Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Statystyczny polski mężczyzna boi się dentysty jak diabeł wody swięconej, nie zamyka klapy od sedesu i pali w kiblu. Tylko mój syn jest wyjątkiem, bo klapę zamyka zawsze, a zęby ma zdrowe, oraz nie pali. No chyba , że marychę :d :d  Z mlekiem matki to wyssał :d .To znaczy to zamykanie klapy :d 

Ja to się statystykami raczej nie podpieram bo statystycznie rzecz ujmując, jak idę na spacer z moim suczydłem, to na dwa idące ssaki przypada pół ogona . Nie palę nigdy w kiblu, chyba że głupa. Natomiast tu w Niemczech widziałem już tak obciachowe zachowania, że przysłowiowy Janusz w skarpetkach i japonkach to światowiec

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława nischt zu tragisch,:tak2: nie ma co wracać ,,do smutków:szydera:,ja się super bawię,,na etapie mam szlifierki i kurz, dzien leci bardzo pracowicie i nie mam czasu nawet na rozmyślania, zadowolona jestem ze swojego dzieła jakie tworzę,,a zadowolenie to cudowne uczucie, ktore mam w sobie:cmok: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

@1bozka Poczekaj, poczekaj, wskoczy Ci 50 na licznik, to juz tak chętnie nie będą Ci tankować :d 

Ostatnio przyjechałam na Shella .Tam pracownicy w czerwonych koszulkach biegają.I haha wyszedł pan w czerwonej bluzie i ja mu...haha do pełna proszę i poszłam do kasy.On zatankował wsiadł w samochód i odjechał.Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że to nie był pracownik.tylko ..haha klient

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@Grzegorz B Ty to jesteś poza konkurencją, bo suczydło Twe, to przepięknej urody jest, oraz młodosci, więc się nie mądruj :d . Oczywiscie zgadzam się z Tobą, że Janusze są wszędzie. Podobnie jak Grazyny.

No widzisz musiał chłop Co przegadac:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

@Grzegorz B Ty to jesteś poza konkurencją, bo suczydło Twe, to przepięknej urody jest, oraz młodosci, więc się nie mądruj :d . Oczywiscie zgadzam się z Tobą, że Janusze są wszędzie. Podobnie jak Grazyny.

Genau

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Dodzisława napisał:

@Blondi . Nie dbają o siebie ani trochę te chłopy, ale za to chcieliby księzniczki 20+ :d 

Tiaaa,  wzdychają,  oglądają się,  a w spodniach zwinięta glista na ryby..Parkinson , że sika po ścianach,  ale za młódkami mlaska przewalając sztuczną szczękę ozorem. xd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@Blondi I tak trzymaj. Samozadowolenie to rzecz najlepsza na świecie. Ja szlifierkę wezmę w ręke juz za kilka dni :d 

No co a ja mam traktor.. i się nie chwalę.....haha tzn traktorek do koszenia i haha piffko ..nogi na kierownicę..nowy strój i fruu ...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 1bozka napisał:

No tak i jeszcze zdeklarowany  na forum ta wiernością.Haha a poza forum..haha tego nie wie nikt..tylko Heinz i Roman:szydera:

A co to był za film, polska komedia, gdzie Szyc wyrywał laski na niby upośledzobego brata?? O mój losie, demencja mnie dopada

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dodzisława napisał:

Przy pierwszym kontakcie, zdecydowanie wygląd moja Basiu

No zobacz,ja ani ładna ani inteligentna szczegolnie nie jestem. Ale jak mnie Sylvia zobaczyła przed domem, to myślałam że mnie udusi.

A Zina moja Kochana narobiła mi tyle siniaków na nogach ze szok.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

No zobacz,ja ani ładna ani inteligentna szczegolnie nie jestem. Ale jak mnie Sylvia zobaczyła przed domem, to myślałam że mnie udusi.

A Zina moja Kochana narobiła mi tyle siniaków na nogach ze szok.

Mówiłam że modelka jesteś to nie wierzysz:cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Dodzisława napisał:

O czym Ty kobieto mówisz? :d :d :d . Jakie łagodniej? Rozejrzyj się, ale w Polsce, nie w De, jak wyglądają panowie około 50 i więcej. Niechlujni, z wielkimi brzuchami, z patykowatymi odnózami :d , z łysinami, z brakami w uzębieniu, o kolorze tego ostatniego nie wspomnę, no weź...........

Dodzisławo  @BabaJagusia mówi jak wie... xd Jej man jest wart grzechu i to chyba jest zbyt mało powiedziane :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...