Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Afryka napisał:

Na uspokojenie ...no chyba,że snickersy też zrobiłaś :szydera:

Na uspokojenie musiałabym z pół litra sobie zasrewować albo pojechać do miasta rowerem w to zimno żeby się uspokoić i może nawet tak zrobię ,bo przecież pdp nie może wyczuć,że jestem zestresowana,nie? :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ivanilia40 napisał:

Tak się nakręciłam po obejrzeniu tego filmu o aniele,że zapomniałam się przywitać , a więc dzień dobry :d

Mi szczęka opadla nad  kawą jak zobaczylam co ona wyprawia z gibisem.

Malo co i bym cofke zaliczyla :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

Ja tez:szydera: teraz 

Święta za pasem. Agentury mają problem z obstawieniem stelli kij im w oko. Do mnie wydzwania moja pierwsza o tu, tu mnie boli ze śmiechu trzeba mieć naprawde wysokie poczucie własnej wartości albo tupet wielki jak Alpy, żeby po tym, co im powiedziałem na zakończenie współpracy, nadal próbować

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Grzegorz B napisał:

Święta za pasem. Agentury mają problem z obstawieniem stelli kij im w oko. Do mnie wydzwania moja pierwsza o tu, tu mnie boli ze śmiechu trzeba mieć naprawde wysokie poczucie własnej wartości albo tupet wielki jak Alpy, żeby po tym, co im powiedziałem na zakończenie współpracy, nadal próbować

Tupet tupetem :szydera: niech próbują mnie zachęcić do współpracy ale  muszą mieć mocna kartę przetargową:szydera: A w Alpy to ja tylko na narty:szydera::szydera: więc też mnie nie zaskoczą haha a gdzie??????? Cię boli że śmiechu:szydera::szok:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...