Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a tak wogole to chcialam wam powiedziec tfu napisac...dysk mnie jebna...l prawa noga powlocze jak pdp przy rolatorku czyli mega wolno i mega ostroznie poruszam sie dzisiaj a tyle mialam w planie....trzeba sie przelozyc na pozniej...poki co...foczki bede uskuteczniac....20 razy co dwie godziny bo masaz juz w tym tygodniu byl odczekac musze zreszta na rower to ja raczej nie dalabym rady dzisiaj wsiac ....nawet jak nie byloby siodelka :haha:guggy.png

zapowiada sie bardzo....bolesny dzien 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Piątek piątkiem a dla mnie najważniejsze, że od środy ciągnie się mój ostatni tydzień w De :oklaski:Ostatnie dwa zlecenia ciągnęłam po  6 tygodni, a teraz zaliczyłam 2 miesiące i jakoś tak dłuży mi się :( :żółw: Kawkę już wypiłam :kawa2::kawa2: (nawet dwie), taras zaliczyłam :papieros::papieros:xd Miłego dzionka i jak zwykle buziaki :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :oklaski: Energia mnie rozpiera jak kołek w kartongipsie :haha:Ale to stan normalny dzień przed wyjazdem :oklaski: Internetu niet, ale co tam...na polskim jeszcze trochę poklikam :haha:Kawusia się siorbie, fajeczka wyjarana,  pozostaje poczytać zaległości i dzień pięknie się rozpoczyna :oklaski:guggy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Zaatakowaliście mnie z rana taką ilością pozytywnej energii, że ledwo oddech udaje mi się złapać :cool:.

 

Też, a może jeszcze bardziej, cieszę się, że już weekend. Dziś pierwszy raz pojadę na Toolwood (https://www.tollwood.de/tollwood-winterfestival/), ciekawa jestem tego bardzo, bo wybieram się od zeszłego roku i jakoś do tej pory się nie poskładało, a w sobotę i niedzielę planowo będę leniuchować i pomagać panu Ciasteczkowemu w polskim (orka na ugorze na razie, deklinacja jest nie do przejścia ;)).

 

Miał być inny obrazek, ale pozytywne myślenie robi swoje, więc wprowadzam nastrój przedświąteczny. Jarmarki bożonarodzeniowe się zaczynają, a wraz z nimi gluewein, buły z grilowaną karkówką i karmelizowane migdały, moje trzy zguby :$.

 

Życzę miłego i spokojnego piątku :).

 

 

 

 

 

 

fraueninsel.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Obudziłam się po dzwonku budzika i czuję ...mam plecy ,kark , ręce , nogi , doopę i ogólnie taka sztywniara jestem , że bez kija nie podchodź :szydera:  Teraz już piję szatana , oczywiście  cugas odpalony ...o i to są te przyjemne chwile w domku ...pomaluśku i nikt mi nie podskoczy , że palę , bo jestem u siebie ...jeszcze ...do popołudnia  . Pół godziny tego błogiego relaksu i za robotę . Pierwsze w planach będzie wyjście z pustymi kartonami na śmietnik ...potem farba na łeb nałożona będzie i z musu utykanie na kwadratach .Do busika sama , bez podania przez kogoś ręki nie wsiądę ...chyba :szydera:...I na podbój Germanii ...na razie na  3 tygodnie . Tak jest w planach , że 22 grudnia wracam na 2 tyg. do domu . A co wyjdzie okaże się w praniu .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Obudziłam się po dzwonku budzika i czuję ...mam plecy ,kark , ręce , nogi , doopę i ogólnie taka sztywniara jestem , że bez kija nie podchodź :szydera:  Teraz już piję szatana , oczywiście  cugas odpalony ...o i to są te przyjemne chwile w domku ...pomaluśku i nikt mi nie podskoczy , że palę , bo jestem u siebie ...jeszcze ...do popołudnia  . Pół godziny tego błogiego relaksu i za robotę . Pierwsze w planach będzie wyjście z pustymi kartonami na śmietnik ...potem farba na łeb nałożona będzie i z musu utykanie na kwadratach .Do busika sama , bez podania przez kogoś ręki nie wsiądę ...chyba :szydera:...I na podbój Germanii ...na razie na  3 tygodnie . Tak jest w planach , że 22 grudnia wracam na 2 tyg. do domu . A co wyjdzie okaże się w praniu .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Hej w znane miejsce jedziesz? Czy to taka niewiadoma przed świętami, taki prezencik co by nudno nie było?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

a tak wogole to chcialam wam powiedziec tfu napisac...dysk mnie jebna...l prawa noga powlocze jak pdp przy rolatorku czyli mega wolno i mega ostroznie poruszam sie dzisiaj a tyle mialam w planie....trzeba sie przelozyc na pozniej...poki co...foczki bede uskuteczniac....20 razy co dwie godziny bo masaz juz w tym tygodniu byl odczekac musze zreszta na rower to ja raczej nie dalabym rady dzisiaj wsiac ....nawet jak nie byloby siodelka :haha:guggy.png

zapowiada sie bardzo....bolesny dzien 

O mój losie dziewczyno, jak Ty tam dasz radę jak się kręgosłup posypał?? Trzymam kciuki

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Obudziłam się po dzwonku budzika i czuję ...mam plecy ,kark , ręce , nogi , doopę i ogólnie taka sztywniara jestem , że bez kija nie podchodź :szydera:  Teraz już piję szatana , oczywiście  cugas odpalony ...o i to są te przyjemne chwile w domku ...pomaluśku i nikt mi nie podskoczy , że palę , bo jestem u siebie ...jeszcze ...do popołudnia  . Pół godziny tego błogiego relaksu i za robotę . Pierwsze w planach będzie wyjście z pustymi kartonami na śmietnik ...potem farba na łeb nałożona będzie i z musu utykanie na kwadratach .Do busika sama , bez podania przez kogoś ręki nie wsiądę ...chyba :szydera:...I na podbój Germanii ...na razie na  3 tygodnie . Tak jest w planach , że 22 grudnia wracam na 2 tyg. do domu . A co wyjdzie okaże się w praniu .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

robisz wypad na zakupy ???:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzegorz B napisał:

Hej w znane miejsce jedziesz? Czy to taka niewiadoma przed świętami, taki prezencik co by nudno nie było?

W znane Grzesiu . Zarzekałam się / jak to zwykle ja :szydera: / ale terminy mi bardzo pasują , bo na okres 22 - 5 .01 opiekę nad tatusiem przejmuje " moja Elka " ....chyba ze względów oszczędnościowych , bo to , że dwa razy będzie musiała mi dać na podróż ( 180 e) to i tak ją trochę uratuje ...jakieś 70 -80 e , że o jakichś pralinkach albo mydełku włoskim nie wspomnę . Wypadałoby przecież służbie na gwiazdkę coś dać :szydera:...No a ja muszę teraz odrabiać straty . Remont pochłonął majątek . koszta przewyższyły moje oczekiwania . Trza zarabiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

O mój losie dziewczyno, jak Ty tam dasz radę jak się kręgosłup posypał?? Trzymam kciuki

wiesz on juz wczesniej do mnie przemawial ....wyluzuj odstaw rower i na brzuchu lez  ale ja...DAM RADE i masz babo placek 

nie mam transferu tylko lifty wiec to mnie ratuje ale i tak samo stanie mnie delikatnie mowiac....wkurw...a nie wspomne o dretwiejacej doooopie ....

bede sie  oszczedzac jeszcze bardziej hi hi hi ..grzes....trzy tydnie a po drodze mam jeszcze trzy sesje u masazysty ..robi zajebiste masaze powiezi 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W znane Grzesiu . Zarzekałam się / jak to zwykle ja :szydera: / ale terminy mi bardzo pasują , bo na okres 22 - 5 .01 opiekę nad tatusiem przejmuje " moja Elka " ....chyba ze względów oszczędnościowych , bo to , że dwa razy będzie musiała mi dać na podróż ( 180 e) to i tak ją trochę uratuje ...jakieś 70 -80 e , że o jakichś pralinkach albo mydełku włoskim nie wspomnę . Wypadałoby przecież służbie na gwiazdkę coś dać :szydera:...No a ja muszę teraz odrabiać straty . Remont pochłonął majątek . koszta przewyższyły moje oczekiwania . Trza zarabiać ;)

kto da rade jak nie ty?

bedzie ok...odrobisz straty migusiem

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

robisz wypad na zakupy ???:haha:

Tak to może wyglądać , ale będę starała się NIE . Na wszelki wypadek ze dwie torby na ekspresiki ze sklepu " wszystko po 4 zł " ...a france 4.99 kosztowały ...wezmę ze sobą . Jakby ktoś chciał to mogę podarować takie torby , bo już mam ze 20 pustych a jeszcze kilka na rozpakowanie czeka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak to może wyglądać , ale będę starała się NIE . Na wszelki wypadek ze dwie torby na ekspresiki ze sklepu " wszystko po 4 zł " ...a france 4.99 kosztowały ...wezmę ze sobą . Jakby ktoś chciał to mogę podarować takie torby , bo już mam ze 20 pustych a jeszcze kilka na rozpakowanie czeka :szydera:

znam to z autopsji

moja czesc juz dzisiaj na pl wyrusza druga w przyszlym tygodniu ..moze jeszcze trzecia"transza" sie znajdzie , pojade wtedy jak first lady w busiku z mini bagazem 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak to może wyglądać , ale będę starała się NIE . Na wszelki wypadek ze dwie torby na ekspresiki ze sklepu " wszystko po 4 zł " ...a france 4.99 kosztowały ...wezmę ze sobą . Jakby ktoś chciał to mogę podarować takie torby , bo już mam ze 20 pustych a jeszcze kilka na rozpakowanie czeka :szydera:

Ja chcę, ja! U mnie toreb zawsze przymało:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...