Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Teresadd napisał:

Też tak macie że im bliżej powrotu do domu ze zlecenia,tym bardziej robicie się niecierpliwi.

Chyba nie zawsze tak było,ale tu tak jest.Może dlatego ,że chemii niet.Córka Pdp taka niesympatyczna,z synem też słuzbowo.Jeszcze te parę dni do piątku wytrzymam i bay.Nawet nikt się nie zapytał czy tu wrócę.Tak bezprzedmiotowo.No cóż bywa i tak .Oby do piątku.oby mnie tu żaden nerw nie wziął na koniec.:ostrzegam:

mam!

ja tak mam, po uplywie 2 miesiecy, a juz pod koniec 3 miesiaca ,to po prostu nerwy mam na wierzchu:smutek:

U mnie odwrotnie, bo rodzina jest super .Natomiast pdp jest oschla, niesympatyczna, wciaz poucza,,,zawsze wie lepiej,,co nawet jej corki zarzucaja.

Na dluzsza mete meczace to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, foczka63 napisał:

Jak wychodziłam na busa to przy drodze były ślady dzikusów z nocy.Wracam,wysiadłam a tu ziemia zryta na świeżo ,prawei że parująca i smród okropny.Trzeba mnie było widzieć jakim kłus galopkiem przez wertepy zapierdzielałam,ha ha ha .Już szarawo było bo przed 16ą.Masakra z tymi dzikami.A żeby było jeszcze weselej to na rezerwacie w Łazach pokazały się wilki...Pytał mnie znajomy w busie czy nam pod chałupę nie podchodzą ,komus na wsi cielaka zagryzły.Noż kuźwa,jakby to były jakie Bieszczady to jeszcze ,ale tu???Jeszcze mi Yogisia zjedzą:(

Poza tym przenikliwe wietrzysko,ale nic nie pada.Jutro już nigdzie nie planuję się włóczyć.

Afera z KNF ma jeden plus-euro poszło w górę. Po 4,30 dziś wymieniałam w kantorze.Takie stawki bardzo dawno na mieście nie było.

 

Właśnie luknęłam na notowania i faktycznie euro pięknie wygląda :oklaski: Po kolacji zaloguje się w moim banku i sprawdzę ile proponują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sayonara 52 napisał:

@INEZa do du#$5y z mila atmosfera, jak czlowiek glodny i musi sobie kupowac.

Co niema jest ta twoja kolezanka?

Rozjasnij jej nieco w glowie

Próbuje .Agencja nie reaguje zostawiła ją jaka zwykle samą  z problemem i opiekunko radź sobie sama .Poradziłam jej  rozmówić się z rodziną a jak nie poskutkuje to szukać "pomocy"u naszego koordynatora tu na miejscu .Tylko czy tak powinno być ? cholera mnie bierze tym bardziej ,że ona tam pralki nie ma i internetu też nie ma .Jedyne chyba oprócz tej "cudownej atmosfery " na ,którą też poradziłam jej nie dać się nabierać to ma dach nad głową i tyle  ech szkoda gadać :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

@INEZ Wytłumacz mnie tak jak" krowie na rowie" jak może być miła,serdeczna atmosfera przy burczącym brzuchu ?! 

Dziewczyna pewnie zadowolona, że jej nie biją O.o Ni kupy ni dopy się to nie trzyma .))))

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, violka napisał:

Za tydzień będę mogła  podziwiać Weihnachtsmarkt :d Cieszę się bardzo , bardzo , ale stracha mam wielkiego , że znowu dam się ponieść nastrojowi i popłynę z kasą :haha: Już lekko przesadziłam na sklepowym szaleństwie :haha:Ale jak tu się powstrzymać przy tych wszystkich cudnościach , do tego piękna świąteczna muzyka w tle i rozum diabli wzięli :szydera:1447403872_WhatsAppImage2018-11-18at18_48_13.thumb.jpeg.314c9885edc5b878bf4e5c46199dff28.jpeg

Wioluś ja "stary wróbel" , co roku daję się nabrać na ten tani chłyt maketingowy ...ja mam za miętkie serce , jakaś szufladka mnie się otwiera pt. Świętujemy ,wąż w kieszeni zdycha ...i coraz bliżej święta i dżingiel bel, dżingiel bel oder przybieżelim do marketu ...:smutek: :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...