Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry klepaczkowo:tak2: Jestem w Pl, dzień leci za dniem, nawet tutaj wyszukałam szafkę z którą wylądowałam w piwnicy ,szlifierka poszła w ruch,  sklepy obskoczyłam, co zauważyłam? same czarne buty są :przekleństwa: czemu czarne,tak chcialam sobie kupić butki a tu taki niewypał,ale nischt zu tragisch, Miłego dnia dla Wszystkich,,:hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptem dwa dni za mną,  a już tęsknię...za psami.

Derina się obraziła i śpi pod szafą. Na szczęście apetyt ma,  nie głoduje z żalu. 

Po pożegnalnym wieczorku,  dziś się wzięłam do pracy. :p

Ostatni raz obiadek robiła zmienniczka,  od jutra ja rządzę w kuchni. 

Najwyżej babka będzie mieć lekkie bąki. xd

Nie,  nie maluje po ścianach. 

Jeszcze. xd

Miłego dzionka!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama przyjechalam do Pl ale już tęsknię za De,,,,wyszukałam przejazd na Bla bla car, jechalam z Lipska,bo przecież trzeba było dzień cały spędzić na wyszukaniu nowej przyczepy Campingowej,,ale są piękne a jak piękna to za ciężka ,za duża, ale co do czego to wyszukaliśmy, meble z jednej, rozkład wszystkiego z drugiej, jak wszystko zrobią do kupy razem,to będzie,, miód malina"

Ale wrócę do Bla bla car, jeszcze z takim dzięciołem nie jechalam, z takim towarzystwem,pana kierowce zdenerwował mój bagaż, za duża waliza, oprócz mnie byly jeszcze 2 osoby, ledwo upchal w bagażnik, całą drogę kierowca prawie milczał, bo ma w opisie na bla bla car,że rozmowny jest w zalezności od humoru jaki ma, a ,że mial muchy w nosie i focha strzelał,to zabawił się w niemowę,,wszystko przez mój bagaż, inni strasznie spali, takiej nudy nigdy nie miałam,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam że przerwę wesołe wypowiedzi

Ale muszę się pożalić

Wczoraj zmarła Inge,moja pdp z Ratzeburga.Byla czasem okropna ale lubiłam ją

I moja wymarzona praca 2/2 tyg skończyła się

Za bardzo się cieszyłam że mi się udało taką znaleźć? Byłam tylko dwa razy

Głupia ta nasza branża gdzie nic pewnego nie ma w jednej chwili wszystko może runąć

Grafik przyjazdów był rozpisany do czerwca ech Bóg się śmieje z moich planów

Jak macie fajne miejsca i fajnych pdp to cieszcie się i doceniacie bo co jest dzisiaj,jutro może nie być

Pozdrawiam 

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marta B

9 minut temu, Marta B napisał:

Jak macie fajne miejsca i fajnych pdp to cieszcie się i doceniacie bo co jest dzisiaj,jutro może nie być

I te słowa lubię najbardziej,  nie wszyscy jednak potrafią to dostrzec, szkoda babci Twojej, ale taka jest kolej rzeczy, na każdego przyjdzie czas, Trzymaj się i napewno znajdziesz drugie fajne miejsce,,:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16-tej z minutami wsiadam do busa . Walizka spakowana , tym razem " 60 " , ale torby 4.99 ze trzy też zapakowane ...w razie jakby mi odbiło . Zaraz pakuję laptopa . Podczytywać pewnie na telefonie będę ...Odezwę się jak będę po drugiej stronie mocy ...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...