kasieńka dzisiaj bawi się w zegarynkę i puka co jakiś czas pytając kiedy przyjdę i informując która godzina. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Trochę lepiej, dalej boli ale już trochę mogę nią ruszać.

Kasieńka dzisiaj bawi się w zegarynkę i puka co jakiś czas pytając kiedy przyjdę i informując która godzina. :haha:

Dobrze, ze jest lepiej. A probowalas ja "wygrzac"?

Twoja Kasienka naprawde jest jak dziecko:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Afryka napisał:

@fioletowa.mysz I Ty Fiotowy Brutusie przeciwko mnie !? Już mi lewa powieka lata, ciśnienie skacze ...:papieros:...jak nie Fiotowa to sraczka :ostrzegam:

A tak na marginesie to ...śliczne ... Uff .:mur:

Przeciwko mnie też >:( I jeszcze ładne, że serce boli. Ja tym chwalipiętom to na przyszłe życie zaordynuje rozmiar 34-35. A co, dlaczego tylko ja mam się męczyć >:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hawana napisał:

Dobrze, ze jest lepiej. A probowalas ja "wygrzac"?

Twoja Kasienka naprawde jest jak dziecko:d

Zakutana jestem jak na Syberię. :szydera:

Pospacerowałyśmy, teraz zacznie się pytanie kiedy kolacja i czy już idziemy spać. Taka nowa świecka tradycja.:haha:Muszę ją przetrzymac do szóstej i fajtant. :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, beatrix+ napisał:

Ratujcie Betinkę!!

W salonie 29.9 gradosow!

Wytapiam tłuszcz...Ale nie mam czym oddychać. 

A ja wiejska babka zimnego chowu..

 

Ufff..

Mi wysoka temperatura nie przeszkadza,ale brak powietrza to masakra :( Powiedz pdp,że albo uchylisz okno albo nie bedziesz z nią w  salonie siedziała,bo boisz się  ,że zemdlejesz.Moja też siedzi w pokoju nagrzanym jak piekarni w trakcie pieczenia ciasta.Ale ja tam tylko wpadam jak potrzeba ją zaprowadzić do toalety.Dłużej niż 2 minuty bym nie przeżyła.A pdp wietrzyć nie pozwala bo uważa ,że jest zimno.No to siedzi sobie sama a ja mam św spokój :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, wyprawa na zakupy...chęci żadnych, bo siączy taki niby deszcz,ale co so zrobić jak wyraźne braki wszędzie widoczne...pojechałam i wróciłam....teraz odpoczywam....jakie fajne wystrojone choinki widziałam w ALDI Sud, cena przystępna około 25€...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+  Joy dobrze pisze. Odmów siedzenia w salonie bo Tobie jest za gorąco. Rozumiem że starszym ludziom jest zimno ale są swetry i koce i normalna temperatura a nie piekarnik w mieszkaniu.

Aaaa i dodaj że takie ogrzewanie jest BARDZO drogie. :haha:

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, NNNdanuta napisał:

Nienawidzę walizek, nienawidzę wszystkiego co przywiozłam i co tu kupiłam :mur: 

Wyrzuć do Renu, lub innej najbliższej rzeki. 

xd

 

Stale z nią  nie sądzę,  bo nie  zamierzam być  jej  niewolnicą. 

W salonie się dopieka,  a w sypialni lodem pokrywa. 

Dla mnie 18-20 stopni jest cudowne!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...