Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moje kochane dziewczyny dziekowac za zaproszenia rozwaze i pewnie wrocimy do tematu bo kawe chetne sie napije

podobnie odwrotnie

bedac w trojmiescie licze na wasz odzew .kafejek bez liku jest gdzie przysiac ....

 

jako ze juz czwartek to w sumie moglabym juz cos o weekendzie wspomniec ale ten smaczek zostawie na potem...

 

guggy.gif

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemno za oknem, choć oko wykol, ale jedna siorbaczka już się melduje....dokonuję właśnie ważnej czynności polegającej na stawianiu na nogi...:szydera: Jeszcze nie krąży dobrze kofeina w żyłach, ale nikotyna już tak...:tak2: Teraz mogę poczytać klepanka i dzionek uważam za rozpoczęty....1128731451_dziedobryzajcczwartek.jpg.5884ff8eafff798c4cf58a832bf3045f.jpg Jako że chytra nie jestem, to życzę Wam jeszcze pięknego, spokojnego, miłego, ciekawego i leniwego dzioneczka....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

strasznie zawila droga ....strasznie dominujacy tel alz....wspolczuje..i nie bede sie dopytywac o szczegoly:dobrze:

Ścieżka jak ścieżka, się wije i wywija A Alzheimer zaskoczył mnie i może nawet Heinza głupotki zaczęły się dobre 3 godziny wcześniej niż zwykle. Może to jednorazowe, może dzidzia mi się psuje coraz bardziej. Będę obserwował

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czwartkowo wszystkich pracusiów na posterunkach przy podopiecznych i tych na urlopach.:d Niech ten dzień przyniesie same dobre chwile i wiele uśmiechów na buziach.:):love:.na początek dnia zapraszam na filiżankę mojej ulubionej zielonej herbaty..daje kopa na cały dzień

45361670_1931014660316776_2626868531571982336_n.png

pobrane.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)  Poranek zamglony i zimny,zaledwie 4 stopnie na plusie,brr Chyba to już końcówka ciepełka:( 

Do ogródka można  będzie nie wcześniej jak przed południem .Co by tu?Kocyk czy prace domowe?Mhm....

Póki co kawusia,może się obudzę:)

Miłego dnia wsiem:)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Mgła od Wisły . Na grzybach wczoraj byłam ....uzbieraliśmy pół wiadra ...dzisiaj też jedziemy . Zdjęć nie robiłam , bo nie chcę ranić ...jak to niektóre robiły :szydera:...Jeszcze nie odczuwam znużenia " nie moim " i do siebie pojadę dopiero chyba w sobotę a planowałam , że byłoby to dziś , bo zamierzałam siedzieć tutaj tylko trzy dni . Choć nie do końca , ale odnalazłam się u dzieciątek . Możliwe , że nie widzę na bieżąco co dzieje się u mnie i czuję się jak na prawdziwym urlopie . Trochę wyluzowałam a było nie za bardzo ...przytłaczało mnie włóczenie się z walizką po cudzych / chociaż rodzinnych / kątach ...Dość marudzenia ...marudzenie precz ....

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Słońce poszło się bujać w zamian za to mgła jak mleko zawisła nad miastem........ale na trawniku przed domem zakwitły stokrotki polneO.o

Kolejny dzień czas zacząć........najpierw kawa i lektura zaległości forumowych. Praca nie zając nie ucieknie, spi jeszcze snem sprawiedliwego:haha:

Miłego, spokojnego dnia Wszystkim życzę.:kawa2:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  Milusińscy :cześć2:Żyjeta!? :d Bo ja tak , aczkolwiek inne pochłaniacze czasu mnie zagarnęły w swoje ramiona i nie chcą puścić .W każdym bądź razie nie opuszcza mnie dobry humor ,a dzisiaj będę mieć jeszcze lepszy ,noo wysypał się worek z odwiedzinami forumowych koleżanek , dzisiaj przybędzie kolejna ,ach te emocje :haha:.A jeszcze "ausweis- kontrole" miałam ,synuś Pdp zawitał z roboczą wizytą ,w sumie spoko gość ,dowcipny ,rozmowny, umiejący się znaleźć ( bukiet kwiatów dostałam) ,ale cholera wie co tak naprawdę drzemie w tej łysej głowie ,a wcześniej regularnie rudej!? :haha:

Dobrego dnia Ludeczkowie ,mój z pewnością będzie taki .:d

Ps.Mam nadzieję,że ta która przybędzie na stalowym rumaku streści mnie te parodniowe , zaległości forumowe :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Miłego dzionka Ludziki :)

Chyba będę musiała zmienić poranną kawę na coś innego.

Bo jedną kawę piję 40 minut i nie mogę się z czasem wyrobić

a nie mogę się spóźnić do pracy xd

W tygodniu muszę się wyrobić do 9 a w święta do 10.

ade899295236f8ddf89fd5c13a7485ce.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...