Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Barbara48 napisał:

A teraz zapraszam na pyszny serniczek z niemieckiej receptury. 

Trochę się przyjarał ale jeszcze tego nowego piekarnika nie wyczułam. 

Kto kawę stawia? 

received_2690707164487785.jpeg

received_352498712167765.jpeg

Basiu Słoneczko Kochane
Na Katarzyny mam zamówienie na "wiedeński".
Twaróg z wiejskiego, oważonego mleka już odcieka w spiżarni w chłodzie(z 6 litrów wyjdzie ok. 2 kg tłustego supertwarogu).
Mam cichą nadzieję, że po upieczeniu będzie tak pięknie wyglądał jak Twój. Smaku mogę się tyko domyślać i wiem, że jest doskonały. Gardzioł nie nadąża z przełykaniem tego, co ślinianki produkują. :zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz B Tu jeden drugiego zaraża zębami, jakaś epidemia panuje,,dawaj tą polisę dalej, kto będzie znowu mial jakiś problem z zębami, :tak2: a ja w ogóle nie powinnam pisac o zębach ,,bo mam takie zezowate szczęscie ,że sama potem lecę na fotel dentystyczny,,ale ja to bym mogła tam dzien przesiedzieć aby mi tylko naprawiali,,a balam się tylko w podstawówce,, ale ząbek zreperowali?  zakleili ? najważniejsze ,że jesteś odważny chłopczyk,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, salazar napisał:

Dobry wieczór Opiekunkowo :)!

 

U mnie już prawie weekend, na kawę się spóźniłam, a że na salsę nigdy nie jest ani za późno, ani za wcześnie, to proszę, częstujcie się! 

Tańczącego wieczoru życzę :cool:

 

 

Dzieki, potanczylabym, ale kij od szczotki to nie jest partner doskonaly...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski wieczorową porą.Mrozik trzyma i nie puszcza.Na rowerku  pojeździłam,psa wybiegałąm,jutro trzeba się za pakowanie brać.Na takie krótkie wyjazdy to nie lubię się pakować, bo nie wiadomo co zabrać  czego za mało,czego za duzo.I tak zawsze coś jest czego zapomnę albo w ogóle uzywać nie będziemy.Jedziemy na prawie tydzień.Mała objazdówka rodzinna.Lapka nie biorę bo i tak nie będę miałą na niego czasu.

A z innej "mańki" to pisałąm niedawno ,że być może kroi mi się w PL godziwa robota i kto wie,czy to nie będzie szybciej niż myslałam bo potencjalny pracodawca dzwonił dziś i pytał czy nadal jestem zainteresowana:)Jestem,ale za odpowiednią kasę ,z której nie zamierzam "zejść " ani o złotówkę.Wąż w kieszeni zaczyna się wić, bo czas gonić a znaleźć kogoś zaufanego ciężko,he he .Ja mam czas i pracę,ja poczekam:)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Też mi się wydaje, że oni tu bardziej panują nad tymi wiertłami niż nasi rodzimi dentyści-sadyści :)

Jestem tak znieczulony że właśnie do krwi ugryzłem się w wargę, jedząc kolację. Nic nie boli

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Dzieki, potanczylabym, ale kij od szczotki to nie jest partner doskonaly...:(

Hawano, wiesz, ja wolę sama tańczyć salsę. Przez lata "nieurodzaju" tak się przyzwyczaiłam, że chcę prowadzić i do szału doprowadzają mnie partnerzy, którzy mówią, jaką figurę mamy za chwilę wykonać, wrrr, na samą myśl moja gorąca krew się gotuje ;)

Nie uczyłam się tańczyć w szkole i tak salsuję, jak mi w duszy gra, a gra że hej :D.

 

Zmienniczka już w domu?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawana Ty Skarbie nie żałuj, bo na dobitkę moja szefin przywlekła ciasteczka które sama upiekła, niebo w gębie. 

Już jej zapowiedziałam, żadnych ciasteczek, bo mnie synek przez cały urlop z siłki nie wypuści:szydera:, a takie dobre te ciasteczka :smutek:

received_1848887435209288.jpeg

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...