Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@Maria Jolanta Oj Mania,jaka Ty elegancka!  Nic -tylko: leżeć i pachnieć!. Ja mam jeszcze całe ..o kurcze..już-15 minut na lekturę i klikanie.

Zima idzie to sobie futro sprawiłam a właściwie to Violka mi kupiła. :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wstałam już jakiś czas temu , ale ciężko jest mi się rozruszać .Rozmemłana jestem , liczę na pomoc kawy ....Od dziś wchodzę w bardzo ostre zakręty i obym tylko się na nich nie wykopyrtnęła ...Ostatni tydzień urlopu na który w ogóle nie wypoczęłam , bo stres na stresie siedział .Na to , że w pracy odpocznę to wcale nie liczę , ale to tylko 3 tygodnie i znów dwutygodniowy odpoczynek (? ) , więc jakoś to będzie ...a jak okaże się w praniu ....

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@Maria Jolanta Oj Mania,jaka Ty elegancka!  Nic -tylko: leżeć i pachnieć!. Ja mam jeszcze całe ..o kurcze..już-15 minut na lekturę i klikanie.

Bardzo elegancka ...prawda ? ...Ale z tym leżeć i pachnieć to chyba ździebko przesadziłaś . Bardziej stosowne by było " leżeć , pachnieć i ....kwiczeć " :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Deszcz za oknem leje jak z cebra.

Wobec czego nic mi sie nie chce , ale tez nic nie muszę. Dzień przedszkolny dzisiaj , czyli wolne. Shopingu jednak nie bedzie , bo pogoda zachęca do wskoczenia do łózka, a nie do wychodzenia z domu.

Spokojnego, miłego poniedziałku Wszystkim zyczę:cześć:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy ! :cześć2:

I na razie tyle jestem w stanie wykrzesać :d...a najbardziej się boję , żeby nie przyszło z Działu Kadr przypomnienie o obowiązkowych badaniach krwi i kału ,bo jak przyjdzie to...leżę i kwiczę :szydera: .I tym optymistycznym akcentem kończąc życzę Państwu miłego dnia :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Mam jakiś poniedziałkowy ranek, nawet kawa jeszcze niedopita :haha:Niechcenie mi się podłączyło.., dobrze, że nic szczególnego nie muszę ... Zacznę chyba na poważnie pakowanie drugiej walizki O.o Wszystkim miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam już jakiś czas temu , ale ciężko jest mi się rozruszać .Rozmemłana jestem , liczę na pomoc kawy ....

@Baśka powtarzająca się  nie licz na kawę tylko na siebie....Alleluja i do przodu jak mawiał pewien filozof  :d 

Pomyśl sobie jak będziesz miała pięknie w swoim domku.....już za chwileczkę.....już za momęcik.....:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff...rozhuśtałam się troszeczkę ...busa zamówiłam :haha:...Niestety wyjazd już w piątek a nie w sobotę nad ranem . Zmieniłam busiarnię i oni wyjeżdżają późnym popołudniem . W sumie to bez różnicy , bo i tak nie mogłabym zasnąć wieczorem , nic bym nie robiła , tylko siedziała a dojechałabym całkiem do doopy ...oklapnięta taka . W busie ostatnio udaje mi się drzemać to może będzie trochę lepiej . W sobotę będę miała wolną półdniówę to odpocznę ...chyba :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

@Baśka powtarzająca się  po takich przygodach z remontem to bym się cieszyła że do pracy wracam odpocząć. :haha:

A wiesz , że ja się też  jakoś dziwnie cieszę ?:haha:Po 17-tej ma wpaść do mnie " naczelny szef " ekipy i z moim synem będą mi szafki zawieszać . Wcześniej syn ze szwagrem (moim ) porozstawiają mi inne meble ....na razie ustawioną i to nie do końca mam sypialnię . Noż kuźwa siedzieć w kucki , niewiele   mogę układać i patrzę na tą rozpierduchę , płakać mi się chce ...ale nie będę płakała ...wezmę na wstrzymanie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedziałkowo po nocnych usiłowaniach przespania się miedzy zmianą jednego pampersa a drugiego.Przy drugim to ja już byłam zupełnie nietomna,za to seniorka pełna energii,że aż zapierała się o poręcz łózka.Już chyba pisałam,że nigdy więcej nocek w opiece ?! A połakomiłam sie tylko na dopisek-cały dzień wolny dla opiekunki! A jak wyszło,to lepiej nie pisać.No,to zaczynamy jazdę bez trzymanki,byle do przodu !

46714330_201634124083742_9123872183070752768_n.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

 

Niektórzy jeszcze drzemią przy kawie, a ja wracam już od lekarza. Przez całe lato miałam odrzut taki, że na samo słowo reagowałam alergiczne (delikatnie mówiąc ;)), a teraz zaczynam poszukiwania od nowa :/.

Pan Ciasteczkowy polecił mi swojego rodzinnego i chyba wreszcie dobrze trafiłam, choć już boję się, żeby nie skończyło się na wielkim rozczarowaniu..

Tak czy inaczej, lekarz potraktował mnie jak wyzwanie, a to dobrze rokuje, bo inni uprawiali klasyczną spychologię stosowaną :(.

 

Życzę zdrowego i ciepłego poniedziałku, tygodnia, miesiąca, życia :).

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesuuu...

Jeszcze przed wyjazdem w ogródku grzebalam. 

Róże,  które czekały na nową rabatkę  i się nie doczekały , musiałam zadołować,  tulipany i moje i darowane wsadziłam do doniczek i zadolowałam. 

Największy problem miałam z wyżebranymi szafirkami. 

Szafirki te żebrałam od kolegi z forum ogrodniczego,  po tym jak się dowiedziałam,  że durnowaty kolega CHCE NA KOMPOST wyrzucić!

Ile ja się naprosiłam,  natlumaczylam! Po pół roku mojego molestowania , listonosz przyniósł mi paczuszkę..

A tam z kilo KILO cebulek szafirków!!

Drobnica,  że tylko siać jak bazylię!xd

No i odsiedzialy kolejne miesiące u mnie i nabieraly mocy. A były wyschnięte na wiór! 

Teraz się okazało,  że te pisssdunie mają korzonki i kły!!:love:

No! Jak się ma kto do życia,  to i leniwa ogrodniczka nie pomorze..xd

Wsadzone wszystko!

Idę kąpać się w prawie kozim mleku,  wszak muszę wyglądać ale celebryta,  a nie umorusany kopciuszek w popiele..

 

Buziole dla wsiech!xd

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...