Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam przepisy z tej strony,

https://wienerin.at/weihnachtskekse-die-24-besten-keksrezepte

A szczegolnie smaczne sa PRAWDZIWE ,,wanillekiperl,, Linzeraugen. Husarenkipferl.Linzerkipferl (pycha!!)i wszelkiego rodzaju ,,kugeln,, ,ktore robi sie szybko i wspaniale smakuja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka była dzisiaj na proszonej kawie i wróciła w kurtce. Nie swojej. :haha:Chyba się tym przejęła bo przed chwilą mi przyniosła do pokoju moją kurtkę ze słowami "Lepiej trzymaj ją u siebie". :szydera:

No i ma rację bo " strzeżonego Pan Bóg strzeże"

Chyba jej się podoba Twoja kurtka więc profilaktycznie każe Ci jej pilnowaćxd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, sayonara 52 napisał:

Polecam przepisy z tej strony,

https://wienerin.at/weihnachtskekse-die-24-besten-keksrezepte

A szczegolnie smaczne sa PRAWDZIWE ,,wanillekiperl,, Linzeraugen. Husarenkipferl.Linzerkipferl (pycha!!)i wszelkiego rodzaju ,,kugeln,, ,ktore robi sie szybko i wspaniale smakuja.

 

Te kugeln  wyglądają fajnie , ale musiałabym poprosić @maras1 o trochę Whisky . :d Co ja zrobię z całą flaszką ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam na mężowskie łono...

Piesy mi piegi zlizały,  a Szkodnik do rosołu zagonił. 

Nie,  nie  do rozbierania do rosołu,  jeno do gotowania  takiegoż.

Po drodze nawiedzilam siostrę w Krakowie,  i wyłudziłam maliny na nalewkę. 

A jutro chata wolna,  Panciu  do roboty gna,   do nalewek zaś Betina.  ;)

Uuu! 

Będzie  się  działo,  i mocy  będzie  mało!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Byłam już u siebie . Awantury nie było , bo nie było kogo opitolić . Po wczorajszej , telefonicznej robota trochę ruszyła , ale na moje oko to nie wcześniej niż na koniec przyszłego tygodnia będzie ende . I znów torba podróżna - naramienna zarzucona i wylądowałam u siostry . Jutro ma po mnie przyjechać druga z sióstr i pojadę na jakieś dwa dni do Bełchatowa . Trochę późno , bo kolega z Kleszczowa ( @Grzegorz B) już na robotach :szydera:...Jak znam życie to w poniedziałek panowie remontowcy będą świętować ...bo nie uchodzi za pędzel chwytać >:(...Masz rację @awe59...włączam olewator , bo inaczej się nie da ....a co przy okazji pojeżdżę , poodwiedzam to moje i już . Jeszcze w żadnym z urlopów aż tak się nie szlajałam . Musi nadszedł czas ...

Jejuuuu. Teraz to piszesz???? Bym tydzień później do Szwabów pojechał z drugiej strony...jeszcze nie umieramy, jeszcze się spotkamy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, NNNdanuta napisał:

@geronimo  Jak tam było na spacerze ??? )))

Spacer prima, to już drugi jaki mu zorganizowałem.

Zupełnie inny człowiek się robi.

Dzisiaj mnie się zapytał kiedy jade do domu, wydawało mu się ze teraz 15 listopada, kiedy powiedziałem że to jeszcze miesiąc się będzie ze mną męczył to rozpromieniła się mu twarz. Pytał na jak długo jade ,

mówię że 5 stycznia chcę wrócić i będe go prześladował do końca lipca. Kurde normalnie widać na jego twarzy i w oczach radość.

Za dwa tygodnie planuję następny spacerek:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Spacer prima, to już drugi jaki mu zorganizowałem.

Zupełnie inny człowiek się robi.

Dzisiaj mnie się zapytał kiedy jade do domu, wydawało mu się ze teraz 15 listopada, kiedy powiedziałem że to jeszcze miesiąc się będzie ze mną męczył to rozpromieniła się mu twarz. Pytał na jak długo jade ,

mówię że 5 stycznia chcę wrócić i będe go prześladował do końca lipca. Kurde normalnie widać na jego twarzy i w oczach radość.

Za dwa tygodnie planuję następny spacerek:)

Powiedz , że zrobiłeś 15 km :d Niech sobie @Grzegorz B nie myśli , że jakiś rekord rolsztulowy pobił :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Polecam przepisy z tej strony,

https://wienerin.at/weihnachtskekse-die-24-besten-keksrezepte

A szczegolnie smaczne sa PRAWDZIWE ,,wanillekiperl,, Linzeraugen. Husarenkipferl.Linzerkipferl (pycha!!)i wszelkiego rodzaju ,,kugeln,, ,ktore robi sie szybko i wspaniale smakuja.

 

ja poluję na blaszki do wanillekiperl,, uwielbiam je..jakby ktoś gdzieś widział, to szybciutko namiary proszę..:telefon:

 

 

 

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, violka napisał:

Powiedz , że zrobiłeś 15 km :d Niech sobie @Grzegorz B nie myśli , że jakiś rekord rolsztulowy pobił :szydera:

Powiem tak: 15 km to ja z dzidzią nosem wciągałem latem, dzień w dzień A zdażały się dystanse powyżej 20 km

Screenshot_20181110-210538.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...