Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Już szukam dobrego stolarza.

Zamówię trumnę dla Ciebie. :trele:

I porcelanka pooooleciała....:szydera: Tylko pamiętaj żeby mi wygodnie było...mięciusio...podusia puchowa pod głową....no... komfort muszę mieć jak do nieba będę się udawać...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I porcelanka pooooleciała....:szydera: Tylko pamiętaj żeby mi wygodnie było...mięciusio...podusia puchowa pod głową....no... komfort muszę mieć jak do nieba będę się udawać...:haha:

Mhm...będziesz widziała niebo jak ta przysłowiowa ....lepiej nie dokończę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Hahaha. Bo to urocze

i to okreslnie do niej pasuje, oczywiscie nie uzywam tego zdrobnienia przy jej mezu a juz z pewnoscia nie i przy tych wykwalifikowanych pflegedinstach  (zla tylek sciska i wku...w lapie )ale w luznych rozmowach itd jak najbardziej

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja jestem Hefalumpem. :trele:

Osobowość 

Lumpek to hefalump o radosnym usposobieniu. Bardzo lubi się bawić z jego najlepszym przyjacielem Maleństwem. Jest też dość łatwo go przestraszyć.

Wygląd

Lumpek jest jasno fioletowym pluszowym hefalumpem. Ma wielkie uszy oraz małe czarne oczy. Posiada, także długą jasno fioletową trąbę. Na głowie ma parę fioletowych włosów (są one tak jak ogon ze sznurka).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lucyna.beata napisał:

PIATEK PIATEK PIATEK!!!!

kawa wypita a teraz zwlekam sie i...chyba jednak jeszcze poszlajam sie w pizamce....zrobie to i owo odczekam na pflege.....a potem moze sie ubiore:haha:

kawa dla chetnych stoi jak zawsze

zapraszam

guggy.gif

Chętnie się załapię:kawa2:

Witam przy okazji wszystkich w piatek:cześć2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lucyna.beata napisał:

45641513_1180616235427477_6872461111170433024_n.png.978b54da651429f351eee5f45667ba6b.png nie moglam sobie  odmowic....wprawdzie co niektorzy byc moze na fb to widzieli ale jak dla mnie bomba...zadanie na jutro...kto jest kim:haha:

 

Mojego zaburzenia zdecydowanie brak chyba że połączymy Kłapouchego z Tygryskiem i wyjdzie CHAD

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem....jestem...niewyspana...:haha: Ratunku....kawy....mocnej...czarnej...łaknę całym moim jestestwem...:tak2: Będę udawała, że się cieszę i może sama uwierzę, że mam jakiś powód do radości...:haha: Niemniej jakiś drobiażdżek wskazuje światełko na horyzoncie....weekend nadszedł...jeden dzień bliżej do zjazdu....zatem świętujmy...:oklaski: 666994109_dziedobrypitekmysz.jpg.5a2b0968944f24fe24176bc5dc299fb3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)  I oto nadszedł długo wyczekiwany piątunio:oklaski:.Jakoś dzisiaj kawa nawet ma lepszy smak :) Jeszcze chwilkę błogiego lenistwa w łóżeczku i zbieram tyłek na zwiedzanie okolicznego miasteczka.Powoli trzeba zacząć myśleć o prezentach gwiazdkowych,może  uda mi się wypatrzeć coś,co mi się spodoba i nie rozzłości węża w mojej kieszeni:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Za oknem mgła , że świata nie widać , ale mi toto lotto ...niech se będzie . Dzień na moje szczęście zaplanowany nie jest , więc w razie wymysłów i takich innych mogę zaprotestować ....lekko z tym protestem nie będzie , ale może się uda a  co sobie popyskuję to nikt mi tego nie odbierze . Na razie kawę siorbię ...na cugaska do kotłowni polezę i poleniuchuję ....a Wam :

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...