Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Na tak oddalone to ja  nie zaglądam nawet przy wiośnie :haha:

Dla samego targu może by mi się nie chciało.Ale chciałam przy okazji zobaczyć kawałek francuskiej prowincji.Tak czy siak nie jadę.Mój strach przed zimnem wygrał :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Dla samego targu może by mi się nie chciało.Ale chciałam przy okazji zobaczyć kawałek francuskiej prowincji.Tak czy siak nie jadę.Mój strach przed zimnem wygrał :haha:

Byłam we Francji, siedziałam w lesie (dom letniskowy na wsi), do sklepu 12 km i jak już tam jechałam (autobusem) to nigdy nie wiedziałam czy wrócę ... Nic tam się nie rozumie choć ogólnie to łaaaadnie jest, ale wolę niemiecką urodę i święty spokój :szydera: 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

I się narobiło przez ostatnie dni w bańkę bankową pierdykło a ja jestem szczęśliwa, że przed wyjazdem na sztele zlikwidowałam lokatę w Idea Bank. Kusili bardzo było 4% na 2 miesiące.

A teraz jak za komuny kolejki ale do banków: Zaś trzeba bedzie pod materac albo do skarpety wkładać:

4a538867e29572ae96a60c230c659972_L.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Oj tam, oj tam. Po odbiór pieniędzy trzeba się będzie zgłosić osobiście na Kanarach. :szydera:

Ta wizja kasiory Cię jednak zaślepiła ,Kanary to nie jest dobry pomysł ( ta europejska jurysdykcja :d) , Kajmany to jak najbardziej ...a ja Ci jeszcze podpowiadam :mur: :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Ta wizja kasiory Cię jednak zaślepiła ,Kanary to nie jest dobry pomysł ( ta europejska jurysdykcja :d) , Kajmany to jak najbardziej ...a ja Ci jeszcze podpowiadam :mur: :szydera:

No i po kiego ?...Na Kanarach by  dorwano ją szybciej niż jej się wydaje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Awatar adekwatny ...raczej :szydera:

Noo ,pomyłeczka maluśka ... chyba te mirra z " kościoła" mnie z lekka otumaniła...no Muminka na mszę pogoniłam ...musi być jednak to kadzidło ,bo ona chrapie w tej " pierwszej ławce" aż miło :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Noo ,pomyłeczka maluśka ... chyba te mirra z " kościoła" mnie z lekka otumaniła...no Muminka na mszę pogoniłam ...musi być jednak to kadzidło ,bo ona chrapie w tej " pierwszej ławce" aż miło :szydera:

Marychy ktoś do kadzielnicy dosypał ....nie ma bata ! :szydera:...I jak w skeczu Neonówka : hosanna wysoko śpiewana była ...bilety na następną mszę wyprzedane :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski, czytam co dziś na tapecie,a tu poważne sprawy :lokata kapitału..czyli jak zawsze ,najmniej zawodna jest skarpeta ;). Podobno "prezes" od dawna lokuje w ten sposób i jego sposób jak widać nie zawiódł,no chyba że splajtują wszystkie fabryki skarpet , pozostaną nam rajstopy..:haha:

Dziś dzień bez gotowania, rodzina obiad w restauracji funduje,dziadek tak boi się korzystania z publicznych toalet,że 45 minut zajęło mu wyprodukowanie z siebie tego co zjadł wczoraj. Siedzi już wyrychtowany i czeka.O.o Miłego dnia wszystkim.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beatrix+ napisał:

Wstałam i ja!

 

Choć z opóźnieniem tu zawitałam. 

Mroźno,  Ale słonecznie. 

Kawyy? 

Nie,  jam na herbatkach ziołowych. 

 

Grześ ma kolejny dzień bez papierosa, huraaa!

Spokojnej niedzieli życzę!

Tiaaa...od ostatniego zajarania razu  ( sprzed 5 minut ) ...nie zapalił ani razu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dodzisława napisał:

@Grzegorz B W kwestii formalnej, czy bigos jest na winie? Bo jak nie, to ja poproszę samą wódeczkę :szydera:. Murzynów tez nie chcę, będę miała w bród za tydzień :d. Do pooglądania :d 

Bigos robię zawsze na winie. Biała kapusta i kiszona, grzyby, kilka rodzajów mięsa, śliwki suszone. Około 3, 4 dni roboty. Ale warto czekać. Bo to najlepszy bigos w Układzie Warszawskim

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...