Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Joy napisał:

No jak choinka to na szczęście nie.Ale podoba mi się styl ,który niestety jest już nie dla mnie.A poważne ciuchy mnie przytłaczają :( .Na szczęście ktoś wymyślił dżinsy i chwała mu za to:szydera:

Niech żyje Levi Strauss, notabene niemiecki emigrant :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy i tutaj jest problem:tak2:,jest nieraz full ciuchów a nie ma gdzie i kiedy ubrać,,zgadza się ,, coś wiem na ten temat, sama potrafiłam przelatać w lato w leginsach do kolana,tunika, nawet nie myślałam o sukienkach,,a teraz? sukienki leca pierwsze,daj boże ,że mam gdzie je teraz ubierać,,ale to samo moja siostra, mówi, po co mi to jak nie będe miała gdzie w tym wyjsc, na sportowo najlepiej,,

@Joy chyba ,że na salony jako towarzyszka trafisz, jako ozdoba PDP, to wtedy poszalejesz,,:oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka daleko nie odbiegają moje niektóre spodnie z Lee,, szaleństwo mnie ogarnęło na zakupy z Lee,bo fajne rzeczy były,jedne noszę, a inne z metkami w domu leżą, bo czarne,aż wstyd się przyznać jaka byłam durnowata z tymi zakupami,,dobrze ,że się czlowiek potrafi opamiętać,,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Blondi napisał:

Ja np, nie kupię brązowych spodni ani w zieleni butelkowej ,,ani w kolorze musztardy gdzie widze teraz full tego koloru,,,bo mi się nie podoba,nie lubię szarosci i być ubrana od gory do dołu szaro czy czarno,mam dużo czarnych rzeczy ale dobieram do nich pastele,,kocham jasne buty, buty z postarzałym srebrem i zlotem,  każdy dobiera pod siebie,ale nie wyskoczę na ulicę jak fircyk z konopi, czy jak stara pierniczka, dziidzia piernik mi sie kojaży z taką pudernicą, wymalowaną na maxa, ubraną jak dzidzia, pierdoletków pełno na paluchach i szyji, we wlosach jeszcze kokardy, buty też cudaki ,tak widzę ja dzidzię piernik i mi  daleko do takiego wizerunku,,:hura:

Maryla się  tak ubiera  i ma to gdzieś..

Rodowicz Maryla. 

;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy  nie zwracałam  na takie drobiazgi  uwagi..

Najważniejsze,  żeby  samemu  się  dobrze  czuć. 

I tyle. 

Mam czerwone  półbuty  z czarnym  sercem. 

I mam to gdzieś,  że  się  każdy  gapi. 

Oni zwyczajowo  mi zazdroszczą  odwagi  i już!

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@beatrix+ bo tak powinno być,,mieć to gdzieś,,ja dużo ,,bardzo dużo rzeczy mam gdzieś, a co kto powie ,albo jak kogoś zgorszę,,nie wiem czym, ubiorem,,to kit z nim,,niech ten ktoś się męczy i przeżywa,,bo ja nie:oklaski:

Blondasku i chwała Ci za to :) Dzięki temu świat nie jest szaroburo nudny.Też taka byłam.Zawsze w opozycji do ulicy :haha:Ale przyszedł czas na "spoważnienie".Koniec,kropka.Gęba musi pasować do reszty :) (ale to tylko moje zdanie).Już mi awangarda nie pasuje ,teraz bardziej sportowa elegancja a częściej sportowy misz masz na moim grzbiecie gości :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Blondasku i chwała Ci za to :) Dzięki temu świat nie jest szaroburo nudny.Też taka byłam.Zawsze w opozycji do ulicy :haha:Ale przyszedł czas na "spoważnienie".Koniec,kropka.Gęba musi pasować do reszty :) (ale to tylko moje zdanie).Już mi awangarda nie pasuje ,teraz bardziej sportowa elegancja a częściej sportowy misz masz na moim grzbiecie gości :szydera:

Nie wspominaj o sportowej elegancji, bo @violka dowali ci stylem ulicznym po oczach...:haha:Ona nie rozróżnia pojęć, mimo długotrwałego tłumaczenia...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A ja mam wylane na markę...:szydera: Mają pięknie opinać doopsko i tyle....acha...i jeszcze stretch posiadać na babzol....:szydera:

Wylane na markę to ja mam jak kupuję tanio:szydera: Ale jak mam zapłacić normalną kasę to jednak LS najlepiej mi leżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...