Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis mialam dobrego kompana do biegow , siostra Teresy przyjechala na kilka dni za nia), jednym tempem bieglysmy , choc jest przed-60 tka , ale nic dziwnego ona jest pielegniarka w szpitalu i jeszcze w pogotowiu pracuje , to kondyche musi miec.

Kopnijta mnie w doope...musze nalozyc farbe , ale najpierw kawa i fajka .

Zaraz pojde ugotuje 1 jajko dziadkowi :dw koncu niedziela , niech sie cieszy , a jajeczka swiezutkie, kupione wczoraj u gospodarza ))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tee...Słoneczko @LACH....trzy zdanka na krzyż napiszesz a wklejanki na dwie strony ....prawie . Weź się w garść i napisz trochę więcej ...dla przyzwoitości ...a niee...wklejanki ...króciutki wpis ...:hura:...i jeszcze ze dwa emotikonki a palce wycierają się od przesuwania ...bo...a może dziś napisał o jedno słówko więcej ?!.......Iććććććć ...ze ...iććć...zee :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze urodziny sąsiadki:)

Jak pisałam wcześniej obiad o 11ej zjadłysmy bo niby miało być full wypas na imprezie....Mówiłam co prawda do Kulki ,że lepiej sie najedzmy bo jak będzie cola i paluszki ....to się  śmiała.No nic ,poczłapałyśmy na 14.30.Namiotów narozstawainych ,stołów,napitków ,ale papu ni ma:(Ludzi się zeszło cała ulica i rodzina i jeszcze trochę,wszyscy się kręca juz ponad godzine ,soczki i sekta sączą a jedzenia jak nie ma tak nie ma.Kulka już powaznie zaniepokojnona łypie na mnie,brwi ze zdziwienia unosi -  normalnie głodna,he he Ja zresztą tak samo.I oto jest!Na tacach córki dumnie roznoszą papu.....Wiecie jak wygląda słoiczek mały przecieru pomidorowego?No.Więc jedzonko było serwowane w takich kokilkach wielkości 1/3 pudliszkowego słoiczka....Np.1 krewetka ,2 ziarenka kukurydzy,piórko papryki albo kawalątek ogórka zawinięty w przezroczysty plasterek szyneczki......Jak się ferajna rzuciła na te cuda wianki to po 15 minutach został tylko sos zielony....Kulka walnęła jeszcze kielich sekta i zarządziła odwrót:):)W domu jak juz się ogarnęłysmy ,mówi do mnie-wiesz co?zrób mi kromkę chleba  bo do kolacji daleko:):):)I taka to była impreza na wypasie,ha ha ha .A móiłam ,zjedzmy po 2 talerki zupy ,to nie:):):)

w lipcu kolejna uliczna imprezka-terenia będzie zaliczać:)Złote gody sąsiadów:)Może lepiej karmią ,ha ha ha

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy już oczka przetarli, a ja dalej przed prysznicem i przy mnie dopiera druga kawka... :haha: Koty bezskutecznie już drugi dzień próbują mnie obudzić o swojej porze (5,00), a mi się popsuł mój zegar biologiczny... Wstaję dobrze po 6-tej jakaś skołowana O.o Chyba mam dość spania ciągle w innym łóżku ... Jeszcze nie mam planów na dzisiaj, więc niech mi dzień pokaże co ma dla mnie w pakiecie... :haha:Wam wszystkim oczywiście miłego dnia i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie milutko,kawkę dopijam,jakaś głowa ciężka,wstałam o 7,20 jak zawsze,na obiadek szparagi trzeba korzystać bo niedługo się kończą a ja lubię,a to tort z cywilnego u koleżanki,niestety tylko fotka,a taki mniam,wczoraj ślubowała zakochaj się po 50-tce można,można.Miłego dzionka

35463336_857190261139907_5820173323123818496_n.jpg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Malina 1 napisał:

Witajcie milutko,kawkę dopijam,jakaś głowa ciężka,wstałam o 7,20 jak zawsze,na obiadek szparagi trzeba korzystać bo niedługo się kończą a ja lubię,a to tort z cywilnego u koleżanki,niestety tylko fotka,a taki mniam,wczoraj ślubowała zakochaj się po 50-tce można,można.Miłego dzionka

35463336_857190261139907_5820173323123818496_n.jpg

Jasne że po 50 można a nawet trzeba.We dwójkę raźniej:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, jakas senna ta niedziela...

W nocy padalo i spalam jak kamien, dzisiaj sloneczko wyglada, a moja Alutka spi jeszcze. Wieczorne disco rozwala caly rytm dnia, ale juz nie psiocze, ciesze sie, ze niebawem bede wyjezdzac.

Milego  dnia:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, geronimo napisał:

Powiem Ci tak, jak czytam ogłoszenia kotleciaży/czytaj fotografów ślubnych/że ze ślubu oddają 2000fotek to mam ochotę cyfrę do śmietnika walnąć.To są bezmózgi, klient przy pierwszej 100usypia.Walą bezmyślnie zdjęcia i z tego wybierają.

Za moich czasów na jednym filmie w USC robiłem trzy-cztery śluby a i na weselu starczyło 36 klatek w zupełności.

Analog zmusza człowieka do świadomej fotografii:) no i ten dreszczyk w ciemni, zapach odczynników,

andrealina jak zadziała chemia, ech wróciły wspomnienia pięknych czasów fotografów.

Disiaj to 95% fotoziutki:)

brzmi jak.....uzaleznienie narkomana ale rozumiem :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę krócej ...w częściach pisać , bo z telefonu mi elaboraty wcina ...Podczas porannej toalety jak zwykle pytałam dr.a , czy zęby mocno trzymają się jeszcze ?   ....Oj tak ....bardzo mocno !   .....Noo...i jak zwykle po konsumpcji ....ząbki wyjęte i ...." Barbara ...pomocy ....".    Ja ząbki do wyczyszczenia ...nałożenia warstwy kleju,...a one jeb....ne .....myk mi z rączki na podłogę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wy tu się radujecie a ja zalamke przechodzę ....chociaż mnie pocieszaja ...Nawet na mszy odprawianej w katedrze w Kolonii ....skupić się nie mogę za ....cholerę ....A tu o 11-tej wyjeb ....wyjeb...wielebny przychodzi ....

Spowiadac się będziesz ,żeś taka załamana????Ojojoj,się będzie działo,hi hi hi:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wy tu się radujecie a ja zalamke przechodzę ....chociaż mnie pocieszaja ...Nawet na mszy odprawianej w katedrze w Kolonii ....skupić się nie mogę za ....cholerę ....A tu o 11-tej wyjeb ....wyjeb...wielebny przychodzi ....

Amen potrafisz powiedzieć? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ....dwie części paszczeki z podłogi podniosłam !  . .Dr. próbował niczym puzzle do pysiola se wsadzać , ale Elka wydarła się na niego , że polknie i będzie problem ....Już zamówiła na jutro fachure do naprawy ....Mnie pociesza , że nic się nie stało , że to tylko mały problem ...że pękło w najcienszym miejscu ....ale i tak mi głupio ....Ojcu powiedziała , że te jego zęby , czy są , czy ich nie ma to nie ma różnicy , bo śpi z nimi i ma je " zgryzione " ...zgrzyta nimi w nocy ....Ta akurat to fakt , bo zgrzyta nimi niemiłosiernie nawet jak w fotelu przysnie ....A taki humor miałam z rana i poszszedl ....się teges 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Muszę krócej ...w częściach pisać , bo z telefonu mi elaboraty wcina ...Podczas porannej toalety jak zwykle pytałam dr.a , czy zęby mocno trzymają się jeszcze ?   ....Oj tak ....bardzo mocno !   .....Noo...i jak zwykle po konsumpcji ....ząbki wyjęte i ...." Barbara ...pomocy ....".    Ja ząbki do wyczyszczenia ...nałożenia warstwy kleju,...a one jeb....ne .....myk mi z rączki na podłogę !

O matulu:(I co?Kaput?:(Aaaaaa,doczytałąm,kaputły

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I ....dwie części paszczeki z podłogi podniosłam !  . .Dr. próbował niczym puzzle do pysiola se wsadzać , ale Elka wydarła się na niego , że polknie i będzie problem ....Już zamówiła na jutro fachure do naprawy ....Mnie pociesza , że nic się nie stało , że to tylko mały problem ...że pękło w najcienszym miejscu ....ale i tak mi głupio ....Ojcu powiedziała , że te jego zęby , czy są , czy ich nie ma to nie ma różnicy , bo śpi z nimi i ma je " zgryzione " ...zgrzyta nimi w nocy ....Ta akurat to fakt , bo zgrzyta nimi niemiłosiernie nawet jak w fotelu przysnie ....A taki humor miałam z rana i poszszedl ....się teges 

Dobrze ,że to państwowe zgrzytają bo jak włąsne tzn.owsiki ma:(hi hihi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...