Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie rejwach od rana. 

Siedzimy przy śniadaniu przyszła córka Pdp rozpalić w piecu, za chwilke jej mąż, pytam czy na śniadanie przyszedł. 

Okazało sie ze do pracy. 

Wczoraj wieczorem babcia bardzo źle się czuła, więc zadzwoniłam po córkę, siedziałyśmy ponad godzinę razem. 

I przy rozmowie powiedziałam że odsunęłam szafkę z butami przy sprzątaniu i w ścianie jest dziura i na dodatek ślady mysich odchodów.

Dlatego rano szef przyszedł do roboty.

Dziura zaklajstrowana, poodkurzane. 

To mi się podoba w tej rodzinie, że na każde moje zgłoszenie jest natychmiastowa reakcja , nie ma metody spychanowa.

Teraz tez córka Pdp powiedziala żebym odespała noc, ona obiad przyniesie. 

I jeszcze zapytała czy wolę szpinak czy grunkhol, oczywiscie wybralam szpinak bo robi pyszny. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już po kąpieli, dziadek ruchów nabrał żeby na mszę zdążyć w tv. Qrwiony na maksa dziś lepiej chyba schodzić mu z drogi :d. On co tydzień się waży, czasem w pizamie (cienkiej bawełnianej) i wtedy odejmuję 1,5 kg, dziś stanął w samych majtkach i pół kg więcej jak w pizamie :kopara:Zły jak cholera, ale będzie miał powód, żeby jeszcze mniej jeść. Powiedziałam, żeby odstawil świąteczne ciasteczka i pierniczki, które to od miesiąca tak namiętnie pojada :d

No i pewnie zupę z torebki będzie miał nie na 3, a na 5 dni. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Z tą koroną , to trochę przegięła :haha: obawiam się , że dojdzie do walki w kisielu , bo jeszcze jedna rości sobie prawa do niej :szydera:

1877194795_WhatsAppImage2018-11-25at09_52_13.thumb.jpeg.4b40c9c9d7f6e9e248efd083a022bc01.jpeg

  • Pewnie dlatego , że kolorowe ....My , pozostałe to takie szaro-bure według nich :szydera:...Niech se nie myślą , że takie cudowne : jedna fioletowa jak po jagodziance na kościach ...druga różowiutka jak doopa nowo narodzonego bobaska ! ...I czy to takie ładne te kolorki ?! :szydera:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:
  • Pewnie dlatego , że kolorowe ....My , pozostałe to takie szaro-bure według nich :szydera:...Niech se nie myślą , że takie cudowne : jedna fioletowa jak po jagodziance na kościach ...druga różowiutka jak doopa nowo narodzonego bobaska ! ...I czy to takie ładne te kolorki ?! :szydera:

Normalnie w tych myszoświńskich tyłkach  się poprzewracało :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, violka napisał:

Takie ładne bombeczki , sobie zakupiłam :d Prawda , że śliczne ? :love::d

705201856_WhatsAppImage2018-11-25at09_23.19(1).thumb.jpeg.268b48927704b77ca6a0a985dd53267e.jpeg

Violuś ja też chcę takie ! Śliczności cudeńka ,podejrzewam,że kupę kasy za sztukę ...piękne ,zaraz padnę ze zowiści :smutek:...Fiotowa i Maryś z Jolusią ,to takie wytworne ,że dech zapiera O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Violuś ja też chcę takie ! Śliczności cudeńka ,podejrzewam,że kupę kasy za sztukę ...piękne ,zaraz padnę ze zowiści :smutek:...Fiotowa i Maryś z Jolusią ,to takie wytworne ,że dech zapiera O.o

Akurat bucik i torebeczka były stosunkowo tanie ... 4 euro / sztuka :haha: Kupiłam też ślicznego pawia , ale chwalić się będę stopniowo :haha:

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...