Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Teresadd napisał:

@violka Na granicy żadnych zmian.Bez problemu.Jeszcze w Uni jesteśmy,:cześć:

Ponoć do 16 grudnia miały być kontrole . Wczoraj ktoś wspominał , że przed granicą są gigantyczne korki .                 Tak czy siak , fajnie , że nic się nie wydłużyło :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, Wszystkim zycze milej soboty i ochoty do roboty;)

Do roboty powtorze, zeby mnie dobrze zrozumiano;)

Probowalam upolowac grubego, skrzydlatego zwierza, ktory zadomowil sie w woncymerze, a woncymer jest przecie po to, zeby z niego "won" i koniec. Wzielam lapke z kuchni i lepsiejsze okulary i sie okazalo, ze on taki ladny-szkaradny, jakis wyjatkowy. Moze pod ochrona i pozyteczny?Postanowilam mu zycie darowac i wyniesc na lapce na swieze powietrze. On chyba jednak przewidzial, ze na mrozie nie przezyje i...zszedl sam do ...schronu.

Zobaczymy co sie bedzie dalej dzialo.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek przeżywa, że dziś nie bedzie mi towarzyszył w zakupach, że względu na deszcz :oklaski:, jakoś tak się raduje z tego powodu, niech tylko da odpowiednią ilość gotówki, nie tak jak wczoraj, jechałam do gospodarza po ziemniaki, jajka i kiełbasę, kurde dał 12 ojro, no i zabrakło :mur:, a swojego portfela nie miałam, no i musiałam drugi raz dymac żeby 77centow oddać, dobrze że to blisko. 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, beatrix+ napisał:

Ja pierdziu! Moja walizka ma 22 kg!!!

 

Wywalą mnie z busa,  jak sądzicie?

ABSOLUTNIE NIC nie mogę wyrzucić,  wszystko potrzebne!

I buty,  i kijki,  i nożyczki,  i żele i kąpiele,  o tablecie nie wspomnę!

To na rok wyjezdzasz?nie wywala a jedynie za nadbagaż zaplacisz,tak tez mialem.Wszystko zalezy na kogo trafisz i ile jest pasarzerow.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zrobiłam dzisiaj większe pucki i nie myślałam o bólu głowy. Za to teraz on przypomniał o sobie. @Grzegorz B wyrwał bolący ząbek a ja chyba zdejmę głowę, położę obok i poczekam aż przestanie boleć. :haha:

Tylko nie zapomnij o niej...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się narobiłam jak perszeron i odpracowałam chrzest bojowy nr 2.No to teraz między ludzi!  Normalnych -w sensie wiekowym i zdrowotnym.No i swojaków.Przerwa!Zjem coś pysznego,wypiję kawcię,popiszę,poczytam.Potem tylko podwieczorek i kolacja.No i dniówka zaliczona:tak2:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, adamos60 napisał:

To na rok wyjezdzasz?nie wywala a jedynie za nadbagaż zaplacisz,tak tez mialem.Wszystko zalezy na kogo trafisz i ile jest pasarzerow.

Przeca na fhdyug chyba se zważy kierowca ...  ;)

Być może chlopom 2 pary gaci wystarczy,  w tym jedne czyste- ja sem duża dziewczynka i duży kufer mam. :p

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, awe59 napisał:

@Baśka powtarzająca się  czasami chodzą....:szydera: wiesz jak to smiesznie wygląda ? :d ja, osoba poważna, w stosownym wieku,  powsciągliwa,  przewidująca, roztropna i madra z dwoma psami na smyczy a za nami dwa koty....:d

ee tam.

Moja polska sasiadka chodzi na spacer z ,,ruda,, dlugowlosa jamnisia, a za nia popylaja mniej lub wiecej

dwa kornisze patyczaki:haha:

Od czasu do czasu ktorych wlazi na drzewo i pancia musi go zdejmowac, a ruda zagania cale stado do kupy.

Piekny widok,!:777_revolving_hearts:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, beatrix+ napisał:

Przeca na fhdyug chyba se zważy kierowca ...  ;)

Być może chlopom 2 pary gaci wystarczy,  w tym jedne czyste- ja sem duża dziewczynka i duży kufer mam. :p

Juz nie mysl ,ze ja w brudnych gaciach chodzę...nie cierpie tego ,jakby mi jajka sie kleily hihi

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hawana napisał:

Dzien dobry, Wszystkim zycze milej soboty i ochoty do roboty;)

Do roboty powtorze, zeby mnie dobrze zrozumiano;)

Probowalam upolowac grubego, skrzydlatego zwierza, ktory zadomowil sie w woncymerze, a woncymer jest przecie po to, zeby z niego "won" i koniec. Wzielam lapke z kuchni i lepsiejsze okulary i sie okazalo, ze on taki ladny-szkaradny, jakis wyjatkowy. Moze pod ochrona i pozyteczny?Postanowilam mu zycie darowac i wyniesc na lapce na swieze powietrze. On chyba jednak przewidzial, ze na mrozie nie przezyje i...zszedl sam do ...schronu.

Zobaczymy co sie bedzie dalej dzialo.

@hawana strzel mu fote,

co on byl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, beatrix+ napisał:

I oba graty zepsute. Kobieta do pracy nie ma jak pojechać..xd:p

 

A mnie się marzy  Opel Meriva. Wszystko się tam zmieści..

Szczególnie łupy ogrodnicze,  jak na takowe zloty jeżdżę. :cool:

 

A dziś chyba  pójdę na plotki do sąsiadki,  bo mnie  cuś gardło boli..

Trza przepłukać..:p:p

oba naprawione  i nie aż takie graty mają 10 i 11 lat:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, maras1 napisał:

oba naprawione  i nie aż takie graty mają 10 i 11 lat:)

@beatrix+...busami na roboty jeździ ...z kijkami na dodatek a Tobie " graty " wypomina ? Nie daj się Maras ....w razie "w "  będziemy prac po doopach  ..pomogę Ci ! Nie pozwalaj , żeby jakaś kobita co do zaladowanego busa z kijkami się wpycha Tobie uragala i podsmiechujki sobie robiła :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@beatrix+...busami na roboty jeździ ...z kijkami na dodatek a Tobie " graty " wypomina ? Nie daj się Maras ....w razie "w "  będziemy prac po doopach  ..pomogę Ci ! Nie pozwalaj , żeby jakaś kobita co do zaladowanego busa z kijkami się wpycha Tobie uragala i podsmiechujki sobie robiła :haha:

 

:tak:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...