Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Damsko- męski .W łóżku .też .:d

Łóżko jest nudne i może się zawalić:)Pod prysznicem  to jest to:)

Znajoma moja kiedy dzieci były  jeszcze małe ,ale już kumate seksiła się z mężem w łazience na pralce.I kiedyś mówi do mnie ,ze seks im "zdechł".Się pytam co się dzieje-ano kupili nową pralkę i jest ZA WYSOKA!:)ha ha ha 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Przestaliśmy się lubić z tym panem. Po krótkiej naradzie z dentystą zarządziłem eksmisję. W trybie natychmiastowym. 

Powiem tak:lepszy w "paszczęce" jeden ząb własny niż kilka sztucznych.W przyszłości,kiedy nadejdzie czas protezowania,to każdy Twój ząb będzie na wagę złota.Zwłaszcza w żuchwie-bo dolne protezy mają słabe utrzymanie i "lubią wylatać":tak2:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Barbara48 napisał:

  A propo szynki, wczoraj dostałam paczkę od męża.

Oprócz tradycyjnych cugasków, 3 paczki parówek z szynki, słoiczek podgrzybków marynowanych, słoiczek rydzów, 2 paczki moich ulubionych ogorków kiszonych  (pamiętał firmę )no i jeszcze inne rzeczy. 

Ale zrobił mi niespodziankę 

Basiu czy Ty go tak wyćwiczyłaś czy on tak sam z siebie:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. 

Jeszcze tylko kilka dni :oklaski:i będę cieszyć się swoim domem i najbliższymi :oklaski:

Dziadek rozkręca się na całego, wczoraj zaprosił koleżankę na dziś,  na oglądanie znaczków, oraz zdjęć :haha:chyba przełamał lody, może z tej mąki będzie chleb?, dziadek mowi że nie :(, ale i tak fajnie, bo to zawsze takie spotkanie to coś innego. Podałam im kawę i ciasto, dziadek zadowolony, to i ja też. Może i będzie następne spotkanie, bo jak wychodziła, to powiedział, że zadzwoni do niej :d

Miłego wieczoru ludziska. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

Powiem tak:lepszy w "paszczęce" jeden ząb własny niż kilka sztucznych.W przyszłości,kiedy nadejdzie czas protezowania,to każdy Twój ząb będzie na wagę złota.Zwłaszcza w żuchwie-bo dolne protezy mają słabe utrzymanie i "lubią wylatać":tak2:.

No cóż, wiem o tym. Miałem tysiące pacjentów z protezami zębowymi. Ale ten ząb był nie do uratowania. I stanowił zagrożenie dla innych. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...