Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Proszę. O to moje najnowsze kamaszki:szydera:

13721002_20181203_100106.jpg

Uspokój się Fioletowa @! Deszcz pada,nie ma jak jechac do miasta,a ty po oczach walisz takimi ślicznymi butkami ,jesteś niedobra.:cmok:

Edytowane przez ivanilia40
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie zaleje...

Nie,.nie  krew ani inny szlag. 

Jeno Ren. 

Póki co woda stoi w polach,  sąsiadka przyleciała z gazetą i mówi,  że  u niej    na podwórku przybyło z 10 cm. 

Całą noc lało i nie zamierza przestać. 

Obie z babką śpimy. 

Ona u siebie,  ja u siebie. 

Co prawda nawet  udali  mi się dziś trochę popracować. 

Włączyłam pralkę  i obiad  wczorajszy odgrzeję. 

Nie dajcie się!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, beatrix+ napisał:

Chyba mnie zaleje...

Nie,.nie  krew ani inny szlag. 

Jeno Ren. 

Póki co woda stoi w polach,  sąsiadka przyleciała z gazetą i mówi,  że  u niej    na podwórku przybyło z 10 cm. 

Całą noc lało i nie zamierza przestać. 

Obie z babką śpimy. 

Ona u siebie,  ja u siebie. 

Co prawda nawet  udali  mi się dziś trochę popracować. 

Włączyłam pralkę  i obiad  wczorajszy odgrzeję. 

Nie dajcie się!

Cyt." Nie dajcie się " ....a kto nas chce brać , że tak grzecznie zapytam ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Busik zamówiony . Pietra trochę miałam , bo w busiarni z którą tutaj przybyłam już brak miejsc na 21 .12 . Syn ruszył z pomocą , tyle , że wynalazł " dużego busa " stąd do Łodzi , ale godzina nie pasuje ...15-ta i w związku z tym musiałabym wyjechać następnego dnia a to mi nie pasi . Zadzwoniłam do sprawdzonej busiarni , która startuje z Holandii i obsługuje mój rejon ....Uffffff.... zaklepane , załatwione .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Iiiiii...to co doopę zawracasz . Myślałam , że namiary jakieś zapodasz ...a tu sosna ...znaczy się brak sosny :szydera:

Jaka sosna ? :szydera:  jakiś marny korzonek co najwyzej....nadgryziony zębem czasu  :szydera: niewydolny i malutki :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59...testament spisałaś ? ....Wiesz , że ja wczoraj też już miałam ochotę (? ) to uczynić ?...Myślałam , że się wykończę . Na kolację Elka fundnęła jakąś niby pieczoną rybę . Guzik tam pieczoną . W jakiejś ciastowej otoczce i na starym oleju smażona . Co za licho mnie podkusiło , żeby tą otoczkę zjeść . No spa ...sylimarol ...jakieś na trawienie tabsy w ruch poszły i wtedy o testamencie sobie pomyślałam .Gdyby nie durnoty pisane przeze mnie na forum to bym uwaliła się na łóżku i czekała na śmierć ....

A tak na marginesie : czy pomyślałaś , żeby mnie uwzględnić w swoim testamencie , bo ja o Tobie tak . Mosiądzowe  i cynowe ozdobności , które moje dzieci wyśmiewają zapisałabym Tobie . Ciężkimi paczkami z Północnej Walii ściągane były ...tudzież z Dojczlandii , ale stosunkowo nie dużo z D. ....Ty mogłabyś o tych wyśmiewanych lampionach , czy tam latarenkach w testamencie dla mnie wspomnieć  ....Wiesz , zgodnie z powiedzeniem " niemiła księdzu ofiara ....chodź cielę do domu ":szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Chyba mnie zaleje...

Nie,.nie  krew ani inny szlag. 

Jeno Ren. 

Póki co woda stoi w polach,  sąsiadka przyleciała z gazetą i mówi,  że  u niej    na podwórku przybyło z 10 cm. 

Całą noc lało i nie zamierza przestać. 

Obie z babką śpimy. 

Ona u siebie,  ja u siebie. 

Co prawda nawet  udali  mi się dziś trochę popracować. 

Włączyłam pralkę  i obiad  wczorajszy odgrzeję. 

Nie dajcie się!

Czas chyba wyciagac worki z piaskiem z piwnicy?

Czego ci nie zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@awe59...testament spisałaś ? ....Wiesz , że ja wczoraj też już miałam ochotę (? ) to uczynić ?...Myślałam , że się wykończę . Na kolację Elka fundnęła jakąś niby pieczoną rybę . Guzik tam pieczoną . W jakiejś ciastowej otoczce i na starym oleju smażona . Co za licho mnie podkusiło , żeby tą otoczkę zjeść . No spa ...sylimarol ...jakieś na trawienie tabsy w ruch poszły i wtedy o testamencie sobie pomyślałam .Gdyby nie durnoty pisane przeze mnie na forum to bym uwaliła się na łóżku i czekała na śmierć ....

A tak na marginesie : czy pomyślałaś , żeby mnie uwzględnić w swoim testamencie , bo ja o Tobie tak . Mosiądzowe  i cynowe ozdobności , które moje dzieci wyśmiewają zapisałabym Tobie . Ciężkimi paczkami z Północnej Walii ściągane były ...tudzież z Dojczlandii , ale stosunkowo nie dużo z D. ....Ty mogłabyś o tych wyśmiewanych lampionach , czy tam latarenkach w testamencie dla mnie wspomnieć  ....Wiesz , zgodnie z powiedzeniem " niemiła księdzu ofiara ....chodź cielę do domu ":szydera:

No jak nie jak tak...Tobie zapisałam latarnię świąteczną, gwiazdy i girlandy, @Magdzie  torbę szmaciankę bo ona tyle kupuje, że jej sie przyda.....szyszki zostały na szteli ale zapisałam @Heidi. Odbierze przez notariusza.

Wiatrak @Mirelka1965. Nad morzem pizga to będzie się kręcił....:oklaski:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

No jak nie jak tak...Tobie zapisałam latarnię świąteczną, gwiazdy i girlandy, @Magdzie  torbę szmaciankę bo ona tyle kupuje, że jej sie przyda.....szyszki zostały na szteli ale zapisałam @Heidi. Odbierze przez notariusza.

Wiatrak @Mirelka1965. Nad morzem pizga to będzie się kręcił....:oklaski:

Jakbyś Ewuś miała jaką mało używaną " śpiralę " do przetykania ,to możesz ten gówniany legacik dla mnie poczynić :haha:.Mała rzecz a może ucieszyć .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...