Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zeby sie nie dac ponurym myslom i uciec przed jesienna zaduma melduje ze was poczytalam

odsluchalam armstrona i nalozylam moje roozwe okularki....swiat jest piekny 

zatem nie dac sie to chyba bedzie moje motto na najblizszy czas

1663993789_images(3).jpg.229de3c4e5db5a003a3e8c88ab15843b.jpgodrobina slonca dla kazdego z nas

milego dnia

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lucyna.beata napisał:

358f180803702035626a79526c42b9a93964.jpg.3840d890f6be67abbc5fe7e182a7ae7a.jpga moj niechciej ciagle stoi obok i smieje sie ze mnie

czytanie odkladam na potem....poki co......oczka otwieram

dzien dobry w niedzielne rano...ciemno i zimno...

 

Dzień dobry @lucyna.beata.

Dzień dobry Opiekunkowo. 

Witam po ciężkim wieczorze i nocy. Ide jeszcze trochę pospać, niedługo, godzinkę. 

Siostra z Caritasu zostawila w piatek torbę z kluczami w biurze i musze jej otwierac drzwi, jeszcze jutro. 

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

852362323_dziedobrybudzikpobudka.gif.68b67ab82ed3a3bb67e5c2ceb8d96f11.gif Tak się dzisiaj poczułam....:( Cóż...nie chciałam, ale pod przymusem, niestety wstałam...:haha:I przestał napitalać...:haha: Najpierw zapaliłam papieroska, w ramach antydepresanta po tak ciężkim przeżyciu, a teraz siorbanko odstawiam. No i zaraz zabiorę się za czytanie zaległości, a wam życzę udanego dzionka...:oklaski: Witajcie w niedzielę :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Dospać nie mogłam . Kawa w pysk parzy ...i tak : łyk kawki - sztachnięcie i znów ... w domku u siebie życie jest piękniejsze . To nic , że wokół nie do końca porozstawiane meble , pudła , paczki , że nie wiadomo od czego zabrać się za robotę , ale jestem  u siebie i gitarra .

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Wyspałam się 9.5h starczy, to moje ostatnie takie laby :d, w domu mąż będzie mnie budził o 5tej:o, jeszcze, żeby w jakich zamiarach pożądania, to bym przeżyła to, ale dziad budzi żeby kawę razem wypić :(, a po kawie ucieka do pracy i zostaje sama. 

Dziś kąpiel dziadka, chyba, bo w tv msza jest i musi obowiązkowo uczestniczyć. Dobrze, że mnie nie ciągnie z sobą)) 

Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...