Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Baśka powtarzająca się czytalam co pisalaś wcześniej , i ja to bym mieszkała u siebie, migusiem by robili ,tv ?w doopie z Tv, mam internet i mi to wystarczy, ja nie takie remonty przechodzilam i w miskach się mylam, ale mieszkalam u siebie, dla mnie liczy się dach i łóżko i woda, a reszta? idzie wykombinować. jedzenie w elektrycznych kombiwarach, nie mialam kuchni a gotowalam jak w restauracji,,ale to wszystko zależy od  samego siebie,,ja jestem taka universal, salony i namioty,wszędzie mi dobrze ,aby byl dach,:cmok: 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc dziewczynki i człopczyki,:spioch:,a gdzie nasz  @Adolf tak mi się teraz przypomnial po nocach,,:szydera: chyba ten rozwydrzony pyszczek,,a  @LACH niech nie myśli ,że zapomnialam, czekam na Ciebie, @maras1 jest fajny  taki ,,,kochliwy,  @geronimo przyjacielski i miły, @Grzegorz B bardzo rozsądny,poważny? chyba nie,fajny kolega? chyba tak,,  @Knorr mąż gdzieś znikł,schowal się ,a ja czekam jak zawsze kiedy na forum wpadnie,  @ORIM pokaże się jak wpadnie do roboty i pogoni jedną z roboty,,:tak2: @kris lubię Cię,  w życiu nie było tylu fajnych facetów na forum ,,a może o kimś zapomnialam i jest więcej facetów? dawac do nas, ale Wam zrobiłam pobudkę w nocy,,:sorry: Wszyscy faceci jesteście super ,absolute szpice w porównaniu z babami,,pa buzka dobranoc:cmok::love:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

Dobranoc dziewczynki i człopczyki,:spioch:,a gdzie nasz  @Adolf tak mi się teraz przypomnial po nocach,,:szydera: chyba ten rozwydrzony pyszczek,,a  @LACH niech nie myśli ,że zapomnialam, czekam na Ciebie, @maras1 jest fajny  taki ,,,kochliwy,  @geronimo przyjacielski i miły, @Grzegorz B bardzo rozsądny,poważny? chyba nie,fajny kolega? chyba tak,,  @Knorr mąż gdzieś znikł,schowal się ,a ja czekam jak zawsze kiedy na forum wpadnie,  @ORIM pokaże się jak wpadnie do roboty i pogoni jedną z roboty,,:tak2: @kris lubię Cię,  w życiu nie było tylu fajnych facetów na forum ,,a może o kimś zapomnialam i jest więcej facetów? dawac do nas, ale Wam zrobiłam pobudkę w nocy,,:sorry: Wszyscy faceci jesteście super ,absolute szpice w porównaniu z babami,,pa buzka dobranoc:cmok::love:

O jak miło to nie był łatwy dzień, dzidzia się o to postarał leżę i młodego Waglewskiego słucham... jutro kolejny dzień nierównej walki. Spokojnej nocki wszystkim

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Blondi napisał:

Dobranoc dziewczynki i człopczyki,:spioch:,a gdzie nasz  @Adolf tak mi się teraz przypomnial po nocach,,:szydera: chyba ten rozwydrzony pyszczek,,a  @LACH niech nie myśli ,że zapomnialam, czekam na Ciebie, @maras1 jest fajny  taki ,,,kochliwy,  @geronimo przyjacielski i miły, @Grzegorz B bardzo rozsądny,poważny? chyba nie,fajny kolega? chyba tak,,  @Knorr mąż gdzieś znikł,schowal się ,a ja czekam jak zawsze kiedy na forum wpadnie,  @ORIM pokaże się jak wpadnie do roboty i pogoni jedną z roboty,,:tak2: @kris lubię Cię,  w życiu nie było tylu fajnych facetów na forum ,,a może o kimś zapomnialam i jest więcej facetów? dawac do nas, ale Wam zrobiłam pobudkę w nocy,,:sorry: Wszyscy faceci jesteście super ,absolute szpice w porównaniu z babami,,pa buzka dobranoc:cmok::love:

Zaczynasz opróżniać?:haha:

memy - 45cf7ccbc302505b5ef5b84a6d3eea4b8487.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beata Cudna kicia!:777_revolving_hearts:

Co ty, a gdzie ma sie wylegiwac?

Na podlodze?!

Kotelkowi zabraniasz?!

kotelelk ma swoje miejsce a jezeli juz ma siersciuch mnie sie o meble wycierac to klade im takie koce odpadowe ....a serio....one obie i ta w skarpetach czyli pela i szylkreta maja na mnie wyjeba..e owszem lasza sie ale generalnie to starszy syn jest dka nich autorytetem...a czy da sie kota wychowac???

toz to lazi po swojemu i robi po swojemu 

sliczna niunia co??

to kot kotry nie wie ze jest kotem...jest uczlowieczonym psem....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze  nie tylko mnie z rana z lozka wymiotlo

witam sobotnio z obitym tylkiem chrupiacycm kolanem i chyba zbitym lewym barkiem

wyrwalam sie na rower wczoraj jednak...krotkim sprintem spandau.....sciezka rowerowa zawalona lisciami masakrycznie.....ale cudnie...no i se tak smigam....swiatla widze to przyspieszam i...dooooopa....nie zdazywszy przychamowuje lekko zeby nie wywalic sie i...sie wywalilam...na lewa strone....mnie tylkiem zarzucilo i jeeeeeeb...jak stara....qwa zwloklam sie chodnika....PRZEPROWADZILAM rower na druga strone wsiadlam na niego i zdecydowanie wolnej wrocilam do siebie....mowiac krotko...spojrzalam z innej perspektywy na niemieckie chodniki i niemiecka rzeczywistosc...

a plyty chodnikowe z bliska wygladja podobnie

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajacych przepraszam ale az mnie porazilo...w poscie o wczorajej przygodzie z rowerem WALNELAM takieg byka ze  az mnie boli... przychamowuje..oczywiscie poprawnie przyhamowuje ma byc male litery jak dla mnie do zaakceptowania ale ten wyraz mnie przerazil...czy to juz ?? czy powinnam juz cos brac na demencje??

wiem ze z pewnoscia musze chlapnac kawe i to na wybudzenie

czyli 1108676773_ciechocinekkawawrestauracjinadworcuwciechocinkupomimozmianynazwynateatralnapersonelowilok-pturepodawaniakawykolejowejparzonaplujkapodawana78761800x60.jpg.650e6e2bafb647706264cd591d9e4fd6.jpgwspomnien czar

zapraszam

 

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

 

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata :tak:

Mam czas to trochę skrobnę odnośnie tematu "walki"

Jeszcze 2-3 dni temu to chętnie wpisałabym to moje zlecenie do "min "a na pewno bym go "nie polecała" nikomu .Teraz mogę spokojnie napisać ,że sytuacja jest "w pełni "opanowana :)"Chwalę dzień przed zachodem słońca "???:oops:

Dziadki (dziadek i babcia) nabrali do mnie zaufania .Nawet już nie próbują pokazywać "kto tu jest panem"bo to nie ładnie jest tak postępować w stosunku do kogoś kto jest od nas w pewnym sensie "uzależnionym "Więc ta para niemieckich "rówieśników" chyba "poznała się na mnie ",że ciężko jest ze mną wygrać i zaczęła mnie traktować po "partnersku"Piwo mi nawet dziadek zaproponował w któryś dzień do kolacji :hura: .Nie wiem czy "wypada "to napisać ale "Ugasiłam pożar ":haha:i może nawet "złamie serca" kolejnych podopiecznych :oops::love: no bo "Czy te oczy mogą kłamać"????;)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...