Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

ale krzepe musisz miec mimo wszystko...a dystans przedni ..dla ciebie dawka powietrza a i dla niego rowniez....no i czas mija na innych niz zazwyczaj czynnosciach

medal!

No tak. Lubię chodzić, zostało mi to z czasów gdy dużo chodziłem po górach . I jest to mój pomysł i sposób na poznanie powiatu Günzburg. Fajne jest też to, że wiosną i latem było naprawdę pięknie, my codziennie robiliśmy kilkanaście km, nawet w największe upały A Elka pomagała mi w tym w ten sposób, że opowiadała, gdzie jest fajny pałac czy klasztor, wart obejrzenia, a nawet zawoziła nas na miejsce, i wracaliśmy np 20 km tak zobaczyłem Muzeum Fuggera, najbogatszego człowieka wszechczasów, czy klasztor w Wattenhausen

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Nie wiem ,czy to dobre powitanie.Nie dość że ciemno,to jeszcze deszcz leje.Po co to wstawać o tej porze.No ,ale niektóre babcie mają w doopach zegarki.A poleżakowałoby się jeszcze w wyrku.

Miłego dnia życzę wam kochani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Afryka napisał:

Witam przedwieczornie :d

Byłam dzisiaj ( znowu ) w centrum handlowym i 50 ojro poszło weg :d.Tak chciałam się wyrwać z tej zaściankowej ,niemieckiej prowincji ,przez duże P , miasta pragnęłam jak kania dżdżu ...a teraz to nie wiem czy z torbami nie pójdę ,w każdym bądź razie z pewnością pojadę i chyba będzie torbę szmaciankę zakupić .:szydera:

Aaa i zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o przepis, na wypróbowane pierniczki,ale takie max po tygodniu do spożycia i może jakieś insze ciasteczka , oczywiście w stosownym topiku, najlepiej w książce kucharskiej .

Dobra strona mojego turnusu to to ,że kasy nie wydam.Nie ma gdzie.Ostatnio tylko w Edece byłam,to trochę słodyczy kupiłam.Tu nie ma opcji ,żeby z kimś pojechać.Chyba już takie wioski będę omijać szerokim łukiem.Nie ma co narzekać.W następny piątek do domu wracam.I bardzo dobrze.Trafię do innej cywilizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Grzegorz B napisał:

No tak. Lubię chodzić, zostało mi to z czasów gdy dużo chodziłem po górach . I jest to mój pomysł i sposób na poznanie powiatu Günzburg. Fajne jest też to, że wiosną i latem było naprawdę pięknie, my codziennie robiliśmy kilkanaście km, nawet w największe upały A Elka pomagała mi w tym w ten sposób, że opowiadała, gdzie jest fajny pałac czy klasztor, wart obejrzenia, a nawet zawoziła nas na miejsce, i wracaliśmy np 20 km tak zobaczyłem Muzeum Fuggera, najbogatszego człowieka wszechczasów, czy klasztor w Wattenhausen

:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczne dzień dobry dla Państwa  :cmok:

Wczoraj obejrzałam w tv koncert, który odbył się na Narodowym. Tak się wzruszylam, że postanowiłam iść na pochód, dziś o 15.00....namawialam wnuczkę żebyśmy razem poszły i ostrzegłam, że może być zadyma....może co nie znaczy, że będzie....bo myślę, że w tym dniu wszyscy staną ponad podziałami....jednak córka postawiła veto....:d

Miłego dnia kochani  :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klepaczy,,Dzień Dobry w piękną niedzielę,,:hura:   pada i niech sobie pada,cos wyszukam w domu do roboty ,,laptop,,bo mam duże braki w klepaniu,a gdzie to ja nie byłam,,Blondi kopciuszek trafiła na salony,,wśród bogaczy, bal ,bal, wszyscy prawie w długich sukniach balowych a kopciuszek w sukieneczce pięknej za 5 euro,hahha ale i tak powaliłam te niemki, oglądały mnie od gory do dolu,,byłam inna to przyznaję,,ale slodka :hura: poznałam elitę,Burmistrzów i Prezydentów Oberfranken,bardzo mili ludzie i normalni,nie to ,że jestem kimś i ą ę.:tak2: Wytańczyłam się po kokardę,gleby nie zaliczylam:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...