Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minut temu, BabaJagusia napisał:

@fioletowa.mysz przytulam.Wietrzne dzień dobry-pi-wróć!,wieje jak w kieleckiejm.Teraz jem śniadanie,czytam,piszę .Na telefonie.Czemu znikają mi emotki jak rozpoczynam nowe zdanie?!Miłego dnia:cmok:

To chyba nie jest Ci źle na tym adresie jak jesz śniadanie :d masz czas czytać :d masz czas pisać :d Buziole :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

To jakieś oszukaństwo . Już moja prababcia w Wielkopolsce robiła takie pyszne ruchańce :haha: Moje są równie dobre :d

Ale nazywala je racuchy a ruchance sa fajniejsze:haha:

A siostra mojej babci mowila "nie lotej dziywcze , bo mi sie ciasto nie bydzie ruchac":haha:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry klepacze,,zapracowana Blondi wpadła, warsztat mam już w domu, więc pędzelek w ruchu, ale jak to w domu, zawsze jest co innego jeszcze do roboty, np, żarcie i kuchnia, ale to szybko u mnie idzie, Mam dużo szczęscia, moje sukienki dzisiaj przyszły:oklaski:pasują idealnie, jak na mnie szyte, muszę powiedziec ,że Orsay dobrze dobiera rozmiar, martwiłam się aby nie odsyłac i aby nie wymieniać, ale pass :oklaski: a tak to pogoda jak wszędzie, 

Ale od rana dostalam smutną wiadomosc , powera dostałam do dzialania,,musze szybciej jechac do Pl, ale dobrze ,że sytuacja się trochę unormowała, bo już mnie nerwówka brała, wiecie sami,że jak z dzieckiem jest coś nie tak ,to każda matka przeżywa ,,jak bym mogła to już dzisiaj bym pojechala,ale dobrze i cieszy mnie ogromnie ,że już jest dobrze,wrócił spokój,, Dla mnie najważniejsze jest zdrowie, cieszenie się chwilą,dobrze pożartować trochę i pośmiać się, cieszyć się nawet z malutkiej drobnej rzeczy, potrafić się cieszyć to też sztuka, A teraz dzien dalej się toczy i bawmy się najlepiej jak potrafimy,,trochę ponarzekać też trzeba,bo jak się ponarzeka to tak trochę lżej się robi i nie jest za monotonnie-buziaki dla Was, :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał845 coś Ci powiem,,ja byłam rok temu u dentysty w De, zalepił mi zęba ,ale ja bez bólu,ułamało mi się kawałek i trzeba było troszkę plomby,,ztobił mi w sekundę i powiedział, że musze tego zęba zrobić w Pl,bo ta plomba jest tylko tymczasowa,,czy Wiesz ,że ja ją mam do dzisiaj? w pl zobaczyli ze jest dobrze zrobione i nie ruszają,,także i Twoja plomba może być dobra,,widze ,że wszyscy mają stawkę 50 euro,,też tyle płaciłam,,w pl też tyle płacę,,żadnej róznicy,,no to zdrówka i zero bólu Ci życzę:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...