Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Mnie zemdliło z lekka jak kremowała glacę z łuszczycą ( albo grzybicą ) i zębole też gołymi rączkami brała. Tego jest więcej niestety....

Obejrzałam tylko kawałek , bo spać mi się chciało . Najpierw przeczytałam tylko o co biega i jak odczytałam to , że po 50 " jeszcze pracują " to mnie trafiło :szydera:...Filmik ogladnięty z brzegu a i tak mam mieszane uczucia ...mdłości też . Co do rękawiczek : noo , niech tylko jakaś nawiedzona córeczka obejrzy ten filmik to od razu będzie " rękawiczki ...na cholerę rękawiczki . Donata pracuje bez  a tatusia / mamusi grzyb nie zaraża ! ":szydera: A to witanie z przybyłą w odwiedziny latoroślą PDP-go to .....mmmmmmm...cudeńko :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Obejrzałam tylko kawałek , bo spać mi się chciało . Najpierw przeczytałam tylko o co biega i jak odczytałam to , że po 50 " jeszcze pracują " to mnie trafiło :szydera:...Filmik ogladnięty z brzegu a i tak mam mieszane uczucia ...mdłości też . Co do rękawiczek : noo , niech tylko jakaś nawiedzona córeczka obejrzy ten filmik to od razu będzie " rękawiczki ...na cholerę rękawiczki . Donata pracuje bez  a tatusia / mamusi grzyb nie zaraża ! ":szydera: A to witanie z przybyłą w odwiedziny latoroślą PDP-go to .....mmmmmmm...cudeńko :szydera:

Prawdziwy "anioł" :mur: Już wypowiedziałam się na stosownym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ...

Pomalutku widze światełko w tunelu ...o poremontowe sprzątanie biega ...ale rozpierducha i tak ogromna jeszcze . W planach mam pozostawienie syna mojego najmłodszego na kwadratach wraz ze szwagrem jako pomocnikiem a ja z siostrą pójdę na spacer . Powspominamy , codzienną łzę uronimy i wrócimy do mnie ...coś tam mi pomoże ...choć wolałabym , żeby sobie tylko spoczęła , kawkę ze mną wypiła i wystarczy ...bo później wszystkiego będę szukać albo wydzwaniać " np. e ...a toto zielone gdzie wpakowałaś ?! "....Bezpieczniej będzie jako za gościa będzie ta moja ukochana siostra popitalać :haha:...I aby do piątku ...i sruuu na roboty .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Barbara48 napisał:

Dzien dobry Kochani :love:

Ty jeszcze tutaj ? ...A do kuchni torty szykować ...do monopolka po flaszencje ...dużo ich ma być . Jutro z samego rańca wpadamy z życzeniami . Przecież głodnych i o suchych pyskach nas nie wypuścisz ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ty jeszcze tutaj ? ...A do kuchni torty szykować ...do monopolka po flaszencje ...dużo ich ma być . Jutro z samego rańca wpadamy z życzeniami . Przecież głodnych i o suchych pyskach nas nie wypuścisz ?:haha:

Gdybyś Ty wiedziała jak mi się nie chce. 

Chcę do domu. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Trochę późno wstałam więc kurcgalopkiem pognałam na dół kawę zrobić, bułeczki kupić i śniadanko zjeść.

Ufff. Ciężka praca. :haha:

To Ty raniutko po bułeczki latasz? 

A kto by mnie z domu wygonił :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ludziska :d

Miłego dnia wam życzę  :cmok:

Tak się zastanawiam po obejrzeniu filmu czy Donata tak na codzien chodzi w kolczykach do ramion, wisiorach na szyi i zwiewnych tunikach z rękawami nietoperza ? I czy kierowcy z Sinbada podają komunikaty po niemiecku bo ja nie słyszałam.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...